W oczekiwaniu na bociana

Operacja w ciąży?

Monia91

Monia91

Witam. Za rok mam operację zatok ( mam torbiele w nosie i krzywą przegrodę nosowa). Z mężem planowaliśmy już wcześniej na ten czas dziecko. Bardzo bym chciała już zajść w ciążę jednak okazało się,że muszę czekać jeszcze rok na operację.Teraz mam dylemat czy jeśli zdążę urodzić przed operacją to czy będzie to bezpieczne dla malucha? Pewnie będę w szpitalu 3 dni lub więcej, później leki, więc pewnie nie można karmić... Martwię się,że pokarm zaniknie... Więc może ktoś miał podobną sytuację i pomoże

66225 monia91 Kobieta, 28 lat, Ełk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magalena3

magalena3

Ciężka sprawa. A szczególnie świadome odkładanie planowania dziecka przez coś...
Może dowiedz się jak znajdziesz w ciąży to czy przeloz ci termin. Jak nie to niestety wolałabym zaczekać niż później ryzykować że jeszcze będziesz w ciąży i cie nie wezmą na operację.
A w ciąży nie zawsze udaje zajść się odrazu.
Pozwodzenja i zdrówka życzę.

--

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
http://www.suwaczki.com/tickers/7a4a15nmdin1ru9f.png
https://www.suwaczki.com/tickers/74709jcg7aekg3p9.png

37703 magalena3 Kobieta, 30 lat, Brzeziny k. Łodzi
~Antonia111

~Antonia111 wpis edytowany

A lekarza nie możesz się zapytać ? Kochana operacja to też znieczulenie, zapewne steryd do nosa, może jakieś tabletki. Ja bym w ciąży się nie bawiła w operacje, ale zapytaj lekarza prowadzącego i ginekologa. Jak się starasz o dziecko to zapewne pomoże Ci Afrodyta do sprawdzania owulacji, mi to bardzo przyśpieszyło starania.