Zakupy i prezenty

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~asanka87

~asanka87

A co myślicie o firmie Candy? Zastanawiam się nad zakupem nowej pralki i nie wiem czy wybrać samą pralkę, czy może zainwestować już w pralko-suszarkę? Nie ukrywam że miejsca w łazience nie mamy za dużo, a przy dzieciakach ciągle robi się to pranie niestety :( Macie jakieś doświadczenia z tymi sprzętami?

~Backa

~Backa

Szczerze nie wiem... ja mam w domu większość rzeczy od Amici. Teraz niedawno kupiliśmy piekarnik z obługą z telefonu i czyszczeniem pyrolizą. I my sobie akurat te markę chwialim.

~betta39

~betta39

Ja mam taką płyte i jestem z niej mega zadowolona. Wybrałam w wersji białej ta wiec jest o wiele łatwiejsza do czyszczenia niż wersja czarna. Nie widać na niej żadnych zacieków.

~Luśka1213

~Luśka1213

My mamy piekarnik do zabudowy z czyszczeniem pyrolitycznym. To jest świetny i fajny piekarnik i do tego niezwykle nowoczesny.

~tamarka999

~tamarka999

Ja wam z autopsji mogę napisać o bardzo przydatnej rzeczy - piekarniki wybierajcie z czyszczeniem pyrolitycznym. My od niedawana mamy taki od Amici i jest to bardzo wygodne! Praktycznie zero roboty a piekarnik czysty!

~Grazzzzykas

~Grazzzzykas

Ja kupiłem niedawno płytę indukcyjną Amici i jestem zadowolona. Znajoma mi poleciła i w sumie nie żałuję. Płyta dobra, jest booster, proste sterowanie.

~Teresska

~Teresska

Ma ktoś lodówkę od Amici? Dokłądnie FK339? Jak to się sprawuje???

~malina76

~malina76

Mam lodówkę tej firmy w domu i jestem zadowolona. Tak samo jak pralkę , płytę i piekarnik. W najtańszej grupie cenowej jest to najlepsza opcja.
Sama starałam się kupować do domu sprzęt jednej marki tak aby pasował mi wyglądem ( kolor inox przecież moze się rożnic odcieniami).

~Grażka789

~Grażka789

Akurat w przypadku Amici nie ma z tym problemu. Można kupić wszystko z linii IN i pięknie zgrać to w kuchni.

~beatka39

~beatka39

Ja mam sprzęt różnych firm w swojej kuchni. Zarówno od firmy Indesit , Amici jak i firmy Bosh. Patrzyłam sie raczej na konkretny sprzęt a nie na markę.