Zakupy i prezenty

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Senda

~Senda

NO ja sobie nie wobrażam kuchni bez dobrego piekarnika i dlatego taki zakupiłam z pyrolizą od Amici:). Czyści się go rewelacyjnie!

~Zenna

~Zenna

~Fitrek
Helloł, ja wam powiem ze jestem użytkowniem płyty indukcyjnej Amica PI6544SU. Dla kawalera idealna bo prosta a zarazem bogata w funkcje.

ktoś coś jest w stanie na ten temat napisać?

~OlaMargola

~OlaMargola

Ja osobiście szczerze polecam sprzęt polskiego producenta Kernau, mam u siebie w mieszkaniu płytę indukcyjną, pochłaniacz i lodówkę i działają świetnie, bez zarzutu.

~Ireneczka

~Ireneczka

Nowością naszej kuchni jest z kolei płyta indukcyjna Amica PI6544 PIEZO. Możliwośc łączenia pól, obsługa prostrsza i znacznie lepsze rozwiązanie niż gazówka.

~Janek-89

~Janek-89

W kontekście wyposażenia kuchni, które dobrze będzie się komponować z nowoczesnym sprzętem AGD, warto wymienić zlewozmywaki granitowe. Nowy hit, a raczej powoli już standard nowoczesnego wykończenia wnętrz. Stylowe i wygodne, nadają szyku i pasują prawie wszędzie.

W 2018 to chyba jeden z najpopularniejszych rodzajów zlewu, potwierdzeniem może być ten wpis: http://zlewozmywakgranitowy.pl/opinie-2018/

Macie tego typu zlewozmywak u siebie? Jak oceniacie taki zakup?

~Sylwista

~Sylwista

Czemu indukcja jest lepsza? Sama obecnie mam indukcję i długo zastanawiałam sie czy w nia inwestować czy nie ale wymieniłam płytę gazową na indukcyjną za namową koleżanki. I obecnie jestem bardzo zadowolona
jest o wiele łatwiejsza do czyszczenia
garnki są czyste
nie mam osadów na meblach
woda gotuje się błyskawicznie
poza tym ceny rachunków są mniej więcej takie same tak wiec całe gadanie o tym, ze indukcja jest droższa powinno sie włożyć pomiedzy bajki..... Wychodzi cenowo bardzo podobnie co gaz. Przy tym ma więcej plusów.

ewelicja

ewelicja

Ja jestem bardo zadowolona ze swojej zmywarki. Zdecydowałam się na model electrolux comofort lift. Ma opcję podnoszenia dolnego i środkowego kosza. Ułatwia to załadowywanie i rozładowywanie bo nie trzeba się schylać. Prowadnice w środkowym lekko się prowadzą, myję nawert super delikatne szkło bo zmywarka ma funkcję ochrony szkła i też nie matoweje po myciu

65094 ewelicja Kobieta, 33 lata, Warszawa
Nela33

Nela33

Z pewnością polecam Thermomix, nie wyobrażam sobie bez niego życia, bo zastępuje mi większość sprzętów AGD. No i można w nim zrobić zupę w 15min! haha

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice