Wakacje

Wakacje z 5-6 mies. maluszkiem

~Madzia i Olek

~Madzia i Olek

Witam!
Wybieramy się na wakacje w czerwcu z naszym Maleństwem, które będzie wtedy miało 5,5 mies. Czy polecicie jakieś sprawdzone kierunki wakacji w tym okresie w kraju i za granicą?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

ja z tak małym dzieckiem byłam tylko na roztoczu i w sumie to za dużo nie zobaczyliśmy, ale wiem, że wielu rodziców podróżuje z malutkimi dziećmi do innych krajów też, jeśli myślisz o locie samolotem, najlepiej wybrać optymalny czas 2-3 godziny.

--

http://www.rodzicenaczasie.pl/ http://www.suwaczki.com/tickers/3i49vcqgt21lddp7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h7fbnc5wv.png

27583 margeritka Kobieta, 32 lata, Lublin
Liwiana

Liwiana

Jednak to małe dziecko więc chyba na początku lepiej jechać gdzieś bliżej. Ja z takim maluszkiem 8 miesięcznym byłam w Nowym Sączu- klimat świetny, można wypocząć. I praktycznie chodziliśmy wszędzie z dzieckiem. Nawet do restauracji na pyszne obiady ;) Lubimy owoce morza a tam były przepyszne.

45263 liwiana Kobieta, 38 lat, Kraków
adasaga3

adasaga3

A z jakich rejonów Polski jesteście? Najlepiej wybrać się w niezbyt długą podróż, maksymalnie kilkugodzinną, by nie umęczyć siebie i dziecka. "Zagranicę" bym odradzała, w czerwcu będzie już za ciepło, podróż samochodem zbyt długa i męcząca, a samolotem też...bo dochodzi czas oczekiwania na odprawę itp. Wybierzcie tereny do których wam najbliżej, jeśli macie bliżej gór wybierzcie góry, jeśli bliżej wam nad Bałtyk wybierzcie się nad morze. My z 5 miesięczną córką byliśmy przez dwa tygodnie w Tatrach.

39504 adasaga3 Kobieta, 38 lat, Racibórz
Beskidzka

Beskidzka

Hej, może zaszyjcie się w jakimś przyjemnym miejscu w górach? Ja zawsze polecam Muszynę, pierwszy raz pojechaliśmy tam z roczną córeczką i od tej pory z przyjemnością wracamy.

50245 beskidzka Kobieta, 29 lat, Kraków
~Sylwia304

~Sylwia304

Nie wiem czy góry to dobre miejsce na wakacje z tak małym dzieckiem. W górach spędza się czas bardzo aktywnie a jednak maluszek 6 miesięczny nieco przeszkadza w spędzaniu wypoczynku w ten sposób. Lepiej jest zaplanowac sobie wakacje nad morzem. Polecam Jastrzębią Górę. Jest spokojnie, piękne plaże i cudowne klify.
Ten hotel ma dobre nastawienie dla dzieci:
http://www.astorhotel.pl/dzieci/

W środku jest kryty basen i spa.