Skocz do zawartości
Forum

Jaka Kuchnia Dla Dziewczynki?


Rekomendowane odpowiedzi

My mamy kuchenkę z Fisher Price.

Kuchenka ma strasznie dużo funkcji i dwa tryby głośności (ten drugi naprawdę bardzo głośny co dla nas jest zaletą :D)
Pierwszy tryb to zabawa w języku polskim, drugi angielskim, trzeci to same piosenki i czwarty dla wyobraźni.
Uczy kolorów, kształtów, alfabetu, cyferek,
Wercia najwięcej radości miała z zapalaniem światła i zamykaniem/otwieraniem piekarnika :lol:
A i książeczka w lodówce bardzo ją zaciekawiła. Nas rozśmieszały śmieszne powiedzonka w stylu "co dziś gotujesz?".
Nawet teściowa przyszła się pobawić :lol:
Jedyna wada to niedopasowany czerwony słoiczek do sortera, troszkę ciężko go przecisnąć, ale da się!

http://images35.fotosik.pl/452/09c62500e74e2e56med.jpg

http://images46.fotosik.pl/599/bb355abc3573ac51med.jpg

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

Ponieważ mamy kuchnię Fp już ok 2 tygodnie, mogę napisać coś więcej.
Córce nadal się nie znudziła, namiętnie otwiera i zamyka drzwiczki piekarnika, uwielbia też ciągnąć za kran. Piosenek jeszcze nie zna na pamięć ale jak je słyszy to fajnie kiwa główką :)
Do "lodówki" rzadko zagląda ale jeśli już to zrobi to tylko po to żeby "poczytać" książeczkę :)
Nauczyła się też sortować kształty chociaż czasami jej to nie wychodzi niestety takie sortowanie mało ją interesuje :) Nie nauczyła się jeszcze tylko przesuwać pstryczek światła :)

Ogólnie bardzo fajna zabawka absorbująca na dłużej :)

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

bajustyna
WITAM!
Kochane mam pytanie jaka kuchnia elektroniczna dla małej gosposi?
Chodzi mi o taką aby oddawała różne dźwięki również w piekarniku. I żeby może nie była jakaś mała tylko, żeby mogła przy niej stać a nie kucać.

Ja polecał bym Ci kuchenkę Baw i ucz się marki Fisher Price.Gdy w naszym domu pojawiła się Kuchenka gotuj i ucz marki Fisher Price.Jeszcze zapakowana nasza kuchnia już sprawiała wiele radości i z trudem mogłam ją rozpakować,bo córcia nie mogła powstrzymać się,by jej nie uruchomić.Gdy nasza kuchenka wyszła już z pudełka wtedy się zabawa zaczęła.Cały wieczór był nasz.Powoli odkrywaliśmy jak działa nasza zabaweczka.Nasza kuchenka najpierw nas bawiła wesołymi piosenkami.Córcia tańczyła i klaskała z radości.Następnie podjęliśmy próby prawdziwego gotowania na kuchence.Rondelek na palnik,marchewkę do rondelka i gotujemy.W zestawie z kuchenką znajdują się marchewki,karton mleczka i słoiczek dżemu ,co nam służy do gotowania.Mieszamy w rondelku marchewkę,a kuchnia zabawnie bulgocze.Gdy już nasze
danie jest gotowe karmimy misie.Gdy misie zjadły już swój posiłek,my zaczynamy mycie garnków w zlewie puszczając wodę,a woda szumi i uczy nas słówek:woda odkręcona i woda zakręcona.Gdy już umyjemy naczynia gasimy światło w kuchni...ach jeszcze Agatka otwiera lodówkę a tam smakołyki dla naszych misiaczków.Więc jeszcze mleczko dla naszego misia-kotka.Trzeba mu będzie dać na kolację.Agatka wzięła się za prawdziwe gotowanie.do piekarnika wkłada rondelek i mówi ciasto,a piekarnik przy tym śpiewa piosenki radośnie.Po chwili rozpracowujemy zegar,który liczy i śpiewa-super.Cieszę się,że dzięki kuchence dziecko może uczyć się wielu ciekawych rzeczy:liczyć,alfabetu,zwrotów grzecznościowych,kształtów i pobudza wyobraźnie dzięki dźwiękom. Nauczy się dopasowywać klocuszki do kształtów dzięki otworom w kształcie koła,kwadratu i trójkąta,gdzie wkłada się mleczko,dżemik i marchewki.Myślę,że zabawka będzie jej służyła znacznie dłużej niż do 36 miesiąca,bo dzięki niej będzie się mogła nawet i później uczyć piosenek i słówek w języku angielskim.Zabawka jest kolorowa i bardzo ciekawa,a także jest trwała i bezpieczna dla dziecka,co jest dla mnie niesłychanie ważne.Agatka szybko i radośnie opanowała tą umiejętność.Dzięki kuchence uczy się nowych słów bardzo chętnie co mnie jako mamie cieszy.Powtarza radośnie słówka.Pomimo,że nie wszystkie wychodzą jeszcze tak jak trzeba to kwestia czasu.Bawimy się razem ja pokazuje je co jak się używa:kran,piekarnik,lodówka,zegar,kosz i światło,a Agatka uczy się ich używać.Później ja obserwuje jak się bawi.Jest na prawdę szczęśliwa i radosna.Widać,że zabawa sprawia jej wiele przyjemności.Zabawkę mamy już około 2 tygodnie i muszę powiedzieć,że do tej pory nam się nie znudziła.Teraz chętnie się uczymy dziękuję i proszę,bo bardzo chciała bym,żeby córcia przyswoiła sobie te zwroty.Bawimy się nią kilka razy w ciągu dnia i muszę przyznać,że Agatkę interesuje zabawa kuchnią dłużej niż innymi zabawkami.Ja bardzo lubię mądre zabawki,a wybór ich na rynku jest duży niestety nie wszystkie są warte kupienia.Ja śmiało mogę Ci polecić tą kuchenkę i myślę,że nie będziesz żałować zakupu.
:36_3_1:

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka niedawno dostała kuchenkę drewnianą biała i jest bardzo z niej zadowolona ! Bardzo często przychodzą do niej koleżanki i mają wspaniałą zabawę ! Zastanawiam się nad dokupieniem jakiś warzyw drewnianych albo innych pasujących do zestawu zabawek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...