Skocz do zawartości
Forum

Wakacje z dzieckiem


Rekomendowane odpowiedzi

nie znalazłam nic takiego, więc odważę się założyć nowy wątek :-)

chodzi o sprawdzone miejsca na wakacje. Mnie akurat interesuje wyjazd nad morze, ale oczywiście będzie super, jeżeli będziecie podawać miejsca w całej Polsce.

czekam z niecierpliwością - wyjazd planujemy dopiero we wrześniu, ale może wcześniej inni skorzystają?

jeżeli taki wątek już istnieje, będę wdzięczna za pokierowanie :-)

:36_27_5:

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli planujecie wybrać się z dzieckiem i chcecie mieć niezapomniane wrażenia, to polecam wyjazd do Paryża. Samego miasta oczywiście nie trzeba zachwalać, ale warto też wybrać się z dzieckiem do Eurodisneylandu. Zabawa dla całej rodziny gwarantowana. Ceny są całkiem przystępne, a jak poszukasz to i bilety lotnicze dasz radę kupić. Byliśmy tam w tamtym roku i to były jedne z najlepszych naszych wakacji. Biletów możesz poszukać na [url=http://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-paryza.html[/url]

Odnośnik do komentarza

A ja wam polecam spokojne i urocze Rusinowo w okolicach Jarosławca ( zachodniopomorskie) - jeśli ktoś szuka ośrodka z domkami albo pola dla przyczep - świetne warunki, mnóstwo atrakcji i bliziutko do duzej i czystej plaży. Wokół lasy na wycieczki rowerowe (a właściciele ośrodka mają rowery i przyczepki do wypożyczania też dla dzieci) , jest stadnina koni - nie da sie nudzić.
[reklama usunięta]
My wróciliśmy zachwyceni

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Karollina

ja z dzieciakami byłam nad morzem [reklama usunięta] i bardzo byliśmy z tego wypadu zadowoleni, miejsce na wysokim poziomie więc nie trzeba martwić się o to jakie będą panować warunki, do przyjmowania rodziców z dzieciakami jak najbardziej przystosowane, no a harce na plaży dla dzieciaków to prawdziwa frajda, więc ja ten urlop wspominam świetnie

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

podziwiam Cię za wakacyjny wypad nad morze z dzieciakami, ja bym jednak tych tłumów i hałasu nie ogarnęła a już na pewno bym nie odpoczęła dlatego woleliśmy bardziej zacisznie miejsce i[reklama usunięta] nad jeziorem spełniła wszystkie nasze wymagania

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dłuższe wyjazdy z dziećmi czasem bywają kłopotliwe, choć to zależy od wieku pociech, ale krótkie weekendowe wyjazdy też są ok. Znalazłam taką listę atrakcji dla dzieci na śląsku: http://kochamczytac.pl/atrakcje-dla-dzieci-na-slasku-wybralismy-20-miejsc-dla-twojego-dziecka/ może komuś się przyda i z niej skorzysta, jak będzie rozważać ciekawych wypadów.

Odnośnik do komentarza

polecam super miejsce - Darłowo. I w związku z tym, że wiem jak ważne jest miejsce z polecenia, sprawdzone, gdzie ktoś rzeczywiście był widział dotknął itp itd, to polecam super noclegi rodzinne w apartamentach nad morzem www.baltickorona.pl - cudowne duże wygodne nowoczesne apartamenty, jestem przekonana, że każdy dobrze w nich wypocznie. Ale co najważniejsze są bliziutko morza, blisko portu, blisko sklepów i jest tam super. My jeździmy od 2013 roku i teraz tez jedziemy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

My w tym roku planujemy się z dziećmi wybrac do Rabkolandu. Znajomi bardzo nam polecali. Na jeden dzień. Sprawdziliśmy ceny - wygalają naprawdę fajnie. No i dzieci jeszcze nigdy w parku rozrywki nie były, więc chyba czas nadrobić tą małą zaległość ;)

Odnośnik do komentarza

Jak jeszcze w tym rabkolandzie nie byłaś, to jedź koniecznie! Świetne miejsce, naprawdę! Nie ma co czekać :D My byliśmy z miesiąc temu i było jeszcze lepiej niż rok temu - więcej atrakcji, rozwijają się. Jest trochę ekstremalnie, jest sporo atrakcji dla mniejszych dzieci, no nikt się tam chyba nie nudzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli jedziemy za granice to jak najbardizej kupujemy dodatkowe ubezpieczenie. Nie jest to jakiś duży koszt, ale jednak dziecko jest ubezpieczone i w razie przykrego wypadku będziemy w stanie pokryć leczenie. Czy transport do Polski.

Jesli chcielibyście wybrać się na jakąś wycieczkę z dziecmi za granicę to polecam Disneyland:
[reklama usunięta]

Byliśmy w wielu miejscach, ale dzieci najlepiej bawiły się własnie tam ( my dorośli w sumie również.).

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W tym roku planujemy wyruszyć na aktywny wypoczynek z 9 latkiem.
Znajomy jeździ regularnie na wyjazdy kit i surfingowe - chcemy się też na to wybrać w przyszłym roku.
Czy ktoś miał przyjemność skorzystać z czegoś takiego ?
Chodzi mi o wyjazd za granicę.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A ja się nie zgodzę. Jak się dziecku odpowiednio zorganizuje czas to nigdzie się nie będzie nudzić 🙂

Na przykład na wsi czy w górach nawet jeśli nie ma większych atrakcji to zawsze można się pobawić w pokonywanie torów przeszkód czy strzelanie z łuku [reklama usunięta]. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i chęci na spędzenie czasu z dzieckiem.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Perfectura

Ja zwiedzilam sporo swiata-
Malediwy-raj na ziemi.Woda przejzysta, piasek bialy i mieciutki.Raj dla tych co nurkuja.Piekne rafy koralowe.Bylam tam dwa tygodnie na malutkiej wyspce ktora mozna obejsc w pol godziny.Poprostu cudo jesli ktos chce naprawde odpoczac od ludzi.

Sri Lanka-karmilam malutkiego slonia, jezdzilam na sloniu:)mylam je kawalkiem kokosa, pamietam ze bylam na dwu dniowej wycieczce gdzie to wszytsko ogladalam:weze, jezozwierze, malpy itp.Wspominam naprawde dobrze chociaz wole gdy woda w oceanie jest taka jak w basenie.

Dominicana-jesli chcesz sie swietnie bawic to musisz tam pojechac.Bylam w 5 gwiazdkowym hotelu all inclusive(nie wiem jak to sie pisze).Chyba tam bawilam sie najlepiej.Ta wyspe polecam w szczegolnosci:)

Kreta-jak dla mnie przereklamowana
Wyspy Kanaryjskie-tez fajnie, piekny hotel, cudowne baseny, plaza niestety dosc kamienista
to chyba wszytsko jak narazie.Jak cos mi sie przypomni.Napisze

W Polsce natomiast bardzo dobrze wypoczywało mi się w Borach Tucholskich [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza
Gość Liljanka8

A co powiecie na wakacje z dziećmi w agroturystyce? Jeśli są na miejscu jakieś atrakcje, to w ogóle bomba. [reklama usunięta]

Dotychczas jeździliśmy zagranicę, ale w tym roku zaczynam się zastanawiać nad taką rozrywką wakacyjną w kraju.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...