W oczekiwaniu na bociana

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

moni40

moni40

Cześć, ostatnie posty wskazują na oczekiwanie maleństwa, serdecznie gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrowych dzieciaczkow.
Ja również jestem.mamą, mam dwóch nastoletnich synów i zapragnęłam ponownie maluszka. W styczniu udało się za pierwsxym.razem,mam 40 lat. W 6 tyg zaczęłam plamic,dostałam.Duphastan i lezalam. Niestety w 10+5 dni doszło do poronienia,okazało się że zarodek przestał rosnąć w 7 tyg. Szok i stres i pytania...naturalna selekcja,przykro
..teraz minęło 3 tyg w głowie rodzi się myśl czy iść za ciosem i dać sobie jeszcze szansę?
Tak samo jak pragnę dziecka, tak samo się boje..
Boje się poronienia kuszenia losu,czy urodzi się zdrowe.
Kochane kobitki,pewnie macie doświadczenia i może coś madrego mi doradzicie. Oczywiście zamierzam zmienić lekarza i po pierwszej miesiaczce skonsultować swoje zdrowie i możliwości. A,może któraś jest z warszawy i może polecić lekarza,wolałabym na nfz,bo spodziewam się trochę badań. Zabieg miałam w sxpitalu na Inflanckiej,wspaniała opieka ale czy w poradni też tak jest,może jakieś doświadczenia?dziękuję za zainteresowanie i odpowiedz,pozdrawiam

43664 moni40 Kobieta, 44 lata, warszawa
silver

silver

Czesc dziewczyny;-)
Karola wg obliczen wychodzi,ze to jednak Warszawianka;-) sznuroffka jej Ty nadal w dwupaku,dziwie sie,ze lekarz prowadzacy nie bierze Cie na wywolanie,ale kazdy ma inna polityke. Moja kuzynka w tamtym roku przechodzila tydzien po terminie,zadne sposoby na wywolanie nie pomogly:-)

Moni40 Ja moge w wawie polecic dr Stanislawa Pazio,wizyty prywatne na ul.dolnej Concept medica,pracuje na Solcu i w Praskim. Zycze powodzenia w staraniu o szkraba;-)

37460 silver Kobieta, 34 lata, warszawa
karola88

karola88

Sznuroffka czekamy na wiesci po dzisiejszej wizycie:)
Moni ja niestety nie pomoge bo nie jestem z Wwa, ale powodzenia! :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

39647 karola88 Kobieta, 31 lat, Kraków
sznuroffka

sznuroffka

Ja właśnie wróciłam z wizyty,mała ma się dobrze i za cholerę wyjść nie chce,nawet wywoływanie sposobem naturalnym nie pomogło. Za dobrze jej u mamy w brzuchu hehe
Dostałam skierowanie do szpitala na 7.04, a przez święta mam jeździć do szpitala na ktg, bo muszę być pod nadzorem.

--

Zuzanna jest już z nami :)

40411 sznuroffka Kobieta, 31 lat, Kwidzyn
sznuroffka

sznuroffka

Silver lekarz mówi że miałam duży rozrzut w miesiaczkach (35-37 dni) po zabiegu i jak udało się zajść to ciężko określić moment zapłodnienia,bo jest ok 9 dni różnicy...ale jak nie wyjdzie do 7.04 to już na bank wywolają już.

--

~karola 88

~karola 88

fajnie,ze juz jakies konkretne decyzje zapadly. ilez mozna czekac na taka Kruszynke?! :)
Prosze sie meldowac zebysmy wiedzialy czy juz jestesmy ciotki czy jeszcze sie Zuzia obija ;)

sznuroffka

sznuroffka

Hej dziewczyny,chyba Zuza jednak zechce wyjść na świat szybciej,dziś czop mi odszedł.
Tak więc czekamy: )

--

silver

silver

Zuzia wykluje sie nam swiatecznie:-)
Sznuroffka trzymam kciuki zeby gladko poszlo:-) dawaj znac w miare mozliwosci!

37460 silver Kobieta, 34 lata, warszawa
karola88

karola88

Trzymamy kciuki!!! ♡

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

39647 karola88 Kobieta, 31 lat, Kraków
sznuroffka

sznuroffka

Zaczęły mi się skurcze,co prawda nie regularne, ale bolesne. Czekam na rozkręcenie akcji

--