Skocz do zawartości
Forum

Czy to objaw ciazy?


Rekomendowane odpowiedzi

marcia66
Czyli taki test nic nie wykarze teraz???naszczescie na srode jestem umowiona do lekarza mysle ze dowiem sie czegos wiecej

Lekarz tez moze powiedziec, ze za wczesnie i Cie odesle. Wg kalkulatora bedzie to 4 tydzin, nawet poczatek 4. Ale jeszcze raz Cie pytam czemu ne pojdziesz do laboratorium, nie pobierzesz sobie krwi i wszystko bedzie jasne??

Odnośnik do komentarza

dziubus1922
A moze i mnie ktos pomoze , ja juz jestem 12 dni po terminie @ i nie ma sledu nawet ze sie zbliza , podbrzusze mnie boli , z piersi wydobywa mi sie bialy sluz . szybciej teraz usypiam , cykl mialam juz regularny po pierwszej ciazy . Niczym sie nie stresowalam , nie chorowalam ani nigdzie nie wyjezdzalam , nie wiem juz co o tym wszystkim mam myslec . Pomuzcie mi

zrób sobie test bo to są objawy ciążowe tez takie miałam przy pierwszej ciąży i przy drugiej tez takie mam

Odnośnik do komentarza

asia78
marcia na to badanie nie musisz miec skierowania od lekarza. Nie rozumiem po co masz sie katowac az do srody i dawac sobie falszywa nadzieje. Dowiesz sie czy jestes i po sprawie, nie bedziesz zawrac sobie i lekarzowi glowy wizyta

lekarze właśnie od tego są żeby badać więc czemu nie miała by iśc do lekarza jeśli ma takie życzenie ,bądz co badz ale lekarz wie lepiej prawda?:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...