Zakupy i prezenty

Kubek na prezent?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kasia218

~kasia218

Dobrym pomysłem na prezent jest faktycznie fotokubek, tutaj macie jak to może wyglądać [reklama usunięta] można różne wzory zaprezentować na nich, podane są tam szablony do wstawienia imienia swojego dziecka, serdecznie polecam

~marlinka

~marlinka

Jest wiele miejsc, w których mozna sobie taki kubeczek zaprojektować. Chociażby tutaj;
[reklama usunięta]

W sumie ciekawa opcja. Zastanawiam się czy nie zaprojetkwoać takiego kubeczka dla babci z okazji jej dnia ( w sumie już niedługo jej dzień).

~Gerlic

~Gerlic

Jeżeli szukamy czegos prostego i niedrogiego to taki kubek będzie bardzo ok. W sensie fotokubek. Tylko ładne zdjęcie trzeba mieć :P

alena

alena

Myślę, że to całkiem niezły pomysł na prezent. Do tego jakaś ładna, ozdobna torebka i na pewno każdy ucieszy się z takiego podarunku :)

56926 alena Kobieta, 28 lat, Katowice
Kinia_83

Kinia_83

Nie takie zły pomysł z kubkiem, sama do jakiegoś czasu dostałam kubki, a jak były naprawdę ładne to przyjmowałam je z przyjemnością i pijam z nich do dziś, choć minęły lata

37516 kinia-83 Kobieta, 36 lat, Warszawa
lusia_x

lusia_x

W tajlandii na targu (w pl pewnie też są) widziałam przecudne kubeczki mające uchwyt w kształcie głowy słonia, ogonka kotka itp. Prześliczne!!

Czy wiecie gdzie można zakupić kubeczek ze zwierzątkiem w środku?

57926 lusia-x Kobieta, 38 lat, Warszawa
kurkuma

kurkuma

Ja też uważam że to fajny pomysł na prezent. Wybierz ulubioną bajkę bratanka i radość będzie murowana. A dla dorosłych mogą być również trochę bardziej ambitne motywy :) jak np. cytat z ulubionej książki albo rodzinne zdjęcie. Sama kiedyś dostałam taki kubek i jest jedną z moich ulubionych pamiątek.

57938 kurkuma Kobieta, 34 lata, Wrocław
~mekanda

~mekanda

Ale czemu nie? To bardzo dobry i przede wszystkim praktyczny prezent. Przecież kubek na 99 proc. będzie wykorzystywany, a skoro już kupujecie coś takiego, to chyba lepiej kupić kubek reagujący na ciepło - w sensie zdjęcie na nim pojawi się dopiero wtedy, kiedy nalejecie do niego gorącej wody. Coś takiego na [reklama usunięta] nie kosztuje specjalnie więcej niż klasyczny kubek. Poważnie.

ulka_p

ulka_p

Bardzo lubię praktyczne prezenty. Zarówno dawać jak i dostawać. Ostatnio na http://lavaro.pl/posciel-posciele znalazłam śliczną pościel flanelową. Myślę, że będzie to idealny prezent dla rodziców na rocznicę ślubu.

57460 ulka-p Kobieta, 31 lat, Kraków
~misando

~misando

Empik Foto - zdecydowanie polecam ten kierunek, bo to kawał solidnego rozwiązania. Genialny kubek, robiący różnicę. Oczywiście - warto stawiać na właśnie takie z kilku powodów. Głównie chodzi jednak o praktyczność. Kubek na bank zostanie wykorzystany, a przy innych prezentach to wcale nie jest takie oczywiste, prawda?