Wakacje

Wakacje z psem :)

laleczka90

laleczka90 wpis edytowany

A ja apeluję, by nie opuszczać swoich czworonogów na czas urlopu. Psy rozłąkę z właścicielem przeżywają bardzo intensywnie i może to się skończyć brakiem apetytu oraz osowiałością zwierzaka. Sama mam pieska staruszka i wiem jak kiedyś cierpiał gdy zostawiałam go u rodziny. Teraz jest ciężko i przewlekle chory i nie wyobrażam sobie by go opuścić w okresie wakacyjnym. Dlatego planuję urlop korzystając z http://noclegizpsem.pl/ - przeglądarki noclegowej gdzie mogę spokojnie zabrać ze sobą mego pupila. Baza noclegowa dotyczy niemalże wszystkich zakątków w Polsce. Są to hotele, pensjonaty, itp w pięknych okolicach. Na pewno znajdzie się coś z korzyścią dla każdego.

48091 laleczka90 Kobieta, 43 lata, Tu i Tam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

adasaga3

adasaga3

Laleczka, ja też zawsze martwię się o naszą suczkę gdy trzeba gdzieś wyjechać. Nieraz wyjeżdżaliśmy z nią. Czasem żartujemy że podróżowała przez swoje życie więcej niż niejeden człowiek.

39504 adasaga3 Kobieta, 39 lat, Racibórz
tata_Ludwiczek

tata_Ludwiczek

Szkoda, że mój pies (też już dosyć wiekowy) nie potrafi usiedzieć w samochodzie. Ekscytacja bierze górę a pies jest duży, więc jedziemy z nim tylko do weterynarza w razie potrzeb.
Na wakacje zawsze ktoś z rodziny zostaje. Pies zna nas wszystkich od maleńkości wiec nie czuje dyskomfortu :)

58663 tata-ludwiczek Mężczyzna, 29 lat, Legnica
Nela33

Nela33

Coraz więcej gospodarzy akceptuje zwierzęta w swoich apartamentach, więc nie widzę problemu w zabieraniu ich ze sobą.

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
~Marinana

~Marinana

Ja mam 4 psiaki i tak organizuje wakacje ze jada wszedzie ze mna.Zreszta nie wyobrazam sobie jak moglabym zostawic je z kims innym.Dobrze ze sa takie miejsca dla zwierzolubow