Skocz do zawartości
Forum

Czy będzie dobrze?


Gość Emilia31

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilia31

Witam od prawie dwóch lat staramy się o dziecko z Mężem , już straciliśmy nadzieje ponieważ okazało się nasienie jest niestety za każdym razem nieproduktywne i lekarze nie dawali nam szans Zaczęliśmy robić badania do invitro i nagle okazało się ze jestem w ciąży 5 tydzień a zapłodnienie doszło ok 3 tygodnie temu co uznaje za cud , wysłuchanie naszych modlitw. Jedna dopiero za 2 tygodnie okaże się czy bije serduszko , czy przez to ze nasienie nie produkowano dobrych plemników może być tak ze okaże się to pusty pęcherzyk ? Bardzo się boje nawet już nie chodzę narazie do pracy bo raz ze naprawdę czuje się ciagle zmęczona a dwa ze strachu bo mam 12h prace i fizyczna proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim spokój Cię ratuje i wiara że będzie dobrze. Znam takie przypadki że lekarze nie dawali szans na naturalne poczęcie A się udało! Tak na prawdę wystarczy jeden sprawny plemnik więc w Waszym przypadku musiał on dostać się do jajeczka:-) Będzie dobrze:-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Emilia31

Mam nadzieje , mam umówiona wizytę już w dzień kiedy mogą potwierdzić mi bicie serca
Tez nie wiem o co chodzi ale ostatnio bardzo złe się czułam , osłabiona miałam bóle podbrzusza i mdłości a od wczoraj czuje tylko mdłości a tak fizycznie niby dobrze
Czy to możliwe ze coś mogło się stać ??;(

Odnośnik do komentarza
Gość Frania32

Nie martw się na zapas, to nie ma sensu. Ja znam parę,która miała słabe plemniki i pomógł z kolei prefert żel wspomagający poczęcie. Na naturalnej-plodnosci to kupili. Napisz, jak tam badania, trzymamy kciuki, wierzę że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...