Skocz do zawartości
Forum

Wakacje z 5-6 mies. maluszkiem


Gość Madzia i Olek

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak to małe dziecko więc chyba na początku lepiej jechać gdzieś bliżej. Ja z takim maluszkiem 8 miesięcznym byłam w Nowym Sączu- klimat świetny, można wypocząć. I praktycznie chodziliśmy wszędzie z dzieckiem. Nawet do restauracji na pyszne obiady ;) Lubimy owoce morza a tam były przepyszne.

Odnośnik do komentarza

A z jakich rejonów Polski jesteście? Najlepiej wybrać się w niezbyt długą podróż, maksymalnie kilkugodzinną, by nie umęczyć siebie i dziecka. "Zagranicę" bym odradzała, w czerwcu będzie już za ciepło, podróż samochodem zbyt długa i męcząca, a samolotem też...bo dochodzi czas oczekiwania na odprawę itp. Wybierzcie tereny do których wam najbliżej, jeśli macie bliżej gór wybierzcie góry, jeśli bliżej wam nad Bałtyk wybierzcie się nad morze. My z 5 miesięczną córką byliśmy przez dwa tygodnie w Tatrach.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia304

Nie wiem czy góry to dobre miejsce na wakacje z tak małym dzieckiem. W górach spędza się czas bardzo aktywnie a jednak maluszek 6 miesięczny nieco przeszkadza w spędzaniu wypoczynku w ten sposób. Lepiej jest zaplanowac sobie wakacje nad morzem. Polecam Jastrzębią Górę. Jest spokojnie, piękne plaże i cudowne klify.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem jeśli jedzie sie na wakacje z takim małym dzieckiem, o wiele wygodniej będzie z organizacją jeśli wynajmie się własne mieszkanie. Głównie z uwagi na kuchnie w której można bez problemu przygotować mleko czy coś do jedzenia. Jest również większa prywatność niż w przypadku wynajęcia sobie małego pokoju w hotelu.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Byliśmy tam w zeszłym roku :) i podzielam opinię koleżanki. Nie było nawet innej opcji, niż nasze morze... Okazało się, że i Rewal i Bałtyk Resort, był strzałem w 10. Nie lubię na urlopie "siedzieć w garach", nawet w najlepszym apartamencie! Wygodnie było zejść na pyszne posiłki i nie tracić czasu na gotowanie i sprzątanie po mojej gromadce. Wakacje to wakacje, dla całej rodziny.

Odnośnik do komentarza

My z maluchem wybraliśmy się na dwuetapowy wyjazd :) Najpierw z Radomia pojechaliśmy do Krakowa , gdzie spędziliśmy 4 dni w Hotelu Regent. Było bardzo miło, z miłą obsługą i dobrym jedzonkiem. Świetnie wypoczęliśmy i wyspaliśmy się - Kacperek też bardzo grzecznie spał. Następnie pojechaliśmy do teściów do Zakopanego gdzie byliśmy jeszcze przez tydzień :) Świeże powietrze z gór dobrze małemu zrobiło :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...