Zakupy i prezenty

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Serrr

~Serrr

~Backa
Szczerze nie wiem... ja mam w domu większość rzeczy od Amici. Teraz niedawno kupiliśmy piekarnik z obługą z telefonu i czyszczeniem pyrolizą. I my sobie akurat te markę chwialim.

jak z obsługą telefonu?

~ejmi

~ejmi

Normalnie, to te tzw smart urządzenia, w niedługim czasie będzie ich sporo na rynku i prędzej czy później go zdominują. Co do sprzętu to ja mam dobre doświadczenia z Redmondem. Kiedyś kupiłem od nich sprzęt i się sprawdził, teraz do kolekcji doszedł multicooker. Sprawdzają się bardzo dobrze.

~Marta877

~Marta877

Moja starsza siostra kilka miesiecy temu zaczela sie konkretnie odchudzac wiec na urodziny kupilismy jej z bratem parowar z morphy richards. Generalnie przyznam, ze nie uwazam by bylo to idealny prezent, ale siostra jest zachwycona. Schudla sporo (jej maz tez) z parowaru sa mega zadowoleni bo potrzymuje temperature dosc dlugo, na obiad dla czterech osob nie potrzeba kilku garnkow tylko wystarczy jedno urzadzenie, ktore ma cztery komory. Wiec wydaje mi sie, ze taki sprzet jest calkiem przydatny.

Kinia_83

Kinia_83

Konkretnego sprzętu nie jestem w stanie polecić, bo to każdy powinien wybrać pod siebie. Sądzę jednak, że w przypadku sprzętów agd pomocne mogą być porównywarki, które łatwo można znaleźć w sieci, na przykład szukając kuchenki gazowej: [reklama usunięta] można sprawdzić jakie agd jest dostępne, gdzie i po jakiej cenie. Marki zazwyczaj są doskonale znane.

37516 kinia-83 Kobieta, 36 lat, Warszawa
~Maryyyska

~Maryyyska

Zmywarkę i lodówkę mam Boscha - jest świetna. A robot kuchenny marki Kohersen Mycook. Świetny jest, jak lubicie wielofunkcyjne urządzenia, to ten robot na pewno się Wam spodoba.

~Dareczkas

~Dareczkas

Wszystko zależy od tego, jaki sprzęt akurat wybieracie. W moim przypadku jeśli chodzi o piekarnik i płytę to od zawsze stawiałem na Amicę i nigdy sie nie przejechałem.

~Zakochana

~Zakochana

Ja dopiero co się przeprowadzałam (tak, z malutkim dzieckiem - brawo my!), całe wyposażenie kuchni i projekt, raz ze sprzętem do zabudowy, kupiliśmy za pośrednictwem roka69.pl

~KamkaKi

~KamkaKi

Maryska ma rację. Kohersen Mycook jest doskonałym sprzętem zarówno dla początkujących jak również dla bardziej wprawionych kucharzy. zdecydowanie odradzam podróbki robotów za 200 zł... bo to po prostu padnie po miesiącu

~Greżka

~Greżka

Myśmy poszli w piekarnik Amici Eb 622. Główny argument to klasa energetyczna A+ i dobry system czyszczenia. U nas sie sprawdza jak na razie.

~koralowa panienka

~koralowa panienka

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma wbudowaną w meble deskę do prasowania? Znalazłam coś takiego KLIK i już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy to jest trwałe. Nie urwie się to po pierwszym prasowaniu? Czy któraś ma i mogłaby powiedzieć czy warto?