Skocz do zawartości
Forum

znacie ?? a może ktoś korzysta ??


Rekomendowane odpowiedzi

kaskasto
narazie świeci na pomarańczowo (uczy się) więc niewiele mogę powiedzieć, pewnie od kolejnego pełnego cyklu się "coś" zacznie dziać :)

ejjjj, to jest super :)
Ale powiedzcie mi, ja juz nie chce dzieci - to ktory dla mnie?
Bo widze tam 3 rodzaje - 1 dla mlodych kobiet ( ja stara hahah), 2gi dla kobiet, ktore chca odlozyc dzidzie na pozniej, 3ci dla kobiet, ktore chca planowac dzidzie.
Ja nie chce juz, mam 2 dzidzie i mi styka - to co? 2gi wariant?
Kaskasto a jak wzielas na raty? w tym sklepie , do ktorego dalas linka?

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
kaskasto
narazie świeci na pomarańczowo (uczy się) więc niewiele mogę powiedzieć, pewnie od kolejnego pełnego cyklu się "coś" zacznie dziać :)

ejjjj, to jest super :)
Ale powiedzcie mi, ja juz nie chce dzieci - to ktory dla mnie?
Bo widze tam 3 rodzaje - 1 dla mlodych kobiet ( ja stara hahah), 2gi dla kobiet, ktore chca odlozyc dzidzie na pozniej, 3ci dla kobiet, ktore chca planowac dzidzie.
Ja nie chce juz, mam 2 dzidzie i mi styka - to co? 2gi wariant?
Kaskasto a jak wzielas na raty? w tym sklepie , do ktorego dalas linka?

to podobnie jak ja...chcę mieć skutecznośc najbliższą setki...chyba spirala hormonalna jednak mnie czeka...

Odnośnik do komentarza

Idę o zakład, że jakbym zaczęła stosować to cudo, to za 3 tyg. mogłabym sobie już wstawić nowy suwaczek :sofunny: Nie mam kompletnie zaufania do tego typu metod. Przed ciążą brałam ponad 3 lata Cilest i jak odstawiłam to 15 sierpnia miałam pierwszą miesiączkę, a 10 września już widzielismy 2 kreseczki na teście... Tak więc dziękuję, nie dla mnie takie metody. Widać moje drugie imię to płodność :Śmiech:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

kakasto! My też jesteśmy zwolennikami metod naturalnych! Trucie organizmu i wszystkie te skutki uboczne, maskra macicy, która występuje po zainstalowaniu spirali... bleee
Również moje drugie imię to płodność. Nie mieliśmy najmniejszych trudności z poczęciem, a dzieciaczki poczęły się dokładnie wtedy, kiedy to zaplanowaliśmy. Cudownie jest móc cieszyć się potencjalnym Maleństwem już od poczęcia i mieć świadomość, że trzeba na siebie uważać! I nie trzeba kasy marnować na testy ciążowe, bo z wykresu temperatury wszystko widać czarno na białym.
Szkoda tylko, że świadomość na czym polegają metody naturalne jest tak znikoma. Gdyby kobiety przestały truć się tabletkami niepłodność na pewno nie byłaby tak dużym problemem.
To takie moje refleksje.
No cóż, gratuluję zakupu, to na pewno duża wygoda. Zaryzykuję stwierdzenie, że znam swój organizm na tyle dobrze, że nie odczuwam obserwacji jako uciążliwych, zatem pozostaję przy moim poczciwym termometrze, ołówku i zeszyciku (których jak na razie za bardzo nie używam, bo z tytułu karmienia piersią oznak powrotu płodności na razie nie widać)!
Pozdrawiam i będę tu zaglądać, by dowiedzieć się jak się sprawdza komputer pokładowy!

Odnośnik do komentarza

basica31
Ja rowniez jestem zaskoczone ale dla mnie bylby to idealny sprzet bo po tabletkach anty mam wszystko rozregolowane

to zupełnie inaczej niż u mnie.Przez bardzo długi czas używałam tabletek antykoncepcyjnych ,po to aby uregulować mój cykl.Od 5 miesięcy ich nie biorę i cykl jest dokładny jak w szwajcarskim zegarku :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...