Skocz do zawartości
Forum

Hustawka Graco Sweet peace- polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, za jakis czas mój mąż bedzię chrzestnym i rodzice chcą, żebyśmy kupili jakaś super ekstra hustawke dla maluszka, która podobno zachwycili sie u znajomych. Ona nie tyle huśta, co kołysze, nawet usypia dziecko! naśladuje ruchy kołysania itp. Ja nie wiem, bo nie znam, a że rzecz nie jest tania to pytam, czy polecacie? faktycznie taka świetna sprawa? oni - ci szczesliwi posiadacze - uzywaja też nosidła z hustawki jako lezaczka, wię może to jakos rekompensuje cenę. Bedę wdzieczna za pomoc -chrzicny za 2 miesiące ;-)

Odnośnik do komentarza

novika
Czesc wszystkim, za jakis czas mój mąż bedzię chrzestnym i rodzice chcą, żebyśmy kupili jakaś super ekstra hustawke dla maluszka, która podobno zachwycili sie u znajomych. Ona nie tyle huśta, co kołysze, nawet usypia dziecko! naśladuje ruchy kołysania itp. Ja nie wiem, bo nie znam, a że rzecz nie jest tania to pytam, czy polecacie? faktycznie taka świetna sprawa? oni - ci szczesliwi posiadacze - uzywaja też nosidła z hustawki jako lezaczka, wię może to jakos rekompensuje cenę. Bedę wdzieczna za pomoc -chrzicny za 2 miesiące ;-)

Nie obraź się ale jak dla mnie to przesada, to że Twoj maz będzie chrzestnym chyba nie jest powodem kupywania az tak drogiego prezentu, to co sobie zażyczą na komunie laptopa za piec tysięcy, a na wesele samochód? No chyba że u Was to normalne robienie sobie tak drogich prezentów to przepraszam, że udzieliłam głosu.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

osobiście jej nie mialam miala hustawkę stojącą dla dziecka. Ale znajoma dostala huśtawkę graco od rodzicow używana byla 1 miesiąc bo dziecko nie chce w niej leżeć stoi w kartonie i czeka na kupca ale za tą cenę nikt jej nie chce kupić :( sama bym jej nie kupila ze względu na cenę . Moja kosztowala 250zl i była używana do prawie dwa lata:)

http://s2.suwaczek.com/200506164670.png
http://s3.suwaczek.com/200807055472.png
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d7fddd7b.gif

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to przesada. Na chrzicny się kupuje drobne rzeczy takie zeby pamiątka była a nei chuśtawki. Chcą to niech sami sobie kupią albo dam pieniądze a reszte sobie dołożą. Tak jak pisała Sylwia to w takim razie na komunie laptop za minimum 5 tysięcy a na wesele dom albo samochód........... paranoja jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Hej. MOże zacznę od tego, ze to Wasza sprawa ile i co chcecie dać na prezent. Owszem nie każdego na to stać ale skoro dla Was nie ma problemu to nie widzę przeszkód. My zawsze dajemy tyle (bądź kupujemy) na ile nas w danym momencie stać.
Natomiast co do samej huśtawki widziałam ją w sklepie ale ma również ją moja koleżanka. Szczerze to byłam i jestem nią zachwycona. Nie kupiliśmy jej z dwóch powodów : dosć małe mieszkanie, trochę za droga jak na tamten okres. Teraz to już dziecko za duże :)
Uważam, ze super produkt. ma dwie opcje kołysania - w dwóch kierunkach, zdejmowane siedzisko co właśnie jak było wspomniane wyżej można używać jako nosidełko- leżaczek. Ma wibracje oraz kilka melodyjek. Co też fajne można podłączyć mp3 z muzyką, którą chcesz puszczać dziecku. do tego wszytskiego siedzisko wykonane jest z tzw. misia. Synek koleżanki tak słodko w niej usypiał. Mówiła, że jej rece i ta huśtawka to jedyne usypiacze dla małego :). Także gdyby nie te dwa czynniki wyżej wymienione, myślę że bylibyśmy również szcześliwymi posiadaczami :yuppi::

Odnośnik do komentarza

Podbija wątek odnośnie huśtawki graco Sweetpeace czy maluszek chętnie w niej się husta czy to troszke przereklamowane? Bo mam okazje kupic okazyjnie za parę groszy w porównaniu w tym co kosztuje w sklepie i tak się zastanawiam. Bo jak mam kupić a ma lezeć to bez sensu. Będę wdzięczna za opinie.ale szczere

Odnośnik do komentarza

Ta huśtawka jest świetna. Sami od 6 miesięcy używamy Graco Sweetpeace i ani kolki ani marudzenie spiącej niuńki nam nie straszne. A ja moge coś zrobić a nie tylko na rękach ja nosić.Nie jest przereklamowana, wrecz przeciwnie ja bym jej nagrode przyznała za funkcjonalnośc

Odnośnik do komentarza

Kupiona za waszymi podpowiedziami i opiniami- od tygodnia sprawia i nam sporo przyjemnosci ( po mojej córci widze że jej bardzo przypasowała) to naprawdę świetna rzecz , wreszcie mam czas na zajęcie sie domem, pracą a nawet na chwile odpoczynku czego mi bardzo brakowało

Odnośnik do komentarza

Huśtawka Graco Sweetpeace to super gadżet. Byłam sceptycznie nastawiona ale odkąd poznałam- pokochałam. MAluch czuje się w niej mega bezpiecznie, otula go jak kokon. Uspokaja. Jest świetna szczególnie jak męczarnią są kolki

Odnośnik do komentarza
Gość dominikana

Dla naszego Jaśka moi rodzice kupili Graco Sweetpeace jak wróciliśmy ze szpitala. Sceptycznie podchodziłam do tego "wynalazku". Szybko jednak zmieniłam zdanie, super pomysł z tym bujakiem. Tak spokojnego malucha nawet jak kolki ma życzę każdemu

Odnośnik do komentarza
Gość makadamia

No właśnie jak czytam ze pomaga na kolki to juz sie cieszę. Bo huśtawka juz zamówiona .Mój synek męczy sie strasznie, jest sie w stanie utulić i uspokoić tylko na rekach , dlatego pomyślałam o takiej huśtawce. Może właśnie to kołysanie w sweetpeace skoro jak czytałam ma nasladowac naturalne pomoze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...