Skocz do zawartości
Forum

Wakacje nad Bałtykiem z 3 dzieci


Gość Jola3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MichalinaZ

Byliśmy w pierwszej połowie lipca. Domki w Rowach na Różanej 8 czyste, świeże i bardzo zadbane. Warunki świetne. Dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Kuchnia wyposażona. Na tarasie wygodny stół z ławami i miejsca do grillowania. Do tego  plac zabaw dla dzieci i przemili właściciele. Właściciele pomocni, uprzejmi i bezproblemowi. Same domki położone w cichej uliczce z zatoczką gdzie można swobodnie parkować. Pogoda w lipcu była zmienna, ale sam obiekt idealny.  www.domki-rowy.pl

Odnośnik do komentarza
Gość daniel36Wilk12

Chciałem wyjechać po tej pandemii gdzieś odpocząć z rodziną. Nie che jechać nad morze i w góry bo to wyprawa na całego. mam 2 małych dzieci i pomyślałam o tanim wypadzie blisko miasta. Znalazłem coś takiego noclegi Radom co sądzicie. nadmienię, ze mieszkam w bloku i dla mnie bycie na świeżym powietrzu z dziećmi to atrakcja.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej mogę polecić Gdynię, Sopot i Gdańsk. Z jednej strony mamy dużą aglomerację gdzie są kina, Aquaparki, place zabaw itp. z drugiej strony wszystkie atrakcje morza, czyli plaże, możliwość popłynięcia statkiem itd. My z mężem i dziećmi co roku jeździmy do Trójmiasta i zawsze korzystamy z usług najlepszego operatora nieruchomości w tym rejonie https://billberry-apartments.pl. Można na ich stronie internetowej zarezerwować jeden z kilkudziesięciu pięknych apartamentów. Dla rodziny, to wiele lepsze rozwiązanie niż wynajem pokoi hotelowych.

Odnośnik do komentarza

a co zabieracie na takie wyjazdy z maluchem, poza zapasem ubranek i kosmetyków? jakiś kapelusz, parasolkę, kocyk z merynosa [reklama usunięta] na chłodniejsze dni, coś na komary? wolę się przygotować zawczasu niż potem biegać po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich rzeczy o których człowiek zapomniał w ferworze pakowania 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...