Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Gość Talie napisał:

Monia najważniejsze, że wiadomo gdzie jest problem... trzymam kciuki  byś ujrzała wreszcie dwie kreseczki 😉

7 godzin temu, Gość Talie napisał:

 

dziękuję 🙂 mam nadzieję że to koniec nowości. Trzymam kciuki również za Ciebie 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy używałyście kiedyś testow ciążowych horienmedical? Nie wiem na ile można im wierzyć. Kupiłam na allegro owulacyjne i dwa były ciążowe. Cała się trzęsę. Zrobiłam przed chwilą jest pozytywny.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny czy używałyście kiedyś testow ciążowych horienmedical? Nie wiem na ile można im wierzyć. Kupiłam na allegro owulacyjne i dwa były ciążowe. Cała się trzęsę. Zrobiłam przed chwilą jest pozytywny.

O rany ale super... A masz gdz zrobić bete?? Najlepiej byloby

Odnośnik do komentarza

Pojechałam jednak do laboratorium. Właśnie czekam. Jak będę wracać kupię ze dwa jeszcze innej firmy testy dzisiaj 33 dc.  Strasznie się boję. Mam nadzieję że się nie rozczaruje. Już mężowi powiedziałam.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Monia napisał:

Wróciłam. Zrobiłam jeszcze pink też jest druga. Boże żeby tylko to była prawda i żeby wszystko było dobrze.

Wrzuć  zdj . A  ile okres ci sie spoznia? 

Edytowane przez Marzenaa

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Monia napisał:

Wróciłam. Zrobiłam jeszcze pink też jest druga. Boże żeby tylko to była prawda i żeby wszystko było dobrze.

O kurcze super 😁 😁 😁 Koniecznie daj znać!!!!! Trzymam mocno kciuki za piękna bete!😘😘😘😘

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tu wstawić zdjęcie 🙄 czuję brzuch jak na okres. A z nowości to pojawiły mi się żyłki na piersiach. Wczoraj w ciągu dnia usnęłam. A nigdy mi się to nie zdarzało. Nie byłam nastawiona na test w sumie zrobiłam bo w razie potwierdzenia muszę brać heparynę. Moja gin twierdziła że nic w tym miesiącu nie wyjdzie. Dziękuję za kciuki i wsparcie 😘

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Anna.a napisał:

Monia super wieści, że test innej firmy też wyszedł pozytywny. Trzymam kciuki za prawidłowy rozwój maluszka 😘 i czekam na wiadomości odnoście bety 🙂 

Dziękuję. Już ciągle sprawdzam. Ale jeszcze nie ma. Oby było dobrze, Oby było zdrowe

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, dawno nie pisalam ale czytalam i wracam

Monia gratulacje, piekna wiadomosc i mam nadzieje ze rozpoczniesz dobra passe na forum :))

sunshine z basenem podzielam Twoje zdanie i reszty dziewczyn, a z woda nie ma zartow. Ja moje dziecko pilnuje wszedzie i nie spuszam z oka bo po  dziecieca fantazja i brak poczucia niebezpieczenstwa sa duze a nie wybaczylabym sobie jakby sie cos stalo. kazdy rodzic niech robi i decyduje co chce, wiec kuzynka nie powinna Ci robic uwag, a ona swoim niech pozwala na co chce.

ja dzisiaj 7dc i  w tym cyklu ruszamy ze staraniami wiec jestem przestraszona i podjarana zarazem. Wiec dziewczyny do boju wnosze troche nowej energii, bo jak wiadomo na poczatku jest power.

Odnośnik do komentarza

Monia wchodze po wakacjach na forum a tu taka piękna wiadomość, gratulacje.

Ja wreszcie dostałam @ i tak jak podejrzewałam pierwszy dzień wakacji równa się pierwszy dzień @, ale jakoś przetrwałam i jestem już po, więc z mezem zaczynamy znowu starania.

Odnośnik do komentarza

dziękuję dziewczyny jesteście niezastąpionione 😘 nadal czekam na wyniki,  myślałam że będą tego samego dnia. Dzisiaj znowu zrobiłam test i są dwie :) z radością ostrożnie jakoś nie mogę w to uwierzyć. 

Kasie owocnych starań bardzo mocno trzymam kciuki 😘

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monia napisał:

dziękuję dziewczyny jesteście niezastąpionione 😘 nadal czekam na wyniki,  myślałam że będą tego samego dnia. Dzisiaj znowu zrobiłam test i są dwie 🙂 z radością ostrożnie jakoś nie mogę w to uwierzyć. 

Kasie owocnych starań bardzo mocno trzymam kciuki 😘

Monia jak dobrze pamiętam to twój M. mówił ze to ten cykl?😁

Odnośnik do komentarza

Ja kompletnie nie wiem jak mam liczyc swoje cykle, od którego dnia, porazka jakas...  W piątek mialam plamienie na wkładce, w sobotę tak samo plus na papierze troche krwi, niedziela cisza... I dopiero pod wieczór w poniedziałek sie rozkrecilo. I nie wiem ktory dzien traktowac jako pierwszy dzień cyklu. Chce się umowic na wizyte do gin na 7.08 i nie wiem czy to nie będzie za pozno bo owulacje mam zawsze 14-15 dc a nie wiem czy liczyc od poniedziałku tego czy od soboty 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza

haha tak :D od tego cyklu zaczelam brać aromek i od owu heparynę i rzeczywiście powiedział że to będzie ten:)

Przyszło mi coś na myśl. W niedzielę mamy chrzest i mój mąż jest chrzestny. Będzie tam dziewczynka która ma ospe. Tzn już suche te krostki już ponad dwa tygodnie choruje. Ja przeszłam ta chorobę. Mąż szczepiony. Teraz jest jakiś myślę 4t5d jak myślicie czy to nie wpłynie na ciążę? Mówię Wam że ja to się już wszystkiego boję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...