Wakacje

Słowacja - Tatralandia

Dziubala

Dziubala

Jeśli macie dzieci, zwłaszcza mające powyżej 120 cm (by mogło skorzystać z większości atrakcji), to polecam wakacje w Tatralandii na Słowacji.
Byliśmy tam tydzień całą rodzinką, było super!!! Zwłaszcza starsi synowie wrócili zachwyceni :)))

http://www.tatralandia.sk/pl/tatralandia/o-nas/

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

scooby

scooby

Tatralandia to świetna rozrywka! I to nie tylko dla dzieci, ale dla starszych również.

40171 scooby Mężczyzna, 40 lat, Katowice
adasaga3

adasaga3

Dziubala, a gdzie nocowaliście przez ten tydzień?

My byliśmy na Słowacji w lutym, na feriach. I przyłączam się do Twoich zachwytów- Tatralandia rzeczywiście jest super. Spędzaliśmy tam 3/4 dnia i ciągle nam było mało. Moim dzieciaczkom do 120 cm jeszcze duuuużo brakuje ale nie nudziło nam się ani przez chwilę.
Nawet z młodszymi dziećmi warto się tam wybrać, powiedziałabym że nawet trzeba. Moja córcia po powrocie mówiła że była nie na basenie, ale w wesołym miasteczku. ;-)
Moje dzieci były zachwycone dużym brodzikiem, ale i w głębokich basenach im się podobało (na miejscu kupiliśmy kółka do pływania z siedziskiem). Dla mnie ważne było to że temperatura powietrza jest tak duża że nawet po wyjściu z wody nie jest nikomu zimno, że stroje w mig wysychają. Podobały mi się też strefy dla dzieci-mały placyk zabaw z "kulkolandią", samochodziki na których mój synek jeździł obserwując w dole kąpiących się ludzi. Jako mama 2 latka doceniłam przede wszystkim zaciszne miejsce do wypoczynku dla dzieci, gdzie dzieciaczki mogą się zdrzemnąć, poleżakować, gdzie można podgrzać obiadki czy przygotować mleko dla młodszych dzieci. Na miejscu jest też restauracja. Ja byłam zachwycona tunelami, pontonami, razem z mężem trochę adrenaliny poczuliśmy.
Tatralandia ma swój szczególny urok zimą, kiedy na dworze mróz i śnieg, a my siedzieliśmy sobie w zewnętrznych parujących basenach o temp.40 st. Już myślimy by jechać tam znów latem.

39504 adasaga3 Kobieta, 39 lat, Racibórz
Dziubala

Dziubala

Adasaga3, nocowaliśmy w domkach, tych na terenie Tatralandii :). Mieliśmy blisko do wszystkiego :)
Dużo ludzi jest tam zimą? Bo latem tłumy.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
ElenaZa92

ElenaZa92

Kiedys byłam na Słowacji jak jechaliśmy do Chorwacji niestety nie udało się zwiedzić tego pięknego miejsca. Nawet trochę żałuję

56157 elenaza92 Kobieta, 27 lat, Poznań
Dziubala

Dziubala

ElenaZa92, nic straconego, w każdej chwili możesz tam pojechać :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków