W oczekiwaniu na bociana

Testy owulacyjne przez 3 dni dodatnie

~KiniaS

~KiniaS

Witam. Staram się z mężem o 2 dziecko. Pierwsze po jednym poronieniu i roku starań w końcu udało mi się za pomocą testów owulacyjnych, dlatego i tym razem postawiłam na ten sposób. Odrazu zaznaczę, ze jest w „gorącej wodzie kąpana” wiec zanim zaszłam
w pierwszą ciążę, kupiłam testy 3 różnych firm (czytając,ze nie wszystkie działają) z Allegro, z rossmana i z domowego laboratorium. I tylko te z domowego laboratorium wskazały mi poprawnie. Wtedy nastepnego dnia po owu (wiem kiedy mam bo mam bolesne) już testy były negatywne. Teraz od 3 dni ciagle są pozytywne i już zgłupiałam :( Czy któraś tak miała ? Czy ktorejs z Was faktycznie testy rży regularnych cyklach pomogły?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dagmara299

~Dagmara299

A czym kontrolowałaś owulację? Ja używałam komputera cyklu myway, 10 miesięcy się starałam, i udało się!

mmiissiiaa

mmiissiiaa

Powiem Ci że mi przez tydzień pokazywały testy owu dwie grube krechy ibylam u giną powiedzial że ewidentnie owu ale kazał mi zrobić progesteron ale zapomniałam o wyniki zapytać na ostatniej wizycie. Dziś robiłam bhcg i wyszło powyżej 2,3 więc jest nadzieja takze jak pokazują tak trzeba się przytulac a może akurat.

62218 mmiissiiaa Kobieta, 33 lata, Chełm
~KiniaS

~KiniaS

Kurcze w pierwszą ciążę jak zachodziłam , tuż po zakończonej owulacji były już ujemne. Strasznie dziwne.

~Oliwka222

~Oliwka222

Wiesz, ja też miałam takie dylematy ale zakupiłam afrodytę, tester ze śliny i teraz nie mam problemu z takimi odczytami. Powodzenia.

~eeeee

~eeeee

Z żoną też sprawdzaliśmy testami, owu była żona akurat przegapiła, więc robiła dalej tesy, 10 dni po terminowej owulacji testy były pozytywne, kupiliśmy test ciążowy i pokazał 2 kreski, testy owulacyjne z tego co mówił lekarz mogą pokazywać ciążę.

~Justtaaa

~Justtaaa

U mnie przy staraniach mąż zainwestował w komputer myway, dokładnie wyznaczał owulację i wiedzieliśmy kiedy najskuteczniej działac ;)

~Wixi340

~Wixi340

Moja przyjaciółka kupiła sobie komputer owulacyjny, a dokładnie partner jej kupił- udało się jej zajść w ciążę dość szybko i leżał w domu, teraz dała mi i używam go 2 cykl mam nadzieję że już niedługo i uda się zobaczyć II kreseczki

~Miśka1999

~Miśka1999

Dobrze sprawdza się kontrola owulacji ja robiłam to za pomocą cyklo testera komputerowego kosztował trochę ale teraz np służy siostrze bo stara się o maleństwo