W oczekiwaniu na bociana

Półtora roku starań...

Starajaca234

Starajaca234

Witam. Staram się z mężem o dzidziusia już półtora roku. Mąż miał problemy z nasieniem ale po podjętym leczeniu już jest wporzadku. Ja miałam problemy z owulacją i lekarz powiedział że narazie będziemy ją monitorować. Miałam dostać miesiączkę 14 maja. 16 maja zrobiłam test i wyszedł negatywnie a wczoraj zaczęłam plamić ale tylko trochę. Nigdy tak nie miałam. Mam wizytę u lekarza w środę lub w piątek, w zależności kiedy dostanę lub nie dostanę miesiączki. Miała któraś z was podobny problem?

65030 starajaca234 Kobieta, 23 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pena89

pena89

Na monitoringu widać że była Owulacja? Musisz poczekać czy to plamienie się rozkręci jak nie to powtórz test. Myśmy się dwa lata starali i dokładnie w 24cyklu się udało:-)

--

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

49667 pena89 Kobieta, 30 lat, Katowice
~Halinka40

~Halinka40

A wykonałaś test ciążowy ? Jest te coś takiego jak krwawienie implantacyjne ... Polecam Tobie do monitoringu cyklu Cyclotest MyWay komputer cyklu, mój ginekolog mi polecił, ma tryb antykoncepcji i planowania dziecka.

sylwia2302

sylwia2302

Zmieniłam pracę, dużo stresu, nowe obowiązki. Po roku od zmiany zaczęliśmy z mężem starania o dziecko. Długo, długo i nic. Praca w kancelarii nie należy do łatwych, ciągłe przemęczenie dało się we znaki. Leczenie hormonalne przez pół roku okazało się skuteczne - jestem mamą!

68758 sylwia2302 Kobieta, 32 lata, Gdańsk
~Bociane szczęście

~Bociane szczęście

Witam was nie zawodne mamuśki.
Z mężem staramy się pół roku o dzidziusia ale póki co nic z tego.
Może któraś z Was podpowie czy w tych dniach moglo dojść do zapłodnienia w tym miesiącu? Miesiączke mam nieregularna jest od 29-40 raz się zdarzyło.
W październiku cykl trwał 38 miesiączke miałam od 24-30.10.2019 w listopadzie wspolzylismy 4,11,13,17 cykle w tych dniach wychodziły 12,19,21,25 z kalendarzyka wychodzi że dni płodne miałam 7-13 Ale nie wiem czy mu wierzyć bo w każde dni płodne wcześniej wspolzylismy i nic z tego nie było. Czy teraz w tych dniach była możliwość zajścia w ciążę. Dziękuję za każdą odpowiedź