W oczekiwaniu na bociana

Za pierwszym razem :)

~Mia4523

~Mia4523

Szukam kobietek którym się udało zajść w pierwszym cyklu starań:) jakie długie mialyscie cykle w którym dniu był stosunek i kiedy wyszły wam testy pozytywne ( ile dni od stosunku ):)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magalena3

magalena3

Nie udało się za pierwszym razem. W drugą ciąże zajść. Jak tylko dostaliśmy zielone światło od lekarzy to udało się. Ale ja wtedy obserwowałam tylko śluz przez 5msc. Zielone światło i pyk. Termin @ i na drugi dzień już kreski dobrze widoczne. A że cykle miałam regularne to tak 15dni po owu wyszły kreski.

--

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
http://fajnamama.pl/suwaczki/8vh918g.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/12fbqhs.png

37703 magalena3 Kobieta, 30 lat, Brzeziny k. Łodzi
Domka 1

Domka 1

My ciąży nie planowaliśmy ale wiedziałam że mam owulacje i że szanse na ciążę są duże. To był nasz pierwszy pełny stosunek w dniu owulacji więc można powiedzieć, że udało się za pierwszym razem. Cykle miałam 28-29 dniowe a owulacja wypadala dokładnie w połowie cyklu. Testy ciążowe nie wychodziły bardzo długo aż w końcu przestałam je robić. Beta 20 dni po stosunku wynosiła raptem 13,dwa dni później 50

--

https://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73mgy1mc91.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk32fwunizb.png

61009 domka-1 Kobieta, 26 lat, Poznań
Karotynka

Karotynka

Hej, mi 2 razy udało się zajść za pierwszym razem, choć potocznie byłam bezpłodna zdaniem lekarzy (operacja na jajowodach, zrostu i skutek - niedrożność) w pierwszej ciąży cykle 26 dniowe ale nie pamietam dnia cyklu ale napewno to był cykl gdzie się nie zabezpieczaliśmy. Ostatnio lekarz powiedział ze w druga ciąże mogę już nie zajść, wiec przestałam się zabezpieczać i wtedy sobie pomyślałam ze może kłamie jak poprzednio, zrobiłam test owu w 14 dc i były 2 kreski stosunek x2 właśnie w ten dzień i w 23 dc 2 kreski na teście ciążowym. Cykle tez 26 dniowe :) życzę wszystkim płodnym i niepłodnym takiego szczęścia jakie mi się przydarzyło ❤️

--

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewn43r8jnw6p8d7.png

65261 karotynka Kobieta, 26 lat, Koszalin
~Gaja20

~Gaja20

Mi się udało, ale myślę że to przez sprawdzanie owulacji cyclotestem myway, byłam odpowiednio przygotowana do starań :)

~Agata_D

~Agata_D

Mnie się udało, na próbę kupiłam żel nawilżający i wspomagający płodność prefert vaginal. Udało się, teraz jestem w 5 miesiącu!