Wakacje

Wakacje nad Bałtykiem z 3 dzieci

~Jola3

~Jola3

Polećcie prosze jakis ośrodek z domkami ( pensjonaty maja za małe pokoje) nad polskim morzem na wakacje z 3 dzieci - bliźniaki 4 lata i córka 7 lat gdzie będa miały duzo atrakcji, a my z mężem wreszcie wypoczniemy
ps- byle by nie był to ośrodek gdzie domków jest więcej niż źdźbeł trawy bo nie znosze jak słyszę w swoim łóżku chrapanie sąsiada z domku obok

Odpowiedzi znajdują się poniżej

nikawa

nikawa

My dwa razy skorzystaliśmy już z oferty plażowa.com (Milenko, niedaleko Mielna, ale jednak dalej od tego największego ruchu). Są też na FB.
Ludzie tam wracają. To może warto się zorientować?? :) Na stronie mają galerię zdjęć i informację, o tym, czego można się spodziewać.
Mnie się podobało, że mieli łóżeczka turystyczne (córa była malutka, a my nie mieliśmy swojego), wyposażoną kuchnię (sztućce, garnki, talerze, lodówka z mini zamrażalką - lody się mieściły itp.), w łazience była suszarka do włosów, przy każdym domku leżak, parawan (można poprosić o dodatkowy), grill...
Dla dzieciaków m.in. trampolina, stół do piłkarzyków, boisko do piłki plażowej, plac zabaw...

Domki zadbane. Właścicielki sympatyczne. Polecam.

35628 nikawa Kobieta, 32 lata, P
adasaga3

adasaga3

A ja polecę domki w Dąbkach. Z jednej strony miasteczka domki "Las Palmas", z drugiej strony wis-a-wis jeziora domki wypoczynkowe "Havana". W obu byliśmy, warunki bardzo dobre, domki dwupokojowe, kompletne wyposażenie kuchni, parawany, leżaki, do morza bardzo blisko (z "Havany" bliżej, za płotem las, na przeciwko jezioro). W obu ośrodka atrakcje dla dzieci, huśtawki, trampoliny itp. Plac zabaw w "Las Palmas" zauroczył mnie kompletnie, jeszcze nigdzie nie widziałam tak "wypasionego" miejsca do zabawy dla dzieci. Wiem że niektóre dzieci w ogóle nie chciały chodzić na plażę tak im się ten plac zabaw podobał.

39504 adasaga3 Kobieta, 37 lat, Racibórz
anullos

anullos

My z naszą 3 przedszkolaków, 3lata z rzędu spędziliśmy w Dziwnówku, w domkach KRASNAL
Było extra, bo wszędzie blisko a miejscowość dla dzieci i emerytow, było - bo właściciel dobudowal piętro do domków i jest za ciasno :-(
Przy większym budżecie skorzystalabym z oferty familijni.com w Dziwnówku, mają fajne animacje dla dzieci

Gdybym miała większy budżet rozważylabym familijni''

40127 anullos Kobieta, 40 lat, Namysłów
~ozga

~ozga

Ja wam moge polecic ośrodek w Rusinowie nad morzem.
Byłam rok temu i w lipcu jadę znowu.
Ośrodek sie nazywa Bajkowy Zakątek- dla dzieci wspaniały.
Do plaży bliziutko, fajna duża i czysta. Są toalety przy plaży. A ośrodek- mieszka sie w domkach 4-osobowych, ale jest tez miejsce dla przyczep troszkę oddalone od domków. Są fantastyczne miejsca do zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami, wszędzie trawka, sa baseny, rowery, boiska, nawet starsze dzieci się nie nudzą. Na stronie mają prezentację ośrodka, można wszystko dokładnie pooglądać i plac zabaw i domki i baseny i chate grillową - szczerze polecam dla rodzinki z dzieciakami

pilirun

pilirun

Nad Bałtykiem już byliśmy, ale to zawsze jest świetna atrakcja, więc pewnie warto:)

40338 pilirun Mężczyzna, 29 lat, Kluczborg
~mała_gosia

~mała_gosia

ja z dzieckiem to polecam hotel grand lubicz w ustce - http://www.grandlubicz.pl/. byliśmy tam z mężem i dwójką dzieci i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu - specjalne menu dla dzieci, gry i zabawy, możliwość pozostawienia dziecka z opiekunką. poza tym jest blisko do plaży, więc nie trzeba się z maluchem przeprawiać przez pół miasta. okolica cicha, spokojna, hotel w pobliżu lasu :)

Liwiana

Liwiana

W tamtym roku byłam z dziećmi w Rowach i było wszystko super oprócz pogody. Jakoś straciłam ochotę żeby w tym roku znowu ryzykować tygodniowy deszcz. A dłuższe wakacje może w Beskidach- jeszcze nie zdecydowaliśmy dokładnie

45263 liwiana Kobieta, 37 lat, Kraków