Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki i wodnisty śluz


Gość NSK

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki, od około 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia. Rok temu prawie się udało, niestety zakończyło się poronieniem. Od jakiegoś czasu zażywam Ovarin, który podobno pomaga. Teraz okres spóźnia mi się ponad 2 tygodnie, ale dwa testy(jeden wykonany po 3 dniach spóźnienia, a drugi kilka dni temu) pokazały jedną kreskę :( oprócz tego mam wodnisty śluz, bardzo wodnisty, mimo noszonej wkładki czuję, że mam mokro i obolałe piersi oraz pobolewajacy w dole brzuch. Jest szansa na to, że to ciąża? Wiem, że powinnam się umówić do ginekologa i to sprawdzić, ale boję się, że jak na złość w tym terminie przyjdzie miesiączka... :/

Odnośnik do komentarza

@ mam strasznie nieregularne od zawsze... Nigdy nie wiem kiedy ich się spodziewać. Cykle trwają od 34 do 43 dni, czasem nawet dłużej. Brałam Luteine przez pół roku, ale nie pomogło, teraz ten Ovarin i jest Jeszce gorzej, jak widać... Tak myślałam, aby zrobić badanie krwi :) poczekam jeszcze do poniedziałku i wybiorę się do laboratorium :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, doktor na pewno Cię nie wygoni nawet jak miesiączkę dostaniesz, a lepiej z nim to omówić. Nie stresuj się możesz Betę z krwi wykonać. A jak sprawdzasz owulację ?
[reklama usunięta] Wierzę, że Wam się uda.

Odnośnik do komentarza

ja również należę do kobiet o nieregularnych cyklach, ale lekarka poleciła mi bym w domu monitorowała swoje cykle, robiłam to łatwym i tanim testerem ze śliny [reklama usunięta]. Staraliśmy się 6 miesięcy i udało się!

Odnośnik do komentarza

Takie rzeczy najlepiej konsultować z ginekologiem. Ja sprawdzam sobie owulację [reklama usunięta] dzięki temu, wiem czego mogę się spodziewać i w jakim terminie, pewne symptomy powtarzają się regularnie i świadczą o fazach cyklu.

Odnośnik do komentarza

2 lata to chyba kwalifikuje sie jako leczenie niepłodności, może ci to pomoże w prawdzie ja starałam się tylko 7 cykli, wówczas wyznaczałam sobie dni płodne i staraliśmy się z mężem właśnie w te dni współżyć, używałam komputera [reklama usunięta], teraz mam go i używam pomocniczo w antykoncepcji niehormonalnej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...