Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacyjne przez 3 dni dodatnie


Gość KiniaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Staram się z mężem o 2 dziecko. Pierwsze po jednym poronieniu i roku starań w końcu udało mi się za pomocą testów owulacyjnych, dlatego i tym razem postawiłam na ten sposób. Odrazu zaznaczę, ze jest w „gorącej wodzie kąpana” wiec zanim zaszłam
w pierwszą ciążę, kupiłam testy 3 różnych firm (czytając,ze nie wszystkie działają) z Allegro, z rossmana i z domowego laboratorium. I tylko te z domowego laboratorium wskazały mi poprawnie. Wtedy nastepnego dnia po owu (wiem kiedy mam bo mam bolesne) już testy były negatywne. Teraz od 3 dni ciagle są pozytywne i już zgłupiałam :( Czy któraś tak miała ? Czy ktorejs z Was faktycznie testy rży regularnych cyklach pomogły?

Odnośnik do komentarza

Z żoną też sprawdzaliśmy testami, owu była żona akurat przegapiła, więc robiła dalej tesy, 10 dni po terminowej owulacji testy były pozytywne, kupiliśmy test ciążowy i pokazał 2 kreski, testy owulacyjne z tego co mówił lekarz mogą pokazywać ciążę.

Odnośnik do komentarza

Moja przyjaciółka kupiła sobie komputer owulacyjny, a dokładnie partner jej kupił- udało się jej zajść w ciążę dość szybko i leżał w domu, teraz dała mi i używam go 2 cykl mam nadzieję że już niedługo i uda się zobaczyć II kreseczki

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna 2000

a ja nie wydawałam dużo, używałam taniego, wielokrotnego użytku testera owulacyjnego ze śliny i raz- zawsze miałam go przy sobie, dwa był prosty w obsłudze no i udało się zajść w ciążę, teraz czasem sprawdzam sobie kiedy mam jajeczkowanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...