Skocz do zawartości
Forum

Ciąża, a może nie?


Gość Basiabasienka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basiabasienka

Witam dziewczyny :)
Może któraś z was wie jak mi pomoc.. moja sytuacja wyglada następująco: od 3 tygodni bolą mnie piersi, są nadwrażliwe i o wiele większe niż normalnie. Do tego doszedł mi apetyt, wahania nastroju. Byłam pewna, ze jestem w ciąży dlatego, dlatego, ze z chłopakiem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, a nawet kilka razy skończył we mnie. Czekałam z niecierpliwością na termin, w którym miałam dostać okres, aby wykonać test, a tu pojawiła się miesiączka. Krew jest nieco jaśniejsza i rzadsza niż zwykle i towarzyszy jej ból brzucha i pleców (tak jak to zwykle mam przy normalnej miesiączce). Wydawało mi się, ze mam normalne objawy ciąży a teraz ta miesiączka... tym bardziej ze z chłopkiem nie przejmowaliśmy sie zabezpieczeniem.. robiłam dziś test ale wyszedł negatywny. Myślicie, ze moge być w ciąży czy raczej to wykluczyć? Mogłabym udać się do ginekologa, ale jakie badania może mic zrobić podczas gdy mam krwawienie?

Odnośnik do komentarza
Gość Basiabasienka

Dziubala okres dostałam jakimś cudem wczoraj, a mialam go w terminie dostać dzisiaj. Zrobiłam test dzisiaj i... negatywny. „Krwawienie” mam identyczne jak każdy mój okres. A na te badanie idzie się normalnie do rodzinnego lekarza, do przychodni tak? Mówię wtedy na co konkretnie chce te badanie? Mieszkam za granica ale myśle ze podobnie to wyglada jak w Polsce. Próbowałam się dziś dodzwonić do ginekologa ale nikt nie odbiera... jutro będę próbować dalej, tylko nie wiem czy jest sens umawiać się do lekarza w czasie krwawienia.

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszka11

Hmm, a sprawdzasz płodne ? polecę Tobie tester wielokrotnego użytku afrodytę ze śliny, bo ja się tych jednorazowych badziewi nakupowałam całe reklamówki ;o wylatywały mi z szafki w łazience. Lawina testów ;D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...