Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia no to może przez przedkoszle, albo za długa ma w dzień drzemke i stąd już wyspana się budzi? Nje wiem, teorii ze spaniem to jak zwykle milion hihi mój w dzień spał trzy razy do roku. A jak miał rok to raz 30-60 minut, wszystko go budziło, każdy szmer z ulicy, jak miał 15 miesięcy zabrałam drzemke. Był śpiący to go brałam do ogródka bo akurat lato było i jakoś dorwal do pory spania, no i długo mi w nocy śpi dzięki temu. O ile śpi a nie wierci się tyle godzin biedak.
Magdalena mój też tak miał koło 2-3 pobudka na 1-2 godziny na zabawę, tylko ze on w łóżeczku u siebie w pokoju, nie wolał mnie i czasem nawet nie wiedziałam, przeważnie budziłam się jak głośno przemawial ;) teraz też się czasem potrafi tak zbudzic. Potrafi też się zbudzic i już nie zasnąć a wtedy od 2 czy 3 do rana kręci się w łóżeczku.
Ale jak zbudzi się wieczorem i nie śpi to znaczy że coś z brzuszkiem, u nas to zawsze jest brzuszek, choroba, zeby i nie wiem co jeszcze go nie ruszaja, jak nie śpi to zawsze jest brzuszek.
Szczęście że ja mogę sobie spokojnie spać bo on się kręci w łóżeczku i nic nie chce, ale mi go zal. Do siebie go nie wezmę bo on nie położy się ze mną, śpi tylko w swoim łóżeczku, a z mojego wylezie i będzie upalal po domu, to bez sensu bo nie odpocznie.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK racja. Takto spokojnie w łóżeczku posiedzi. A to zawsze lepsza forma odpoczynku niż bieganie. Nie wiem jak to jest z małymi dziećmi ale byliście u jakiegoś gastrolog? Chyba tak się nazywa specjalista od kiszek. Bo on ma te alergie i refluks ale może i kiszki słabe. A ten bioprazol to zmoeniliscie? Bo Chyba oeprazol mu dawalas?

A dorzucę zdjęci apki co mi się wczoraj zrobiło wieczorem. Chciałam wrzucić dane o teście negatywnym a tu proszę jaki rok i miesiąc. :D

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73547.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hejo Dziewczyny! :* Troszkę ostatnio milczę bo staram się nie myśleć cały czas o Naszej sprawie hihi staram się żeby już był weekend i poniedziałek żeby test zrobić :)
Gosia jak miło że pytasz :) Kotelek zostaje. Nie umielibysmy bez niej żyć. Po prostu laryngolog nas nastraszyl bardzo ale za to wczoraj alergolog pocieszyć i przepisał leki stwierdził że największe uczulenie ma na kurze domowe więc muszę częściej sprzątać hihi choć nie wiem czy jest to możliwe bo zawsze wszyscy nie śmieją i dziwią że u nas taki porządek kiedy by nie przyszli :) dbam o to po prostu.
U mnie temperatura ciągle w górze 36.6-36.7 ale właśnie mam problem ostatnio z mierzenie bo kot nas budzi o 4-4.30 i wtedy muszę zmierzyć i czytałam że wtedy należy za kazde 30min mierzenia wcześniej trzeba dodać 0.05 do temperatury więc ja muszę dodawac po 0.1 i nie wiem czy to jest prawidłowe? No bo co zrobie? Obudzi mnie bo się tlucze albo znów kładzie się na mnie bo o tej porze idzie coś zjeść i do kuwety.. Nie wiem czy dobrze robię?? Jak myślicie?
Piękna dziś pogoda u mnie. Dużo słoneczka Wam życzę. Aaaa co do objawów toooo lekkie klucie w podbrzuszu, czasem czuje w placach u dołu taki ucisk i tyle. Piersi nie bolą a już 23dc ale biorę dupka i nie wiem czy to nie przez niego. Staram się być dobre myśli ale nie myśleć za dużo hihihi

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

magalena3
Gosia a jak chodzi do przedszkola to o której się kładzie spać i wstaje rano? W przedszkolu ma drzemke tyle godzin co w domu?

Na początku wstawała o 7,ale po tyg zaczęła budzić się przed 6. Drzemka w przedszkolu była około 11.40 i dzieci budziły się o 13.30 ,a na noc chodziła spać około 19-19.30
A teraz pobudka o 5 drzemka bliżej 13 spanie na noc po 20. Śpi w ciągu dnia 1,5-2h.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Hihi powrót do przeszłości :)
Byliśmy u pani gastrolog zapisala mu leki, kazała dawać mleko z aminokwasów po którym wymiotowal, twierdząc że to niemożliwe że po tym mleku, bo ono nie może szkodzić, zapisala mu helicid (to też omeprazol), więcej do niej nie poszliśmy. Byliśmy u czterech alergologow, każdy okazał się bezużyteczny, w końcu sama odkryłam co się dzieje i z diagnoza trafiliśmy do kolejnego alergologa który od razu wiedział o czym mówię, nie robił ze mnie wariatki która sobie wymyśla. Ma bardzo dobre podejście do tematu, i bardzo mu zależy żeby młody mógł jeść białko zwierzęce, no ale każda próba zakończyła się niepowodzeniem. W każdym razie to że dostawał dużo leków które szkodzily i że jadł rzeczy których nie powinien spowodowały też problemy z jelitami. Jemu nawet probiotyki szkodzą. Wszystko to jest błędne koło bo lek na refluks hamuje refluks ale powoduje wzdecia i hamuje wchłanianie żelaza. A młody ma smaki na kwaśne wiec organizm domaga się tego kwasu tak myślę sobie. Spróbujemy odstawić ten lek i dać tylko zobojetniajacy na noc, i bez kolacji, on się nie pali do jedzenia kolacji a może nie będzie cofać jak pójdzie spać z pustym brzuchem. Coś trzeba wymyślić bo widać że się biedny męczy. A jak będzie drugie dziecko to już w ogóle kaplica, bo się nawet nie wyspi, gdy coś się z brzuszkiem dzieje śpi na czuje i każdy szmer go zbudzi :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Hejo Dziewczyny! :* Troszkę ostatnio milczę bo staram się nie myśleć cały czas o Naszej sprawie hihi staram się żeby już był weekend i poniedziałek żeby test zrobić :)
Gosia jak miło że pytasz :) Kotelek zostaje. Nie umielibysmy bez niej żyć. Po prostu laryngolog nas nastraszyl bardzo ale za to wczoraj alergolog pocieszyć i przepisał leki stwierdził że największe uczulenie ma na kurze domowe więc muszę częściej sprzątać hihi choć nie wiem czy jest to możliwe bo zawsze wszyscy nie śmieją i dziwią że u nas taki porządek kiedy by nie przyszli :) dbam o to po prostu.
U mnie temperatura ciągle w górze 36.6-36.7 ale właśnie mam problem ostatnio z mierzenie bo kot nas budzi o 4-4.30 i wtedy muszę zmierzyć i czytałam że wtedy należy za kazde 30min mierzenia wcześniej trzeba dodać 0.05 do temperatury więc ja muszę dodawac po 0.1 i nie wiem czy to jest prawidłowe? No bo co zrobie? Obudzi mnie bo się tlucze albo znów kładzie się na mnie bo o tej porze idzie coś zjeść i do kuwety.. Nie wiem czy dobrze robię?? Jak myślicie?
Piękna dziś pogoda u mnie. Dużo słoneczka Wam życzę. Aaaa co do objawów toooo lekkie klucie w podbrzuszu, czasem czuje w placach u dołu taki ucisk i tyle. Piersi nie bolą a już 23dc ale biorę dupka i nie wiem czy to nie przez niego. Staram się być dobre myśli ale nie myśleć za dużo hihihi

Cudowne wieści naprawdę.
U mnie też jakieś anomalie się dzieją. Zawsze bolały mnie sutki przed @ ponad tydz przed terminem jak nie lepiej i czy to było z luteina czy dupkiem lub bez leków zawsze to samo. Kilka dni wcześniej w tym cyklu bolały mnie piersi ale całe...nawet przy serduszkowaniu mąż mógł dotykać do woli co było świętością i sam był zaskoczony ;)
Wczoraj natomiast bolały mnie jajniki na przemian i dół brzucha,że musiałam wziąć apap bo było naprawdę nieprzyjemnie. Dziś spokojnie piersi nie bolą cisza spokój... Również nie chcę się nakręcać ,ale objaw piersi mnie naprawdę zaskoczył. Natomiast przy lekach pierwszy objaw uboczny jest bol piersi a nie ich brak... Może coś jest na rzeczy? :) daj Boże ! Ale niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeszcze 5 dni do @ ew max do 4 kwietnia. Testu nie kupiłam bo bym już robiła ;) zostawię na przyszły tydz.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

MadziaK to wiem właśnie o tych lekarzach a o gastrolog zapomniałam :D ale ze bez żadnych badań ta Pani takie coś stwierdziła. Czasem to mnie zaskakują ci lekarze. Tak jak ten mój nic nie zleciał badań a dawał tabletki i luteine. Teraz tak dumam że to chyba aby się pozbyć mnie. Jestem ciekawa co teraz powie. Mam wizytę 13maja u niego bo ta Pani już chyba nie będzie przyjmować. A więc możliwe że w dobrym momencie do niej poszłam. A właśnie muszę zadzwonić się dowiedzieć.

Czarna dobrze się zapowiada a co do temp to ci nie powiem czy się dodaje. Ale nasza dobra duszyczka Bibs coś może wiedzieć na ten temat a więc czekać zostaje na nią

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czarna oj z tym kurzem to tragedia ja kurze wycieram codziennie, wczoraj się czułam jak bym chora była katar ból i drapanie w gardle chrypa to przez kurz pod panelami w kuchni bo zrywalismy podłogę poprzedni właściciele na ogrzewanie podłogowe położyli płytki i panele my już grzejnik zmieniliśmy na większy A nadal w kuchni pizdzialo i teść mówił żeby podnieść jeden panel i zobaczyć co jest pod spodem rozebralismy A tam płytki i pełno kurzu piasku :D odnośnie testów to ja nie mam ani jednego w domu heh
Madziak noo zapowiada się dzień pełen emocji :D
Gosia mnie nic nie boli puki co A zwykle bola mnie piersi lub sutki tak kilka dni przed @... oby te objawy twoje były na dzidziusia ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Czaarna to jesteś bardzo dobrze przygotowane he he he. Pewnie i ja nie wytrzymam i zatestuje 1go tym bardziej,że bedzie to przwidywany termin i kończą mi się leki ,a jak będę w ciazy to muszę dupka brać dalej bez przerwy.

No mi moja ginka tego właśnie nie powiedziała także będę musiała jak coś to szybko się z nią skontaktować albo iść i zapytać czy mnie przyjmie. Bo przepisala lek i kazała do kontroli za 3 miesiące,olala mnie trochę. No cóż nieważne :) byle do poniedziałku.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczynki jak u was brak boli piersi to już jakiś znak. Ciekawe.
Scandi ty te testy schowaj głęboko gdzieś gdzie ci się po nie nie będzie chciało sięgać. :D

A z tym kurzem to racja i ja mam go dość. A w okolicy telewizora to jakiś koszmar. 5 razy dziennie by się wycieralo i dalej leży. Nawet zakupiłam jakiś super extra pronto a i tak d....
Okna od zewnątrz mam umorusane bo wczoraj prosto w okna walilo. Nawet burze mieliśmy. A śnieg do tej pory leży.

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73549.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...