W oczekiwaniu na bociana

Brak okresu

Zagubiona21

Zagubiona21

Hej dziewczyny. Już od 13 dni spóźnia mi się okres. Z partnerem wspolzylismy bez zabezpieczenia. Robiłam test ciążowy 5 dni temu i wyszedł negatywny ale okres spóźnia się dalej i nic nie zapowiada żeby miał się pojawić w najbliższym czasie. Mam troszkę stresu i nerwów ostatnio i czy to może być od tego. Dzisiaj planuje zrobić kolejny test ciążowy i jest możliwość żeby był pozytywny jeśli poprzedni był negatywny? Objawów podobnych do tych ciążowych nie mam. Mam bardzo mocne upławy i ciągle jestem zmęczona a do toalety chodzę co chwilkę mimo że pęcherz jest prawie pusty.

63413 zagubiona21 Kobieta, 22 lata, Zgorzelec

Odpowiedzi znajdują się poniżej

poziomcia97

poziomcia97

polecam wizytę u ginekologa mi też się spóźnia okres już 7 dni i zadnych objawów poza piersiami które troszke bolą ale to też może być spóźnienie wywołane stresem nie wiem już...

63560 poziomcia97 Kobieta, 22 lata, Bieżuń
~Eva28

~Eva28

To koniecznie idź do lekarza, może to być infekcja albo ciąża pozamaciczna, Jeśli jednak to nie tym razem, a ty współżyjesz z partnerem bez zabezpieczania się to wyznaczaj sobie dni płodne np za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta i zabezpieczaj się w dni płodne. Ja tak robię, tester jest tani, łatwy w użyciu i poręczny- ma wielkość szminki do ust. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

~Jolka1290

~Jolka1290

Upławy plus parcie na pęcherz do tego współżycie bez zabezpieczenia to może być infekcja. Idź do lekarza a nie robisz bezsensu testy. Oprócz tego zabezpieczaj się bo być może twój partner cię zaraził czymś. Najlepiej sprawdza się damska prezerwatywa, ja używam pasante female i oprócz ochrony przed ciążą zabezpieczam się przed chorobami i infekcjami. Ja swoją prezerwatywę kupuje na stronie naturalnaplodnosc.

~Oliwka212

~Oliwka212

Może skonsultuj opóźnienie z ginekologiem, warto omówić problem ze specjalistą :) parcie na pęcherz to może objaw zapalenia, nie martw się na zapas. Z powyższej strony zamawiam kapturek antykoncepcyjny FemCap i Contragel green jestem bardzo zadowolona. Polecam Tobie się zabezpieczać na przyszłość.