Zakupy i prezenty

Kubek na prezent?

emilia_s292

emilia_s292

Co sądzicie o takim prezencie? FOTOKUBEK. Przyznam szczerze, że zrobiłam swojej 3 letniej córeczce taki kubek z księżniczkami i bardzo się z niego cieszy, ale czy wypada np. zamówić taki kubek np. z samochodami dla bratanka?

--

6368 emilia-s292 Kobieta, 38 lat, Międzyrzecz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kaskasto

kaskasto

Emilia jasne ze wypada :) a już wogóle jak na kubku bedzie np fotka obdarowywanego :)

My zrobiliśmy taki foto kubek dla D. w prezencie na urodziny od chłopców :)
na kubku były 3 zdjęcia chłopaków i napis TO JEST KUBEK NASZEGO TATY :)

--

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

46 kaskasto Kobieta, 38 lat, STG
Murak

Murak

Czemi miałoby nie wypadać?

Jak lubi samochody to napewno sie ucieszy :)

--

19843 murak Kobieta, 0 lat
Maluch2004

Maluch2004

To też fajny pomysł,musimy pomyslec o takich foto-kubkach dla swojej rodziny:) Oprócz tego dla chłopców dobrym prezentem będzie zestaw z Fisher Price: samochód strażacki i helikopter:)

--

19904 maluch2004 Kobieta, 0 lat
Elżbieta Witkowska

Elżbieta Witkowska

Ja nie lubię dostawać kubki w prezencie nawet takie fotokubki i staram się nie wręczać nikomu kubków. Aczkolwiek pod choinkę teściowa dostała piękną filizankę do której wstawiłam malutkiego kaktusika...no i wyszła z tego ciekawa doniczka :36_27_11:

--

I have absolutly no idea what I'm talking about:36_2_20:

21650 elzbieta-witkowska Kobieta, 0 lat
natefe

natefe

ciekawe są też tzw kubki magiczne, czyli zmieniające kolor pod wpływem ciepła. zazwyczaj jest czarny a po wlania goracego napoju pojawia sie zamowione przez Was zdjecie :)

--

22519 natefe Kobieta, 0 lat
marta-rak

marta-rak

Takie kubki dla dzieciaków są świetnym pomysłem na prezent, bo i ile dla dorosłych nie jest to specjalnie wyszukany prezent, dzieci zawsze się z takich gadżetów cieszą :D

--

23404 marta-rak Kobieta, 0 lat
B.Sea

B.Sea

Tak! super pomysł i nie banalny - bo nie jest to taki prezent po prostu ze sklepu, ale z inwencją!

--

27579 b-sea Kobieta, 0 lat, Kraków
Ulla

Ulla

Również myślę że to świetny pomysł.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno