Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża? Ginekolog mógł nie zauważyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Dziewczyny brałam hormony od 15 kwietnia wzielam 2 blistki (prawie)ale od początku... W połowie 2 blistka strasznie źle się czułam, objawy jak w ciazy, postanowiłam się umówić do ginekologa, ale on ciążę wykluczył, ale kazał mi przestać brać tabletki bo stwierdził, że najwyraźniej moj organizm ich nie toleruje. W piątek 7.06 wzielam ostatnia tabletke, w niedziele zauważyłam że nie wzielam tabletki z soboty, koło 17 dopiero wzielam kolejną, w niedzielę po stosunku z finałem dostałam delikatnego plemienia, w niedzielę miałam też dni płodne i wizytę u ginekologa stwierdził że na jajniku pęcherzyka 18 mm czyli dni płodne. W poniedziałek dostałam już normalnego okresu tyle że jest jasno czerwony i dość wodnisty, bez sprzętów, bóle podbrzusza i jajnikow, wczoraj bolał mnie lewy dość mocno przy podnoszeniu nogi i poruszaniu się.
W niedziele gdy wzielam ostatnia tabletke juz w poniedziek nie zaczynalam kolejnego blistka. Myślicie, że mogło dojsc do zapłodnienia? Dodam też, że pierwszy raz zdążyło mi się nie wziąść tabletek. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość syrenka22

Jeśli nie stosowałaś antykoncepcji i kochałaś się w płodny czas to jest szansa. Ale czy ty chcesz ciąży ? Bo z Twojego postu nie wynika, czy masz obawy, czy nadzieje ? Jeśli tabletki Tobie szkodzą, to może do zabezpieczenia lepsza by była dla Ciebie diafragma caya? na naturalnej-plodnosci w sklepie internetowym to kupiłam i nie żałuje. U mnie tabletki antykoncepcyjne szkodziły, bo mam ryzyko zakrzepicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...