Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Maszkaron ja odkąd pamietam mam długie cykle i długie miesiączki. Tyle że przed pierwsza ciąża na @ nigdy nie bolały mnie piersi. Zaczęły boleć jak zaszłam, po porodzie przed @ zawsze bola. W druga ciąże jak zaszłam (ciąża poroniona) to piersi przestały mnie boleć. I teraz też nie bolą. Zawsze przed @ bolały, a zwłaszcza lewa tak po boku, że każdy dotyk powodował jeszcze większy ból, dlatego podejrzewam teraz ciąże. To mój trzeci cykl z mierzeniem temp i tylko ten dziwny spadek dziś. Jeżeli @ się nie zjawi dziś, jutro zmierzę temp i wtedy zatestuje 🙂 

a Ty zrobisz jutro test jak @ się nie zjawi ? 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

To trzymamy mocno kciuki 😘

 

Zazdroszczę tych krótkich cykli ja mam do 35 -50 i to wywoływane 😞

Teraz lekarka zasugerowała mi naturalny cykl i jak y co w 40 DC zacząć dopiero luteinę przez 7 dni ale jak co zacznę od 35 🙂

do innego lekarz dzowniłam czas oczekiwania podobny 😕 więc bez sensu.

 

My kobiety zawsze mamy przesrane !

Odnośnik do komentarza

Kasie to przynajmniej wczesniej mozesz zaczac starania skoro i tak byl cykl spisany na niepowodzenie 🙂

Aga Ty masz pcos ?? bo to chyba za dlugie cykle jak na norme. Moze jakies suplementy do wyregulowania, bo strasznie musisz dlugo czekac a trafic w owu przy niewidomej dlugosci cyklu to juz w ogole ciezko

Ania to jutro rano testujemy i dajemy znac co i jak 🙂 razem razniej

Odnośnik do komentarza

Maszkaron tak mam pcos, temu trochę się zdziwiłam jak lekarka kazała mi czekać do 40 dc i dopiero luteina to wyjdzie ok. 2 miesięcy 😞 - a szkoda mi czasu

juz dużo róznego brałam i nic - regularnie luteina 😞 i to tez mam zawsze przepisaną 2x2

 

czekamy 😄

Odnośnik do komentarza

Anna przytulam mocno, wiem co czujesz 😞 Nas Nastepny cykl musi byc twój!!!! Zabierz męża gdzies na weekend, wyluzujcie się,  musi byc dobrze Kochana 😞

Maszkaron trzymam kciuki zeby @ nie przyszla!

Wiecie co sie doczytalam? Ze rok przestepny uwazany jest za pechowy. No u mnie wiele by to tłumaczylo. Dwa poronienia w tym roku, choroba nowotworowa tesciowej, koronawirus i problem meza z rozkreceniem wlasnej firmy, a w zeszla niedziele maz zgubil portfel ze wszystkimi dokumentami, gotowka oraz dowodem rejestracyjnym. Az się boje co nas jeszcze spotka w tym roku. A planujemy przeprowadzkr w październiku i az sir boje...

Odnośnik do komentarza

Anna ja Cie doskonale rozumiem, u mnie troche inne nastawienie bo to byl pierwszy cykl staran wiec tez nie obiecywalam sobie za duzo, ale nie powiem im blizej terminu @ tym bylam bardziej niecierpliwa, i tez myslalam ze juz sie udalo 🙂 i w sumie po tescie juz zalowalam ze go zrobilam bo to rozczarowanie jednej kreski jest dobijajace. No ale jak mowie u mnie dopiero poczatek takze nie ma zle, byle by @ juz przyszla. A Ciebie przytulam i pewnie za dwa dni znowu odzyskasz wiare i zaczniesz myslec o staraniach.

KasiaF no powiem Ci ze na @ czekam i juz sie nie nastawiam bo jak test negatywny to juz na pewno przyjdzie. Tez slyszlam taka opinie o tym pechowym roku. U mnie tez mozna powiedziec nie uklada sie tak jak powinnien i wrecz jest jednym z najgorszych no ale 4 lata temu tez byl przestepny a bylam w ciazy i urodzilam coreczke wiec ciezko powiedziec po prostu tak zycie sie uklada. U mnie poprzedni i ten sa narazie do dupy, licze ze jak sie zle zaczal to chociaz sie pozytywnie skonczy i moze do konca roku uda sie zajsc w szczesliwa i zdrowa ciaze.

Tez wam zycze dziewczyny zebysmy do konca roku wszystkie zaciazyly i zeby sie pozytywnie skonczyl ten rok. czekam na kolejne testujace skoro u nas z Anna wyszla klapa to moze ktores sie uda w tym miesiacu jeszcze 🙂

Odnośnik do komentarza

Kurczę dziewczyny, tak mi przykro bo liczyłam że chociaż jedna z nas zobaczy ta druga kreseczkę, a tu wszystkie mamy @ albo czekamy na @.

Proszę przypomnijcie mi w ktym DC robi.sie.ktory chormom bo chce umówić nas prywatnie do lekarza co zajmuje się.nieplodnoscia i chciałabym mieć swierze badania co by nie tracić dalej czasu.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Wypłakałam się i szczerze rozmawialiśmy w mężem. We wrześniu on idzie na badanie nasienia, a ja kontrolnie do innego lekarza. Przeraża mnie to, że moje cykle wąchają się o tyle dni. Jeden 29, a zaraz następny 35 dni. Może inny lekarz coś zleci, coś podpowie może da inny pomysł. Naprawdę tracę już siły i nadzieje i że uda mi się ponownie zostać mama. 😞

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny...  Ja jak to ja, nie wytrzymalam i zrobilam kolejny test... Pokazalo mi naprawde ledwo widoczny cień cienia drugiej kreski. Ale naprawdę tak blady, że trzeba mocno się przygladac zeby cos zobaczyc. Ide dzisiaj na bete, bo jestem pacjentka z poronieniami nawykowymi (3 juz za mną)  wiec lekarz chce mnie obstawic lekami jakby co. Nie nastawiam się zeby sie nie rozczarowac, bo moze test jest jakis lipny, ale przynajmniej bede wiedziala już na 100proc ze mam czekac na @

Odnośnik do komentarza

KasiaF z całego serca życzę Ci żeby to był zdrowy maluszek 🥰 daj znać jak będą wyniki 🙂 

Maszkaron pewnie, plan działania jest 🙂 nie poddam się dopóki nie będzie jasno określona sytuacja. Mysle już o różnych badaniach i zaraz będę szukać w internecie gdzie w „okolicy” można je wykonać. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...