W oczekiwaniu na bociana

Czy ciąża jest możliwa ?

~Alex228

~Alex228

Witam wszystkich. 1,5 miesiąca temu, tydzień przed spodziewana miesiączka wykonałam test ciążowy. Nie staram się z partnerem o dziecko, zawsze używamy kondomów. Nie współczujemy w dni płodne. Wiem, ze kondomy zawodzą, jednak żaden nigdy nie pękł. Testy wykonuje co jakiś czas kontrolnie. Pojawiła się wtedy blada druga kreska, wykonałam kolejny i to samo. Na drugi dzień po zrobieniu testu byla tylko jedna. Tydzień później dostałam spodziewany okres. Wykonywałam kolejne testy średnio co 3-4 dni z rana i każdy z nich był negatywny. Kilka dni temu dostałam drugi planowany okres. Nie mam możliwości pójścia do lekarza póki co, ponieważ przebywam zagranica. Gdyby pierwszy test był prawdziwy, to byłby to około 8 tydzień dziś. Wciąż dręczy mnie myśl, czy mimo to mogę podejrzewać ciąże ? Brak żadnych objawow póki co, dwa okresy za mną i około 10 negatywny testów poprzedzające 2 pierwsze pozytywne. Zastanawiam się tez, czy w organizmie kobiety są możliwe zmiany hormonalne, które z jakichś powodów mogą powodować lekko podwyższone hcg, ze pojawiły się te 2 kreski 1,5 miesiąca temu bez ciąży ? Dziękuje za wszystkie komentarze z góry.

Odpowiedzi znajdują się poniżej