Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9/9/2020 o 12:54 PM, Gość Maszkaron napisał:

Monia kurcze, to dobrze ze poszlas na wizyte bo bys sie @ nie doczekala jak Madziulaa. Ale wspolczuje ze drugi raz trzeba isc na zabieg

sunshine czyli ze szykuje sie @??? musisz przetrwac ten ciezki czas, bo w koncu zaswieci slonce 🙂 a jak zdrowko?? 

KasiaF czekam i sciskam 🙂

Dokładnie powiedział mi w trakcie usg, że ona tu nic nie widzi, endometrium wchodzi w druga faze Później już przy biurku stwierdziła że ja mam długie cykle gdzie trudno powiedzieć czy owulacji była w 16, 20 czy 25 dniu cyklu Napewno jest po owulacji, czasami udaje się uchwycić moment pęcherzyka albo pekajacego ja tu na razie nic nie widzę Dobrze byłoby do lutego postarać się w naturalnych cyklach (Ja u niej byłam w 31dc a zbliżenie było na przełomie 22/23 dc) Jakoś pazdziernik/listopad 2019 mój maz miał zapalenie cewki moczowej bo przemarzl w pracy i jak się okazało nie dołączył jej dobrze i w grudniu na cytologi wyszła mi chlamydia ;( calkowicie bezobjawowa Ginka twierdzi że powinno być wszystko ok bez żadnych przykrych niespodzianek Ale też żeby dac czas organizmowi się dobrze odbudować i mam na poczatek sprawdzic tsh Mowi też że potrzebujemu napewno woecej spokoju bo kwestie niepłodności raczej można wykluczyć skoro mamy już dziecko (raczej można bo chlamydia może doprowadzić do niepłodności...) Jeśli wszystko bedzie w normach i do lutego nie znajdę to zaczniemy dokładne  badania i leczenie... Tak więc nadal nic nie wiem 😞 jak na razie okresu tez nie mam i kompletnie nie wiem kiedy była owulacja

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Sunshine ja to ma Twoim miejscu poszukałabym innego lekarza... Naprawdę czasami taka zmiana jest po prostu potrzebna. Nie idź do pierwszego lepszego, poszperaj, popytaj, poczytaj gdzie iść. 

Patte a jakie masz normy na wyniki bety jeśli chodzi o 4 tydz? 

Mnie łapie przeziębienie... Od synka złapałam bo zagilowany cały od poniedziałku 😕

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Aga.A napisał:

a u mnie przyszła dziś @ - jedyny plus że nie musze czekać do 35/40 dc żeby zacząć od luteiny. w poniedziałek wizyta. Nowy cykl nowe możliwości 🙂

Patte hej hej . cien cienia jest 🙂 jak wyniki ??

 

Mirka hej 🙂

ja już nie nakręcam się objawami teraz nawet nie spodziewałam się @ kompletnie ;/

Aga z tak pozytywnym podejściem to musi być tylko dobrze 🙂 nowy cykl, nowe możliwości! W poniedziałek idziesz na monitor owulacji? 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Sunshine ja to ma Twoim miejscu poszukałabym innego lekarza... Naprawdę czasami taka zmiana jest po prostu potrzebna. Nie idź do pierwszego lepszego, poszperaj, popytaj, poczytaj gdzie iść. 

Patte a jakie masz normy na wyniki bety jeśli chodzi o 4 tydz? 

Mnie łapie przeziębienie... Od synka złapałam bo zagilowany cały od poniedziałku 😕

Mieści się w normie niby jakoś od 5- 400 czy cos takiego. Ale że mnie panikara 😄

Odnośnik do komentarza

Kasia tak w pon . Mam już pierwszą wizytę. Cieszę się że dostałam @ a nie musiałam jeszcze z luteina walczyć . 

Ciekawe co mi powie. Muszę się zapytać o drożność. 

Chociaż nie powiem wczoraj miałam kryzys że mam chyba dość nie chcę walczyć , kasy wydawać itp. ale to pewnie hormony . Daliśmy sobie czas jak nie wyjdzie odpuszczamy i tyle. Więc trzeba powalczy bez ciśnienia . 

Trzymacie kciuki 😉

patte super . Gratulacje . Nudnej ciąży 😉

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość Monia napisał:

Mam wyniki antykoagulantu toczniowego ale nie wiem co oznacza 

Wynik jest taki:

LA1 31.1 zakres 31-44

PTTLA 37.3 zakres 31.4-43.4

Monia nie masz tam jeszcze napisane że wynik ujemny przypadkiem? Ja robiłam w diagnostyce i mam właśnie odpowiednio jak Ty 31, 4 i 36,7 i poniżej napisane że wynik ujemny

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Aga napisał:

Kasia tak w pon . Mam już pierwszą wizytę. Cieszę się że dostałam @ a nie musiałam jeszcze z luteina walczyć . 

Ciekawe co mi powie. Muszę się zapytać o drożność. 

Chociaż nie powiem wczoraj miałam kryzys że mam chyba dość nie chcę walczyć , kasy wydawać itp. ale to pewnie hormony . Daliśmy sobie czas jak nie wyjdzie odpuszczamy i tyle. Więc trzeba powalczy bez ciśnienia . 

Trzymacie kciuki 😉

patte super . Gratulacje . Nudnej ciąży 😉

Ja staram się o dziecko od marca zeszłego roku. W grudniu miałam wykonana własnie drożność i w tym samym cyklu zaszłam 🙂 do tego bardzo też polecam olej z wiesiolka, olej lniany i czarnuszke, a dla męża olej z czarnuszki. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Ja staram się o dziecko od marca zeszłego roku. W grudniu miałam wykonana własnie drożność i w tym samym cyklu zaszłam 🙂 do tego bardzo też polecam olej z wiesiolka, olej lniany i czarnuszke, a dla męża olej z czarnuszki. 

Co do drożności to powiem Wam, że to sonoHSG nie jest takie zle - warto wydać kilka stówek. Mimo tego, że niby nie były zatkane moje jajowody dopiero po badaniu zaszłam w ciążę. Więc dziewczyny nie bójcie się tego I polecam!

Odnośnik do komentarza

Patte ja też badałam prywatnie drożność i też niby miałam drożne i skoczyło. Ja osobiście nie wspominam tego dobrze, bo końcówkę to już mówiłam że nie wytrzymam dłużej ale się udało. Może to dlatego że mam długi i pokręcony prawy jajowod 😉

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość KasiaF napisał:

Patte ja też badałam prywatnie drożność i też niby miałam drożne i skoczyło. Ja osobiście nie wspominam tego dobrze, bo końcówkę to już mówiłam że nie wytrzymam dłużej ale się udało. Może to dlatego że mam długi i pokręcony prawy jajowod 😉

Ja czułam takie skurcze jak na okres tylko silniejsze, natomiast podobno to tradycyjne mega boli 😕

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Monia nie masz tam jeszcze napisane że wynik ujemny przypadkiem? Ja robiłam w diagnostyce i mam właśnie odpowiednio jak Ty 31, 4 i 36,7 i poniżej napisane że wynik ujemny

O masz rację. A tak się zestresowałam że nie doczytałam. 

Ujemny. Uff

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Ja staram się o dziecko od marca zeszłego roku. W grudniu miałam wykonana własnie drożność i w tym samym cyklu zaszłam 🙂 do tego bardzo też polecam olej z wiesiolka, olej lniany i czarnuszke, a dla męża olej z czarnuszki. 

Tak dzięki Tobie zaczęłam właśnie z wiesiołkiem i czarnuszka 😘

Maz też je 🙂

Zapytam na wizycie o drożność z ciekawości

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

Tak dzięki Tobie zaczęłam właśnie z wiesiołkiem i czarnuszka 😘

Maz też je 🙂

Zapytam na wizycie o drożność z ciekawości

 

Super 😍 o której masz w pon wizytę? To jest nowy lekarz? Daj znać co powiedział o tej droznosci

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie cykl stracony 😞 mam 25 dc (moje cykle są ostatnio dość nieregularne i długie 29-35 dni) nie mam pojęcia czy była już owulacja, o ile w ogóle była 😕 złapałam jakaś infekcje 😭 tak bardzo piecze, zwłaszcza przy sikaniu. Przepraszam za bezpośredniość, ale czuje się tak jakbym się paliła tam na dole. Leki mam od wczoraj, a w poniedziałek wizyta kontrolna u lekarza 😕 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Ania ale to zapalenie pęcherza czy miejsc intymnych? Jeżeli pęcherz i boli przy sikaniu to pij bardzo dużo, zamknij się w domu na dzień dwa i baaardzo dużo pij żeby wypłukać bakterie i na pęcherz jeszcze furagine. 

A co do płodnych to zazwyczaj owu jest 14-15 dni przed okresem więc jeśli masz cykle max 35 to mogłaś mieć owu w okolicy 21dc więc może jednak nie wszystko stracone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...