Zakupy i prezenty

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Margherita22

~Margherita22

Ja mam w kuchni sprzęt różnych firm, nie mam jakiegoś ciśnienia na jedną. Po prostu jak coś do mnie przemawia, ma ciekawe funkcje i nie mam z daną marką złych wspomnień to jak najbardziej decyduję się na zakup. Ostatnio zmieniałam lodówkę bo stara była już naprawdę stara i jej czas się skończył ;) Zamarzyłam sobie o lodówce dwudrzwiowej bo mam sporą rodzinę i stwierdziłam, że pomimo wyższych cen niż za pojedyncze lodówki warto taką zakupić. Postawiłam na markę Kernau bo zachęciła mnie jej specyfikacja: szuflada chiller box która ma temp bliską 0st i doskonale nadaje się do przechowywania mięsa czy ryb i rzeczywiście leżą w niej dużo dłużej i panel elektroniczny do sterowania na drzwiach. Służy mi już dłuższy czas i żadnych problemów z nią jak dotychczas nie miałam.

~Fitrek

~Fitrek

Helloł, ja wam powiem ze jestem użytkowniem płyty indukcyjnej Amica PI6544SU. Dla kawalera idealna bo prosta a zarazem bogata w funkcje.

~Haaanka

~Haaanka

No ja też mam Amicę i też nie mogę powiedzieć jak na razie złego słowa. Śmiga jak trzeba i to chyba najważniejsze.

~Nuniea

~Nuniea

Haaanka a co masz za konkretnie płytę tej Amici...? bo ja czym więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie i nie wiem co wybrać. Pomożecie coś w razie co?

~Hoko

~Hoko

Dziewczę drogie...Amica ma tyle modeli różnych płyt i nazw podobnych że ho ho:). CO cie dokładnie interesuje i co potrzebujesz i coś dobierzemy:)

~haaaa

~haaaa

Heheh z tym akurat prawda:). Najlepiej samemu rozkminić co się chce kupić co potrzebujemy, jakie funkcje i tp i później przeglądać ich stronkę i szukać najlepego modelu.

~Renaths

~Renaths

~Haaanka
No ja też mam Amicę i też nie mogę powiedzieć jak na razie złego słowa. Śmiga jak trzeba i to chyba najważniejsze.

jak tu jeszcze zaglądasz czasami to jaki masz dokładnie model?

~loccco

~loccco

Kochane nie wiem czy jest sens kupowania sprzetu jednej tylko firmy. Każda firma specjalizuje się w czymś innym i lepiej poczytajcie sobie w sieci opinie na temat poszczeglnych sprzętów. Ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na:
płyty kuchenne i piekarniki od firmy Amica
mikrofale Samsunga
zmywarki i pralki Indesita

~Giog

~Giog

Z płyt jest całkiem ciekawa taka nowość Amici PI6244NSU. Ja się zastanawiam właśnie nad zakupem tego modelu. Co sądzicie o tym?

~Gwestek

~Gwestek

Ja osobiście nie znam nikogo kto by narzekał na płyty indukcyjne Amici. Pewnie tacy jacyś są, ale ja nie znam i myślę, że o tej firmie świadczy to akurat pozytywnie.