Wakacje

Wakacje nad polskim morzem

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mamusiax2

~mamusiax2

Ja z przyjemnością i żalem że sie skończyło ... .wspominam tegoroczne wakacje w Rusinowie nad naszym morzem :) Dzieci były zachwycone, my rodzice też bo dla wszystkich jest tyle atrakcji że człowiek sie nie nudzi. Dzieciaki mają tak ogromny i ciekawy plac zabaw że wracać do domku nie chciały a my z mężem też sie nie nudziliśmy bo pół ośrodka to same atrakcje, boiska, baseny, chata grilowa, tenis, piłkarzyki ... eh ...
Polecam wam szczerze - ośrodek nazywa sie Bajkowy Zakątek w Rusinowie - na stronce jest fajna prezentacja ośrodka to można sobie obejrzeć

kate67

kate67

My często jeździmy do Władysławowa, Jastrzębiej Góry czy Sopotu. Nasze dzieci uwielbiają wodę i zabawy na plaży. Tamtejszy klimat też im sprzyja :-) Noclegu zawsze szukam w Internecie, ostatnio fajne oferty pojawiają się na http://enoclegi.biz/ Teraz ferie więc też staram się planować fajnie czas wolny.

42636 kate67 Mężczyzna, 40 lat, Wrocław
Grega

Grega

Ja ze swej strony polecam Kołobrzeg. Odnajdzie się tam miłośnik relaksu, zabytków oraz rozrywki.

43684 grega Mężczyzna, 33 lata, Częstochowa
pilirun

pilirun

W zeszłym roku byłam. W tym chyba już nie, jeśli nic mi nie strzeli do głowy.

40338 pilirun Mężczyzna, 31 lat, Kluczborg
Munio

Munio

Jeśli zależy Ci na noclegach z własną łazienką, to polecam Pensjonat Pirat Jastrzębia Góra. Mają pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Co prawda nie ma restauracji, w której możnaby coś zjeść, ale jest do dyspozycji kuchnia, co nie jest bez znaczenia, jak się jedzie z maluchem.

46228 munio Mężczyzna, 38 lat, Reda
Dziubala

Dziubala

W Jastrzębiej Górze jest beznadziejne zejście nad morze (bardzo strome). Byliśmy raz i mi wystarczy ;). Z dziećmi wózkowymi tam bym więcej nie pojechała.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Natka231

~Natka231

Moim faworytem jest hotel Kormoran w Rowach. W tym roku pojadę tam po raz trzeci i za każdym razem cała rodzina jest zadowolona. Na ich stronie znajduje się dużo informacji, które z pewnością Cię przekonają, by wybrać się właśnie tam.