Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena U mnie słońce wali :D
Gosia oby, bo ileż można czekać na bociana :D
Kasiaa ale już duża kluseczka:D super kochana ♡
Czarna Ja bym wpisała ta z godziny 4 bo jest największa ilość snu ;)
Scandi jaki masz termin porodu ? Mi wyszło przy cyklach 32 dni 24.12 przy cyklach 29 11.12 :D

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73552.jpg

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
Magdalena U mnie słońce wali :D
Gosia oby, bo ileż można czekać na bociana :D
Kasiaa ale już duża kluseczka:D super kochana ♡
Czarna Ja bym wpisała ta z godziny 4 bo jest największa ilość snu ;)
Scandi jaki masz termin porodu ? Mi wyszło przy cyklach 32 dni 24.12 przy cyklach 29 11.12 :D

Mi obliczyl na 9 grudnia.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Mi rano o 4 wyszła temperatura 36.46 aaa o 5.45 jak zawsze się budze było 36.69 i która wpisać? Masakra...
Oby to był Nasz czas :) trzeba mieć nadzieję że brak bólu jest dobrym znakiem hihi :*:)
KASIA gratulacje :*:) niech rooosnie Fasolka :)

Też myślę że ta o 4 bo po najdłuższym snie

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Kaśka ale super dzidziuś rośnie, niech się zarażają wszystkie pragnące tych fasolek!

Madziak83 jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy i determinacji w walce o zdrowie Twojego synka, jak się urodzi drugie dzidzi los na pewno Ci wynagrodzi ten wysiłek i nie będzie więcej powtorki z rozrywki :)

Czarna ja bym zaznaczyła jednak ta temp. o której zawsze mierzysz.(na chłopski rozum, organizm im bliżej zbliża się dzień powoli budzi się do życia, i zaczyna uaktywniac różne procesy tym samym temp ciała rośnie) Co do tych różnic w godzinach pomiaru to fakt, że się powinno dodać lub odjąć, ale ja tego nigdy nie robiłam (w weekendy wstawalam później niż w tyg, co prawda budzik ustawialam i mierzyłam o godz jak zwykle w tygodniu ale czasem mi się zapomniało). Wykresy zawsze wychodziły ładnie.

Odnośnik do komentarza

patka19
Scandi A może to fasolek się zagniezdza :)
Gosia Ja się smialam i mówiłam do mojego że będzie mi wigilijne jedzonko woził na oddział :D A on na to "To wigilię spędzimy razem na oddziale" :)

Do tego czasu będziecie w domku zapewne. Jak z dzieckiem ok to szybko pozbywają się pacjentów tym bardziej,że to okres świąteczny.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Scandi to wynik wygląda chyba obiecująco:) jak Twoje samopoczucie? Oby nie przychodziła, trzymam kciuki!!
Patka, Czarna, Goosia zapowiada się u Was bardzo ciekawie:):) dobrze, że kwiecień się zbliża wielkimi krokami:) kciuki zaciśnięte!
Kaśka.o ale wspaniały widok!!:) Cudowny ten Twój maluszek! Zdrówka dla Was!!:)
U mnie 2dc, @ szaleje na całego, ale nie jest źle. Słońce świeci, więc nastraja bardziej optymistycznie:)

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj też słonko świeci mocno. Rzezucha mi rośnie i nawet aksamitki już kielkuja. 2 dni temu cora sądziła. A te drugie kwiatki wyczytałam że dopiero na drugi rok będą miały kwiatki :D a więc będzie trzeba je poprzesadzac jak będą miały 3 liscie :D
Ale śnieg jeszcze leży w zacienionych miejscach. A zdjęci z w zoraj było. A ten śnieg to bardziej grad bo takie kulki leciały małe.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

U nas zonkile zakwitly, w tamtym roku wsadzilismy cebulki do ziemi.
Mlody po śniadaniu, nie dałam bioprazolu i już się boję co to wieczorem bedzie, bo niestety jak się refluks włączy to nie e
bedzie spokojnie leżał tylko będzie wściekły krzyczał, piszczal i wyrzucal rzeczy z łóżeczka :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Bibs ostatnio moja @ przyszła bez objawów więc może i tym razem tak być :)
Magdalena Ja już też budzę ogród z zimowego snu :) odkryłam już mojego męża drzewo araukarie chillijsja, będę szykować klomb pod nowe roślinki w sobotę chce się wybrać do szkółki krzewów i drzew ozdobnych :D i wyłóż kostkę pod wodospad :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja to Wam dziewczyny zazdroszczę domów. Co prawda mamy duże mieszkanie bo 80m,ale od zawsze marzył mi się dom. Duża działka pelna zieleni i kwiatów plus huśtawka,grill i te inne bajery. I taras rzecz jasna i poranne picie kawy jak ciepło się robi.
Co prawda są plany na dom,ale jeszcze przyjdzie Nam trochę poczekać.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia tak szczerze mówiąc to czasem mam dość i mówię mojemu że trzeba było iść na mieszkanie było by o wiele łatwiej mniej roboty itd :D ale jak słyszymy komentarze sąsiadów "ze z tak zaniedbanego domu zrobić tak piękny dom ze super wygląda i ogród też wkoncu zadbany" to aż człowiekowi ciepło się robi i jednak wysiłek nie idzie na darmo :) a sąsiedzi jak chodzą drogą i widza że coś się robi to specjalnie zaglądają efekty mieszkania na wiosce :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...