W oczekiwaniu na bociana

Dni płodne 3 dni po okresie

Dzelaaa12

Dzelaaa12

Witam ! Dziewczyny mam cichą nadzieję, że któraś z Was tak miała bo ja zaczynam głupiec... mój okres od 2 cykli jest dość dziwny, a mianowicie zawsze miałam obfity, a teraz plamienie dosłownie wystarczy mi tylko jedna wkładka. Trwał normalnie 6 dni, ale był bardzo skapy. skończył się 3 dni temu A ja dziś mam sluz plodny... Nie mam pojęcia o co chodzi owulacje zawsze mam 15,16 dzien cyklu. Myślicie, że mogła się przesunąć aż tak ? Dodam, że staram się z partnerem o dziecko, w tamtym cyklu przytulalismy się w dni płodne.

63706 dzelaaa12 Kobieta, 22 lata, Wielen

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mmiissiiaa

mmiissiiaa

Hej. Tak może być nawet podczas miesiaczki owulacja. Może się przesunąć. A może bierzesz jakieś wspomagacze suplementy diety czy coś w tym rodzaju? Ja miałam na pewno owulacja w 4 dniu krwawienia miesiaczkowego, potwierdzone było na usg. Tyle że przyjmowała wtedy ovulomed.

62218 mmiissiiaa Kobieta, 33 lata, Chełm
Dzelaaa12

Dzelaaa12

Brałam tabletki dla kobiet starających się o dziecko femibion ale juz od 3 miesięcy i wcześniej nie miałam nic takiego. Po za tym pierwszy raz zdazylo mi sie coś takiego A obserwuje już swoje ciało od prawie roku

Dzelaaa12

Dzelaaa12

Dziewczyny miała może jeszcze któraś z Was taka sytuacje? Czytałam też że taki sluz jest w ciazy, ale czy po okresie ? Fakt faktem był skapy ale trwał normalnie 6 dni