Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na wakacje w ciąży?


julieta

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24/2/2020 o 2:22 PM, Gość Martyna napisał:

Oj rzeczywiście Madera to fajne miejsce na chwilę spokoju w przyjemnym klimacie. Byliśmy tutaj na ślubie znajomych i chyba też madeira dreams organizowało im uroczystość. Można się zachwycić.

Cudna sprawa z tą Maderą, a Sonia z madeira dreams jest bezkonkurencyjna 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Mariczka

Raczej odpuścimy sobie podróże zagraniczne w tym roku. 

W zeszłym roku w lipcu wybraliśmy się z dziećmi do palacu Hanza pod Toruniem https://hanzapalac.pl/25/wellness__spa/torun_hotel_spa . Zależało nam przede wszystkim na spokojnym miejscu w niezatłoczonej miejscowości. Wybraliśmy to miejsce z polecenia znajomej i był to bardzo dobry wybór. Miejsce przyjazne dzieciom. Woda z plażą bardzo blisko hotelu, czysta, szeroka, przez cały pobyt nie doświadczyliśmy tłumów. W okolicy są liczne lasy sosnowe więc często wypożyczaliśmy rowery i z całą rodzinką wybieraliśmy się na wycieczki po okolicy. W hotelu są baseny, można również wykupić indywidualne lekcje pływania. Sprawiliśmy taką naukę dzieciom i bardzo im się podobało.

Oczywiście są pakiety spa :) Jak i stadnina koni. 

Odnośnik do komentarza
Gość Dagmarra
Myślę, że jeśli czujesz się dobrze, to tak naprawdę nic was nie trzyma (no może tylko pieniążki ;)) ja byłam z mężem nad morzem będąc w 6 miesiącu ciąży, bardzo miło wspominam ten wyjazd - wypoczęłam, zrelaksowałam się, mąż też bardzo zadowolony. Skorzystałam również ze SPA, ponieważ hotel, w którym się zatrzymaliśmy, miał SPA oraz ofertę skierowaną właśnie dla kobiet w ciąży :) Dodam jeszcze, że wcześniej konsultowałam pobyt w SPA ze swoim lekarzem, a byliśmy w Hotelu Lubicz w Ustce: https://hotel-lubicz.pl/.
 
Odnośnik do komentarza
W dniu 20/1/2020 o 3:37 PM, Gość malwinka napisał:

Mąż zabrał mnie na Maderę, gdzie przewodniczka Sonia z Madeira Dreams pooprowadzała nas po zakątkach wyspy w wersji light 🙂 POlecam!

Rzeczywiście Sonia jest the best, byliśmy akurat z dwójką dzieci i było rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz w planach wizytę na Kaszubach i szukasz noclegu o wysokim standardzie to warto się wybrać do hotelu Victoria - https://hotelvictoria.pl/. Świetnie przygotowane miejsce, rzeczywiście wysoki poziom hotelu. Na miejscu oczywiście restauracja, kompleksowo również wyżywienie więc po tym kątem również dla nich duży plus. Zorganizowane miejsce dla najmłodszych więc nawet jak wyjeżdżacie z dziećmi to nie będą się tam nudziły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ciąża nie jest zagrożona i lekarz nie widzi przeciwskazan to czemu nie. My w 2019 roku bylismy na Maderze (bylam w 4 miesiacu ciazy) i byla jeszcze jedna para znajomych z dziecmi. Skorzystalismy z pomocy Madeira Dreams na miejscu. Znajomi z dziecmi brali udzial we wszystkich atrakcjach, ja czasem zostawałam w hotelu. Ale wyjazd i tak wspominam z rozrzewnieniem. Kiedy nam pozwolą znowu podróżować pojedziemy z córeczką :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/2/2021 o 11:18 PM, Gość Zoyka napisał:

Jeśli ciąża nie jest zagrożona i lekarz nie widzi przeciwskazan to czemu nie. My w 2019 roku bylismy na Maderze (bylam w 4 miesiacu ciazy) i byla jeszcze jedna para znajomych z dziecmi. Skorzystalismy z pomocy Madeira Dreams na miejscu. Znajomi z dziecmi brali udzial we wszystkich atrakcjach, ja czasem zostawałam w hotelu. Ale wyjazd i tak wspominam z rozrzewnieniem. Kiedy nam pozwolą znowu podróżować pojedziemy z córeczką :) 

Masz racje, ja tez byłam w 3 miesiącu ciąży na Maderze. I myślę, ze dalekie podrożę w ciąży to raczej do max 5/6 miesiąca, bo później ciężko się chodzi, a Madera jest taka piękna, ze zal jej nie zwiedzać. Warto tez miec dobrego przewodnika, ktory dobierze poziom trudnosci zwiedzania. Sonia z Madeira Dreams jest najlepsza i to nasza rodaczka!

Odnośnik do komentarza
W dniu 24/2/2020 o 2:22 PM, Gość Martyna napisał:

Oj rzeczywiście Madera to fajne miejsce na chwilę spokoju w przyjemnym klimacie. Byliśmy tutaj na ślubie znajomych i chyba też madeira dreams organizowało im uroczystość. Można się zachwycić.

My byliśmy na wycieczce organizowanej przez Madeira Dreams i było rewelacyjnie.

A wracając do pytania autorki wątku to byłam w 3 miesiącu ciąży, ale wcześniej byłam na konsultacji u mojego lekarza prowadzącego ciążę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Falmire

Byliśmy w Suścu było przepięknie, dużo natury i mało ludzi w dodatku bardzo tanio. Dużo do zwiedzania  Były lasy, wody i kamieniołomy  Dla każdego coś fajnego. Można tam odpocząć  Zamierzamy jechać jeszcze raz jak się malutka urodzi.

Zastanawiam się też czy nie wybrać się do spa na zabiegi

https://hanzapalac.pl/177/b,51/blog/spa_dla_kobiet_w_ciazy_-_przeglad_rekomendowanych_zabiegow

W sumie odczuwam ból kręgosłupa tak wiec jakiś masaz by mi się przydał :) 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Falmire

Byliśmy w Suścu było przepięknie, dużo natury i mało ludzi w dodatku bardzo tanio. Dużo do zwiedzania  Były lasy, wody i kamieniołomy  Dla każdego coś fajnego. Można tam odpocząć  Zamierzamy jechać jeszcze raz jak się malutka urodzi.

Zastanawiam się też czy nie wybrać się do spa na zabiegi

https://hanzapalac.pl/177/b,51/blog/spa_dla_kobiet_w_ciazy_-_przeglad_rekomendowanych_zabiegow

W sumie odczuwam ból kręgosłupa tak wiec jakiś masaz by mi się przydał :) 

 

Odnośnik do komentarza

Ja w ciąży byłam w hotelu Poziom 511 na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.  Zależało mi na tym, żeby były jakieś fajne zabiegi spa i tu własnie znalazłam takie dedykowane dla kobiet w ciąży https://www.poziom511.pl/kategorie/511_organic_medi_spa, wiec korzystałam. Mąż z kolei miał masę atrakcji dla siebie - bo lubi aktywnie spędzać czas, sporo też spacerowaliśmy. No ogólnie jest tu co robić. W tym roku wybieramy się tu na ferie już z dzieckiem. W każdym razie polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...