Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny/negatywny


Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite. Ślub wzięłam końcem sierpnia 2018. Od tego czasu starałam się systematycznie. Wpadłam w panikę, bo wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy i wydłużyły mi się cykle nawet do 40 dni. Robiłam testy owulacyjne (teraz myślę, ze za wcześnie) bo zdążyłam sobie wmówić ze nie mam owulacji. W końcu pogodziłam się z myślą, ze jestem bezpłodna i dzisiaj zrobiłam ten test. Nie wierzę cały czas. :)

Odnośnik do komentarza

Robiłam, ale testy owulacyjne nic nie wyładowały. Prawdopodobnie dlatego, ze rozregulowała mi się tarczyca i okres trochę się rozjechał. Zakładam, ze robiłam je za wcześnie, bo około 15-20 dc, a owulacja mogła wystąpić później. Rekordowy cykl miałam 40 dniowy, także nie jestem pewna.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Bb2001 napisał:

Jestem tu nowa ostani okres miałam 8 czerwca do dziś nie mam okresu, zrobiłam test ciążowy jedna kreska czyli negatywny. Czy mam się obawiać że mogę być w ciąży czy nie?? Trochę panikuje. 😞

Podejdź do laboratorium na test z krwi beta hcg. Wtedy będziesz wszystko wiedzieć. Jeśli nie jesteś w ciąży, A miesiączki nadal brak, to idź na kontrolę do ginekologa. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

Podejdź do laboratorium na test z krwi beta hcg. Wtedy będziesz wszystko wiedzieć. Jeśli nie jesteś w ciąży, A miesiączki nadal brak, to idź na kontrolę do ginekologa. 

Czy jest duże prawdo podobieństwo że mogę być w ciąży ostani stosunek miałam 21 czerwca, więc chyba test by wykrył już. To że jest negatywny to chyba nie pomyłka bo żadnych innych obiaw nie mam? 😑

 

Odnośnik do komentarza

Jestem w 8 tyg ciazy wg miesiaczki a w 6 wg usg i oprocz braku miesiaczki nie mam zadnych objawow. Najlepiej zrobić badanie z krwi wtedy będzie jasna sytuacja choć myślę że jeśli ostatni stosunek był w czerwcu to na pewno by już wyszła ciaza na tescie domowym. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Pena89 napisał:

Jestem w 8 tyg ciazy wg miesiaczki a w 6 wg usg i oprocz braku miesiaczki nie mam zadnych objawow. Najlepiej zrobić badanie z krwi wtedy będzie jasna sytuacja choć myślę że jeśli ostatni stosunek był w czerwcu to na pewno by już wyszła ciaza na tescie domowym. 

Zamierzam w piątek rano zrobić test, ale nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zapisać się do ginekologa. Trochę się też obawiam takiej wizyty, bo nie wiem czy będzie wykonywać usg, czy badanie przez pochwe? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/7/2020 o 12:07 AM, Gość Bb2001 napisał:

Zamierzam w piątek rano zrobić test, ale nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zapisać się do ginekologa. Trochę się też obawiam takiej wizyty, bo nie wiem czy będzie wykonywać usg, czy badanie przez pochwe? 

Witam. Jesli nadal nie dostalas miesiaczki to Najlepszym rozwiązaniem będzie test z krwi. Na badanie ginekologiczne jest jeszcze za wcześnie i usg może nic nie pokazać. Do ginekologa najlepiej iść w 6-7tc. Usg we wczesnej ciąży jest tylko pochwowe.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...