Skocz do zawartości
Forum

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam zdecydowanie firmę Amica, przynajmniej jeśli chodzi o kuchnię indukcyjną wolnostojącą 614IES3.374TSDPHBQ(XXL). Kupiłem i niedługo potem sprzedałem, woda gotuje się pulsacyjnie podczas gdy w innej płycie indukcyjnej np.  Samsung NZ64H57479K regulacja temperatury odbywa się w sposób płynny. Zdecydowanie odradzam, bardzo niewygodna w użytkowaniu, bardzo utrudnione wolne gotowanie. Poza tym płyta grzewcza przy wycieraniu wilgotną ściereczką wyglądała jakby była rozwarstwiona, a numeracja na gałkach poprzestawiana, najpierw 3 potem 2, ale to i tak małe problemy w porównaniu do powyżej opisanej regulacji temperatury

Edytowane przez zaqxsw8
Odnośnik do komentarza

Wiele osób nie docenia tego urządzenia i po prostu kupuje sobie jak najtańsze. A tanie urządzenie nie zapewni dobrej efektywności. Chodzi mi tutaj o .... okap. Porządny okap jest niezbędny jeśli gotujecie dużo. Możecie zamontować w nim porządny filtr tłuszczowy czy węglowy, jesli nie będziecie chcieli aby zapach jedzenia rozchodził sie po całym domu. No i dobrze dobrany okap sam w sobie moze być dekoracją kuchni.

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Ja to mam AGD z różnych firm, np. pralkę mam Gorenje WEI843 i jestem z niej bardzo zadowolona. Kuchenkę gazową mam  z Amica też dobrze daje radę. Ponad miesiąc temu odkryłam firmę hiszpańską Cecotec i kupiłam sobie z tej firmy robota sprzątającego, bo mi koleżanka poleciła. Chciałam takiego, który nie tylko zamiata, odkurza, ale także myje. Cecotec Conga 4090 jest dla mnie idelany. Ma super wyposażenie. Jest mocny i dokładnie odkurza i myje każdy kąt

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Mam sprzęt od tej firmy i faktycznie dobrze sie u nas sprawdza.

Jednak jeśli macie ochotę na kupienie sobie wyciskarki do soków, polecam zainwestować w porządniejsza firmę. Bardzo dobre wyciskarki ma na przykład firmy Sana czy firma Omega ( w sklepach stacjonarnych agd raczej ich nie znajdziecie, ale warto jest skonsultować się z Eujuicers, jest to dystrybutor tych sprzętów - powinni doradzić odpowiedni model).

Moja siostra przyoszczedziła oraz kupiła sobie tańsza kilkukrotnie wyciskarkę i aktualnie nie jest z niej zadowolona. Sama bez problemu wycisnę sok z ananasa, jej wyciskarka sobie z tym nie radzi. Moja Sana jest również łatwiejsza w czyszczeniu. 

Odnośnik do komentarza

Do biura będzie potrzebny ekspres do kawy. I teraz pytanie do Was - jaki wybrać? Ofert mnóstwo, a czasu na wybór coraz mniej. Szukam dobrej relacji cena/jakość. Jak to rozwiązujecie w swoich firmach? Macie w ogóle ekspres

Odnośnik do komentarza

Fajna opcja ale zorientuj się czy bedziesz mogła wrzucić w koszty firmy. Można wrzucić ekspres w koszty jeśli bedą z niego korzystali pracownicy albo klienci. Nie polecam na pewno kapsułkowych - kawa z nich nie jest taka smaczna jak z ekspresu kolbowego albo automatycznego. Poza tym wychodzą bardzo drogo jeśli robi się kawę codziennie.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

1. Odkurzacz autonomiczny. KOCHAM [reklama usunięta]

2. Oczyszczacz powietrza - kocham bardziej!

3. Soniczna szczoteczka do zębów

4. Soniczna szczoteczka do twarzy

5. Konsole .

6. Światełko z czujnikiem ruchu i światła (do łazienki, górne nocą jest za mocne).

7. HULAJNOGA ELEKTRYCZNA .

8. Blender

9. Mikrofala.

Na liście mam:

- suszarkę bębnową

- mądrzejszy odkurzacz (Stefcio jest kochany, ale przygłupi)

- odkurzacz bezprzewodowy

- karcher do okien

- wolnostojąca zamrażarka

- system smarthome 

- robot planetarny

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja mam Pralko-suszarka Samsung WD70TA046BE Ecobubble i jeśli chodzi ogólnie o samsung to nigdy ta marka mnie nie zawiodła. Niezależnie od tego czy kupuję AGD czy przedmioty domowego użytku po telefony. I jeśli chodzi o takie większe zakupy to sięgam też po cashback na PIcodi i serdecznie polecam. Po pierwsze takie zakupy są drogie. Po drugie zawsze coś w kieszeni zostanie.

Odnośnik do komentarza

Na garnkach i żelazku, nie polecam oszczędzać 

Po ślubie kupiliśmy garnki, jakiś komplet, nie była to wygórowana cena, aczkolwiek nie były porządne. Dość szybko się rozpadły, mąż musiał np dorabiać uchwyty do pokrywek 

Po przeprowadzce do nowego domu, kupiliśmy zestaw Tefal, za trochę większą sumę. Jestem bardzo zadowolona, nic złego się z nimi nie dzieje 

Żelazko miałam od mamy, używane dobre, ale zbyt lekkie. Nie doprasowywało, a więc nie znosiłam prasować 

Teraz mam porządną deskę i żelazko, i robię to z przyjemnością  (foto w załączniku, bardzo polecam )

Sztućce akurat dostałam od Teściowej, zestaw Zepter, są ciężkie, ale porządne 

Polecam również ceramikę [reklama usunięta] na przykład ich dzbanki ceramiczne .

A94-D12.webp

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela Tolek

Na pewno w każdym nowym domu / mieszkaniu niezbędne jest posiadanie: 
1 Zmywarka

2 Pralka + suszarka - Samsung spoko

3 Robot sprzątający - my mamy Irobota - mega oszczędność czasu !


 

Odnośnik do komentarza
Gość onkaczmarczyk

od jakiegoś czasu testuję zmywarkę Samsung w moim domu. Jestem bardzo zadowolony, od prostej instalacji w zabudowie, po użytkowanie. Sporo ciekawych funkcji, takich jak samo otwieranie drzwi po skończonej pracy, przyspieszające suszenie naczyń, czy szuflada na sztućce. Polecam. #ambasadorsamsung  #opiniawramachtestowaniaproduktu 

Odnośnik do komentarza

Mam tylko tv i odkurzacz automatyczny. Z pozostałych rzeczy to smarthouse w całym mieszkaniu. TV spoko, można sterować telefonem jak pilotem albo uruchomić odkurzacz, jak wychodzę z domu. Czy potrzebowałabym np. inteligentnego piekarnika sterowanego telefonem? Chyba na razie nie, ale lubię takie bajery. 

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Blender z butelkami nakręcanymi do smoothie- w moim życiu codziennym od ok 5- 6 lat
Codziennie wieczorem wrzucam skadniki do Butelki, wrzucam do lodówki i rano podpinam pod maszynę. Mam szybki i zdrowy posiłek że sobą. Świetne rozwiązanie dla zabieganych i z aparatem na zębach - masz gwarancję, że jakieś owocki i witaminki dostarczysz. Ja mam całą szufladę morożonek i wg uznania komponuję sobie zestaw.
Zdecydowanie polecam.
Druga rzecz jaką polecam to filtr do wody  [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Co polecam:

- ekspres delonghi dedica bo nie ma sie w nim co zepsuc i jest od 6 lat niezawodny, a przyjemnosc samej sobie mleko spienic itd

- szklany czajnik elektryczny, bo zawsze widze kiedy odkamienic i nie doprowadzam do zepsucia

- uzdatniacz/oczyszczacz wody aquahome viessmana ALE! mam przy kuchni dwa krany - jeden z wodą uzdatnioną i jeden z wodą twardą (np do kwiatow, do picia na codzien tez trzeba jednak troche tych mineralow)

- mamy dwie kuchenki - indukcja i gaz dwa palniki dodatkowe. Fajnie sie sprawdza, mozna kupic w jednej plycie ale ciezko znalezc kogos kto wywali taka dziure w blacie kuchennym do montazu wiec zdecydowalismy sie na podział.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Nigdy z tego odkurzacza nie korzystałam, ale uważam, że zakup robota sprzątającego to bardzo dobra decyzja, ponieważ można sobie ułatwić pracę. Sprzątanie może zająć wiele godzin, a przy użyciu nowoczesnych technologii czas można znacznie skrócić. Słyszałam, że zaawansowany technologicznie jest Robot Welltec R8, który posiada dodatkowo aż 35 akcesoriów, dzięki czemu sprzątanie będzie łatwiejsze. Robota można odpowiednio zaprogramować, dzięki czemu można sprzątnąć całą podłogę albo tylko jej fragment. Odkurzacz poradzi sobie nawet z bardzo puchatym dywanem, bo dzięki automatycznie opróżniającej się stacji dokującej, która jest pojemna i się nie zapycha, kurzu można się łatwo pozbyć. Robota można połączyć z WiFi i wtedy go zaprogramować. Poza tym dostępne są komunikaty w języku polskim, ale można je wyciszyć. Na jednym ładowaniu, które wynosi około 250 minut, można wysprzątać ogromne powierzchnie, bo nawet 250 metrów kwadratowych. Korzystne jest też to, że za jednym razem można odkurzyć i mopować podłogi, co pozwoli nam zaoszczędzić czas. Na robota producent daje aż 5 lat gwarancji, także musi on być wytrzymały.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...