Skocz do zawartości
Forum

Wysoka prolaktyna a niepłodność


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys miałam ten problem. Lekarka przepisała mi wtedy Bromergon, ale nawet przy połowie tabletki wymiotowałam po 2 godzinach od połknięcia - nawet jeśli spałam to budziły mnie mdłości.
Potem wyszperałam na allegro jakiś suplement zagraniczny z niepokalanka w dużym stężeniu i po 2 miesiącach już miałam prl w normie.
Później zmieniłam pracę na mniej stresującą, zaczęliśmy budować z mężem nowy dom i poszłam na 2 dodatkowe fakultety, żeby przez weekendy też się nie dołować brakiem dziecka. A potem, jak przy okazji zbliżania się wakacji, wymyśliłam kupno motora o mniejszej pojemności i zapisanie się na kurs prawa jazdy z kat. A - to już się okazało, że dzieciątko w drodze :)
Stres bardzo podwyższa profilaktynę więc jeśli praca, albo dom Cię stresują to też działaj na tym polu.

http://fajnamama.pl/suwaczki/1tsf053.png

Odnośnik do komentarza

A na czym te Twoje wahania polegają? Luteina nie pomaga wyrównać cykli? A może sprawdzaj sobie owulację testerem owulacyjnym ?Mi też się wydawało,że coś jest nie tak, bo nie mogłam zajść w ciąże, ale nie potrafiłam rozpoznać owulacji, polecę Tobie afrodytę bo możesz ją wielokrotnie stosować. I nie stresuj się, bo to rzeczywiście szkodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...