Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc, bo wariuję


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 20 grudnia urodziłam moje maleństwo przez cc. 4 miesiące karmiłam piersią i dokarmialam butelka. 17 maja dostałam okres drugi raz po ciąży który trwał ponad dwa tygodnie. Dwa tygodnie później miałam jakieś brązowe plamienia. I do tej pory nic. Czy te plamienia to mogl być okres? Czy mogę być w ciąży? Dodam że na początku brałam tabletki ovulan ale nie zdały egzaminu i stosujemy prezerwatywy. Na dodatek mąż zawsze kończył na zwewnątrz. Czy brak okresu spowodowany jest tym ze jeszcze wszystko się nie unormowalo? Jakie są szanse ciąży? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Nikola230

Jeśli zawsze współżyjecie z zabezpieczeniem to raczej nie ma szans na kolejną ciążę, ale pomyśl nad inną antykoncepcją, ja po ciąży nie wróciłam do tabletek, dziś używam diafragme caya, która zakładam przed stosunkiem i wyjmuje po, nie uczula i jest niewyczuwalna podczas seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość Yesii111

Zabezpieczaliście się, to myślę że to nie ciąża, ale test ciążowy zawsze można dla spokoju zrobić. Rzeczywiście diafragma jest spoko, jest wygodna, łatwa w stosowaniu, niewyczuwalna, warto spróbować, u mnie też się sprawdza i jeśli karmisz można ją spokojnie stosować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...