W oczekiwaniu na bociana

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

karola88

karola88

Iza pewnie za duzy rozmiar zdjecia.
Pewnie dopadl Cie baby blues. Ja tez mialam przez jakies 2.5tygodnia. Nic tylko ryczalam, jak mialam wstac na nocne karmienie to mialam dosc i troche.
Dobrze, ze nie maz Ci pomaga- to bardzo duzo. U mnie niestety prawie wszystko na mojej glowie. Sprzatanie, pranie, prasowanie, gotowanie. Maz robi zakupy i chodzi do pracy no i zawsze cos kolo domu jest do zrobienia. A zwlaszcza teraz zaraz przed weselem

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

39647 karola88 Kobieta, 31 lat, Kraków
~sylviia2

~sylviia2

Chodzę prawie na rzesach,Oleńka wieczorami marudzi i usypianie czasami trwa 3 godziny a jak tylko usnie to zaraz się budzi na jedzenie ostatnio w nocy to już myślałam że się poplacze ze zmęczenia, najgorsze jest to ze jaj byłyśmy na kontroli bioder okazało się ze w lewym biodrze jest dysplazja typu 2c,za tydzień mam wizytę u ortopedy i wtedy on zadecyduje co dalej robimy tymczasem mamy Ja szeroko pieluchowac. Ja jak patrze na Nią jak się męczy z tymi pieluchami między nóżkami to od razu wyje. Eh zalamka z tym wszystkim. .. a to bioderko to powikłanie po ułożeniu miednicowym. I o tak to wszystko wygląda. ..

xIzax

xIzax

Silver widze,ze mamy podobny problem :( Emilia tez ma tak ze spaniem, jedzeniem, trwa to roznie, czasem 15 min (rzadko sie zdarza), pol godz. Ale zazwyczaj 2, 3 h. Zalamac sie mozna :( Tu mi jej Zal, ze tez sie meczy, tu czuje bezsilnosc. Dokarmiam ja butelka ze sztucznym bo ciagle chce jesc jak wstanie. Dzis trwalo to wszystko od 7:25 do 10:05 - zaczelam zapisywać ile i jak czesto je. Tu 2x piers -20 min, potem znowu, potem butla, butla...w sumie z butli zjadla ok.100 ml. Tez mam zalamke...
Na usg bioder idziemy 2 lipca. Bo tez cos tam z nimi nie hallo - mowili w szpitalu. Mam klasc ja na brzuszku czesto...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

41434 xizax Kobieta, 35 lat, Xxx
karola88

karola88

Silver juz byliscie na usg? Nam kazali miedzy 6 s 8 tygodniem pojsc wiec idziemy w 7.
Wczoraj wyszlysmy do domu.
Dziewczyny, Maluszki juz nie spia tak jak w szpitaly, praktycznie cala dobe, teraz coraz wiecej bedzie faz aktywnosci.
Sylwia ten typ dysplazji brzmi conajmniej nieciekawie albo nawet groznie.
Ale u nas tez bedzie dysplazja. Falki na udach sie nie schodza i ewidentnie lewa nozke mniej odgina na bok

--

Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

silver

silver

my bylismy tak wcześnie bo takie było zalecenie już w szpitalu- dzieci z ułożenia miednicowego częściej mają problem z biderkami niż dzieci ułożone główkowo. 22 czerwca mamy wizytę u Dr ze szpitala na Niekłańskiej(szpital dziecięcy w Wawie) podobno to bardzo dobry specjalista, dysplazja wykryta wcześnie daje szanse na szybkie wyleczenia, na pewno będzie chodzić Oleńka w aparacie i mam nadzieje że na tym się skończy bo na necie naczytałam się już najróżniejszych historii;/ Ja zaczęłam karmić butelką, ściągam pokarm i daje i jakoś to idzie teraz sprawnie, mała jest rozdrażniona bo Ją pieluchuje i Jej nie wygodnie bo cały czas jest na pleckach-tak kazał lekarz do czasu wizyty 22 mam nadzieje że powoli się przyzwyczaji bo za chwile bedziemy musieli ją wsadzić w aparat.

37460 silver Kobieta, 34 lata, warszawa
xIzax

xIzax

Hej. O jak tam mamy i ich pociechy w te upaly? Dzis u nas tragicznie, mala nie spala 4 h. Na przemian karmienie, noszenie, lulanie, kapanie, karmienie itd. Ciezki dzien. Podobno to przez temoerature...
Dziewczyny ile krwawilyscie po cc? Ja do tej pory... Nie za dlugo?
I jak rany po cc? Ja mam takie większe zgrubienie,w jednym miejscu, czuje pod skora... Mysle kiedy by mozna zaczac sie ściągać pasem....na ten brzuch.by tak nie wisial....

--

~sylviia2

~sylviia2

Iza ją już nie krwawienie ale jeszcze trochę plaMie. Siedzę i tez się zastanawiam kiedy można by już nosić ten pas,mam taki okropny brzuch,w nic się nie mieszcze, mam 8 kg do zrzucenia ehh dramat. Wyglądam jak słoń.

xIzax

xIzax

Może zapytać ginekologa, o ten pas... kiedy by można go zacząć używać. Mnie po 2 tyg.było 10 kg mniej. Nie wiem ile teraz ważę. Jak pojedziemy z Mała na ważenie, to może też się zważę.
Rola mamy nadal czasem dla mnie trudna, ale do pewnych rzeczy podchodzę już spokojniej... jak Emilia płacze, aż tak bardzo się nie denerwuję itd.i staram się więcej rzeczy robić na spokojnie.
Zaczęłam ściągać mleko z prawej piersi, bo bardzo poraniona jest... Małej kiedyś się ulało - krwią. Matko, zawału prawie dostałam. Od razu dzwoniłam do lekarza itd. Powiedziała, że to może z brodawki, jeśli poraniona... No jest taka, boli. I może Emi pociągnęła mleko z krwią. Ale bardzo się wtedy przestraszyłam. Moje biedne dziecię...

--

karola88

karola88

Krwawic to krwawilam rylko w szpitalu. Potem tylko plamilam. Z xzasem coraz mniej. Po 3 tygodnoach tylko w niektore dni jakis zolty sluz sie pojawial w niewielkich ilosciach.
U nas Mala juz nie spi az tyle. Odn9-15 ma faze aktywnosci i jeszcze wieczorem.
Mala jakos obojetnie podxhodzi do upalow. Ale nie wychodzimy w to najwieksze alonce tylko albo do poludnoa albo poznym popoludniem.
Ja pas juz nosze. Z koncem maja zaczelam albo z poczatkiem czerwca.
Mi kg jeszcze zostalo z 6, wszuscu niby mowia ze nie widac ze dopiero rodzilam ale ja sie zle czuje z takim flakiem :( ale cwiczyx mozemy dopiero po 3 miesiaxach (brzuch). Ale mam zamiar chociaz na steperku cos pocwiczyc bo w uda mi poszlo masakrycznie :( chuba po 5cm.

Iza chuba bym padla na zawal jakbym zobaczyla ze dziecku sie ulalo krwia.

Ja trace pokarm :(

Sylwia patrzylam na te szelki dla dzisci z dysplazja i wygladaja jak narzedzie tortur ;( u nas tez na pewno cos wyjdzie. Umowiona jestem na 24 xzerwca.
U nas na buzi dalej fatalnie, pediatra powiedziala, ze wyglada na lojotokowe zapalenoe skory dostalysmy masc ze sterydami i jesy troszke lepiej ale w srode idziemy do dermatologa i jeszcze musimy zrobic badania morfologie, siuski i zelazo. A w nastepny podzienialek wizyta w poradni wad i zaburzen rozwoju dla wczesniakow.
Szczepicie? Jak tak to skojarzonymi czy tymi normalnymi bezplatnymi?

--

Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016