Skocz do zawartości
Forum

Operacja w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za rok mam operację zatok ( mam torbiele w nosie i krzywą przegrodę nosowa). Z mężem planowaliśmy już wcześniej na ten czas dziecko. Bardzo bym chciała już zajść w ciążę jednak okazało się,że muszę czekać jeszcze rok na operację.Teraz mam dylemat czy jeśli zdążę urodzić przed operacją to czy będzie to bezpieczne dla malucha? Pewnie będę w szpitalu 3 dni lub więcej, później leki, więc pewnie nie można karmić... Martwię się,że pokarm zaniknie... Więc może ktoś miał podobną sytuację i pomoże

Odnośnik do komentarza

Ciężka sprawa. A szczególnie świadome odkładanie planowania dziecka przez coś...
Może dowiedz się jak znajdziesz w ciąży to czy przeloz ci termin. Jak nie to niestety wolałabym zaczekać niż później ryzykować że jeszcze będziesz w ciąży i cie nie wezmą na operację.
A w ciąży nie zawsze udaje zajść się odrazu.
Pozwodzenja i zdrówka życzę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Antonia111

A lekarza nie możesz się zapytać ? Kochana operacja to też znieczulenie, zapewne steryd do nosa, może jakieś tabletki. Ja bym w ciąży się nie bawiła w operacje, ale zapytaj lekarza prowadzącego i ginekologa. Jak się starasz o dziecko to zapewne pomoże Ci Afrodyta do sprawdzania owulacji, mi to bardzo przyśpieszyło starania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...