Skocz do zawartości
Forum

Bardzo proszę o pomoc - brak okresu


Gość Justin 78

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justin 78

Witam mam taki problem ktory nie daje mi spokoju i prosze o porade jakiegos exsperta, zaznacze ze wiem ze sie wykonuje testy ciazowe, a wiec do sedna choruje na tarczyce nadczynosc mialam w tamty roku podawany jod przed leczeniem mialam problemy z okresem potem sie wszytko ladnie unormowalo w tym roku wpadlam w niedoczynosc tarczycy i od marca przyjmuje entyrol okres miala jak zawsze idealnie w kwietniu mialam od 23 do 26, w maju 3 mialam stosunek wiadomo bez zabespieczenia z finalem w srodku dni plodne mialy sie zaczac niby od 6 maja, drugi raz byl stosunek 18 maja i znow final w środku 21 maja mialam dostac okres dla pewnosc zrobilam w tym dniu test ale negatywny, okresu brak w 25maja bardzo sie w ten dzien zdenerwowalam i dostalam krwawienia raz silniejszy raz slabszy, 26 krwawienie ustalo, mam przechodne poboliwania jak na okres ale tak nigdy nie miala bola mnie jajniki czasem brzuch, jestem sena sypiam popoludniami choc mi sie to nie zdarzalo piersi raz bola raz nie, wczoraj przy podcieraniu zauwazylam przezroczysty sluz z mala iloscia krwi myslalam ze jednak okres ale znow cisza, dzis zrobilam test negatywny, powiedzcie mi czy moze to jednak ciąża testy za szybko czy moze efekty entyrolu do lekarza mam pozny termin wiec prosze o jakies podpowiedzi dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość Emilia00

Zatrzymanie miesiączki może mieć różną genezę, może problemy hormonalne, torbiel , może efekt uboczny leków, stres ? Będzie potrzebne konsultacja z lekarzem jeśli problem nie ustanie. W jaki sposób się zabezpieczasz, że podejrzewasz ciąże? [reklama usunięta] Zabezpieczaj się to unikniesz takich stresów, wykonaj test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki od rana i sugeruj siętymi wynikami, a jeśłi dalej są wątpliwość możesz wykonać test z krwi. Pozdrawiam Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

współżyjąc bez zabezpieczenia miej świadomość że ciaża może się pojawić, poza tym przy dobrze leczonej niedoczynności jak będziesz chciała zajść w ciąże to nie powinno być problemu. Lekarz odpowie ci na wszystkie pytania, ale jeśli nie chcesz jeszcze zajść w ciążę, to zabezpieczaj się, ja sama mam niedoczynność
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...