Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Gość AQC napisał:

spacer.png 
Hej, 

Zaczęliśmy się starać z mężem o Bobika. Dzisiaj wykonałam test. Myślicie, ze to wczesna ciąża?

dodaje link do zdjęcia bo nic nie widać 

F0BE5680-_qqsxwas.jpg

 

Widzę drugą kreskę. 🤗🤗 Powtórz za dwa dni albo badanie z krwi zrób. 🙂 Tak to może być wczesna ciąża. 🙂🙂

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Ola napisał:

Widzę drugą kreskę. 🤗🤗 Powtórz za dwa dni albo badanie z krwi zrób. 🙂 Tak to może być wczesna ciąża. 🙂🙂

Wspaniale! Jutro z samego rana zrobię test. Bo dzisiaj robiłam po drugim siku 🙂

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Natalia napisał:

Jaaa... Prawie 4lata

U mnie to wygląda tak, że mamy córeczkę, więc myślałam że wszystko jest ok. Po urodzeniu zabezpieczalismy się a później nie miałam okazji iść do lekarza po receptę i jakoś szło bez niczego. Ciąży nie było ale wtedy było tak: jak będzie to Bóg tak chciał 🙂 no a teraz jak naprawdę byśmy już chcieli to dalej nic.. Od dwóch lat. Dopiero teraz wybrałam się do lekarza. 

 

Odnośnik do komentarza

A stosuję może któraś z Was testy owulacyjne? U mnie co prawda @ jeszcze nie przyszła, ale testy już zamówiłam na kolejny cykl bo nie liczę na cud. 🙂🙂 Tym bardziej że wczoraj mąż mi powiedział że jestem strasznie nerwowa czyli miesiączka pewnie jest już za rogiem. 🙂🙂

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Ola napisał:

A stosuję może któraś z Was testy owulacyjne? U mnie co prawda @ jeszcze nie przyszła, ale testy już zamówiłam na kolejny cykl bo nie liczę na cud. 🙂🙂 Tym bardziej że wczoraj mąż mi powiedział że jestem strasznie nerwowa czyli miesiączka pewnie jest już za rogiem. 🙂🙂

Ja stosowałam ale tez mi nic nie dały, później sobie odpuściliśmy. Zaraz byłam w ciąży, wtedy kiedy się tego nie spodziewałam 😂

Odnośnik do komentarza

Nie. Walczymy o pierwszą😞 na początku ubiegłego roku wyszło, że mam pcos. Monitoringi bez stymulacji były bezowulacyjne. Teraz jestem po drugim cyklu z clo i dopiero w drugim była owulacja, piękny pecherzyk i tak nic z tego bo @ przyszła. Dzisiaj 3dc, a od 5dc zaczynam trzeci raz z clo. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Ola napisał:

A stosuję może któraś z Was testy owulacyjne? U mnie co prawda @ jeszcze nie przyszła, ale testy już zamówiłam na kolejny cykl bo nie liczę na cud. 🙂🙂 Tym bardziej że wczoraj mąż mi powiedział że jestem strasznie nerwowa czyli miesiączka pewnie jest już za rogiem. 🙂🙂

Ola u mnie testy wychodziły pozytywne a jak szłam na monitoring to na usg nie było nic ale to podobno przez to pcos, dlatego ja już ich nie używam bo tylko mnie dolowały jak zobaczylam że pozytywny a u gin slyszalam że cykl stracony bo owulacji brak. 

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
5 minut temu, Gość Natalia napisał:

Ola u mnie testy wychodziły pozytywne a jak szłam na monitoring to na usg nie było nic ale to podobno przez to pcos, dlatego ja już ich nie używam bo tylko mnie dolowały jak zobaczylam że pozytywny a u gin slyszalam że cykl stracony bo owulacji brak. 

Mialam identycznie w poprzednich staraniach 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Natalia napisał:

Nie. Walczymy o pierwszą😞 na początku ubiegłego roku wyszło, że mam pcos. Monitoringi bez stymulacji były bezowulacyjne. Teraz jestem po drugim cyklu z clo i dopiero w drugim była owulacja, piękny pecherzyk i tak nic z tego bo @ przyszła. Dzisiaj 3dc, a od 5dc zaczynam trzeci raz z clo. 

Natalia i dopiero po 4latach dostałaś jakieś tabletki? (w tym przypadku clo) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...