Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pena89 napisał:

Kasie o to czekamy na dobre wieści jutro. Fajnie że już to masz za sobą ! Pewnie noc będzie Ci się dluzyc w oczekiwaniu na lekarza rano. 

Ja jutro powtarzam bete. Wynik z wczoraj 86.5 także będzie chyba 3 bobo 🙂

 

O pena89 super wieści, świetnie że tak szybko Ci się udało.

Masz rację dluzy mi się strasznie ta noc.

Odnośnik do komentarza

@Anna.a narazie niebede powtarzac czekam do poniedzialku bo w niedziele ostatnie tabletki ale i tak nie wierze  ze to ciaza  wiec czekam na @. 

@pena89 gratulacje spokojnej ciazy zycze 🤞

@sunshine nowy cykl nowe nadzieje ze sie uda  🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Ja nie krwawilam nic. Może skonsultuj to chociaż telefonicznie z ginekologiem.  

Czekam na wyniki drugiej bety ale oczywiście jeszcze nie ma. 

Marzena będe dziękować jak przyrost będzie ok 😄 nie chce zapeszac hehe 

 

Odnośnik do komentarza

@Kasie ja po drożności miakam krwawienie lekkie i... Generalnie w drugim cyklu po zaszłam. Pierwszy był strasznie długi bo czekaliśmy aż naturalnie dostanę @ i przyszła po ponad 50 dniach, a w drugim cyklu i z pregnyl się udało...a też nikt nie mógł znaleźć przyczyny czemu się nie udaje. Daj sobie spokojnie czas.. 

 

@pena89 nooo teraz to od razu beta z przytupem, a nie jak oststnio walka od 0.2 hahah gratulacje!! Nie masz obaw, że tak wcześnie od porodu? Też zastanawiamy się kiedy po porodzie zacząć starać się o drugie i nie wiem... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Beta z dziś 205 💪 Także już oficjalnie wszystkim dziękuję za gratulacje ❤

Mininka trochę się boję reakcji mojego ginekologa ale bardzo się cieszę. Chcieliśmy zacząć starania po wakacjach ale na myśl o tych monitoringach w czasie pandemii trochę mi się odechciewalo. A tak to samo się rozwiązało 🙂 Bedzie ciezko w ciazy i po porodzie ale dam rade. Maz duzo pomaga A dzieci mam spokojne także liczę że trzecie też będzie takie 🙂

 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Kasie napisał:

Ja już w domku, oba jajowody były drożne. ja już nie wiem czemu się nie udaje przez tyle czasu

Ja po badaniu droznosci zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu. U mnie nie bylo stwierdzonego zatkania jajowodu ale jednak coś chyba podczas badania odetkalo bo w przeciagu pol roku roku 2 razy zaszlam. U mnie problem z poronieniami.

Odnośnik do komentarza

Pena wow szalejesz! Gratuluję kochana 🙂 powiedz ile jesteś po porodzie? Pół roku?

Dziewczyny powiedzcie mi bo mam trochę stresa, z jednej strony cieszyłabym się na ciąże ale z drugiej jestem 8 miesięcy po drugiej cesarce. Więc trochę za szybko by to było. W każdym razie od porodu nie mialam normalnego cyklu, poprzednie dwa po 22 dni i okropne krwawienia w czasie okresu, a teraz mam 33 dc, owulacja nie wiem kiedy mogła być, dużo sluzu było od 13 do 21 dc, 26 dc było małe brązowe plamienie (ale to mi się zdadzą bo mi pękają naczynka na szyjce więc wcale nie musiało być to związane z cyklem) od tego dnia cisza, sluzu mało a jak jest to taki wodnisty czasem się pojawia, przezroczysty, piersi trochę większe i po bokach obolałe, macica boli już z 10 dni, od 28 dc robię co dzień test ciazowy bo nie wiem co się dzieje, na betę nie mam jak pojechać wiec na razie to mi pozostaje, wizyta w środę także za parę dni dopiero. W każdym razie wszystkie negatywne albo z takim cieniem cienia widocznym pod światło, ale nawet nie wiem czy różowym, wczoraj w południe znów zrobiłam i pojawiła się druga blada kreska, ewidentnie różowa, poslalam meza po drugi, był tej samej firmy czyli pre-test, robiłam go dwie godziny po tym pozytywnym i znów cień pod światło. Po czasie już kreska widoczna gołym okiem ale po czasie się nie patrzy. Nie wiem co myśleć? Czy to jakiś felerny test ten co pozytywny wyszedł czy co? Zaraz idę do apteki to kupię jeszcze jeden test, niestety znów tej samej firmy bo w tej mojej dziurze nie mają innych, zobaczymy co wykaże. W sumie nie czuje się jakoś bardzo na ciąże ale ten pozytyw wczoraj (po dwóch minutach) dał mi do myślenia. 

Miała któraś tak? 

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

@MadziaK83 mnie tez test oszukał  ale ja robilam BOBO-TEST  i tez odrazu mi cien kreski wychodzil  bylam u gin  i nic niewidzial a do dzisiaj okresu brak dostalam tabletki na wywolanie  beta ujemba. 

Najlepiej bedzie jak pojdziesz na bete albo moze twoj partner  moze podjechac do innej apteki po test albo do rossmana  wiesz lepiej zrobic innej firmy test. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Madziak83

O dzięki za odpowiedź. Czyli to pewnie felerny test. Mam zamówione z allegro tak żeby mieć na zaś bo stosujemy tylko przerywany a w czasie owu prezerwatyw, ale pierwszy synek jest z przerywanego a drugi z przesuniętej owu, także wolę mieć zapas testów i w razie czego wiedzieć co i jak. I chyba właśnie te z allegro przyszły bo paczka w paczkomacie, oby, to będę miala inny do porównania i juz nie musze w aptece kupować. 

Bardzo nie przeżywam choć trochę się denerwuje bo nie wiem co jest grane. Ten wczorajszy wyszedł ewidentnie pozytyw po dwóch minutach, nawet mąż dalekowidz bez problemu dojrzał kreskę. W środę jak już będę to w razie ciazy byłoby widac choćby pęcherzyk ciazowy wiec jak nic nie będzie to też dostanę luteine na wywołanie kuźwa ciągle coś z tymi cyklami od drueigo porodu, wszystko się pochrzaniło i już głupieje 😕

Odnośnik do komentarza

MadziaK dziękuję 😘 Porod był w marcu także nieco ponad 3 miesiące temu 😄 Ale rodzilam naturalnie i bez pekniecia/nacięcia:-) Mój gin nie będzie zadowolony bo mieliśmy odczekać 3 miesiączki przed kolejna ciaza A była tylko jedna. Ale Ty wiesz ile myśmy się starali na tabletkach o każde dziecko więc gdziez by mi do głowy przyszło że się uda ot tak po dniach plodnych i bez tabletek 😄

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
Godzinę temu, Gość Madziak83 napisał:

Zrobiłam dwa na raz i oba negatywy, takze tamten był trefny jakiś. 

Moze dla pewnosci powtorz rano bo wiesz  teraz mocz rozcienczony a rano niby wieksze stężenie hormonu 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/7/2020 o 2:34 PM, Kasie napisał:

Nie, dopiero jak pojadę na zdjęcie szwów na spokojnie go wypytam. A czy krwawilas troszkę po laparoskopii? Narazie to lekkie plamienie ale i tak za zyczynam się martwić

Ja krwawiłam. To normalne. Nie martw się.

Odnośnik do komentarza

Pena no powiem Ci ze niezle hihi rok różnicy będzie tylko. 

Ale na pocieszenie oglądam na yt rodzinę gdzie rodzice maja po 23 lata i mają 6 dzieci! Córeczka 3 latka (niecałe), synek 2 latka, roczne trojaczki jednojajowe i wlasnie urodzili córcię. Dobre, co 😁 i to żadna patologia, naprawdę normalni ludzie 🙂

Marzena, dzięki. Test na pewno będę powtarzać aż do wizyty, lub okresu. Wczoraj wiecsorem chwilę bolało jak na okres i teraz też tak boli. Pamiętam że w poprzedniej ciazy też tak bolało a dzien później beta była 4,3. Test dwa dni później dopiero wyszedł bladzioch gdy beta była 38. To był 28 i 30 dc, owu 4 dni pozniej była. Teraz już 33 dc i test negatywny, owu mogła się spóźnić max tydzień, potem mąż był w szpitalu na badaniach i seksu nie było wiec już by coś raczej wyszło. Choć mamy w grupie dziewczynę która miała owu w terminie a test blady tydzień po terminie miesiączki dopiero wyszedł. Takze zależy jak beta przyrasta i ile przenika do moczu. U mnie w pierwszej ciąży była dwa razy większa niż w drugiej, obie ciąże książkowe. Takze wszystko możliwe ale raczej wykluczam 🙂

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jak kogoś stać to nie widzę problemu by mieli nawet 10 dzieci 😉 My oboje z mezem mamy wykształcenie wyższe i dobrze zarabiamy i zawsze marzylismy o dużej rodzinie. Tylko pierwsze lata małżeństwa chcieliśmy studia dokończyć i trochę poświęcić się karierze ale teraz mamy czas dla rodziny. Fakt faktem że jakbyśmy zaczęli myśleć o dzieciach zaraz po ślubie to już by wszystkie do szkoły chodziły 😄

MadziaK szkoda że nie masz możliwości iść na badanie krwi bo by wszystko jasne było A tak to ta niepewność jest najgorsza 😞

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Madziak83

Pena no pewnie ze tak, ale ja nie wiem jak oni dana radę z taką ilością malutkich dzieci na raz 🙂 w komentarzach ludzie pisali głównie o tym kiedy mieli czas zrobić kolejne dziecko hihi

No jestem pewna że to nie ciąża. Wczoraj dostałam boli jak na okres ale dziś wstałam i okresu nie widac hehe ale to z hormonami coś. Cycki zluzowaly i wróciły do normy choć nieco bola po bokach. A ostatni możliwy dzień gdzie mogłoby coś się wydarzyć to 21 dc, potem maz był w szpitalu na badaniach. A dziś mamy 34 dc więc już by wyszło jakby wyjść miało. Nawet szyjke badałam i cały czas była nisko i twarda a teraz trochę wyzej i twarda (jak się zaczyna okres to zostaje nisko), cały czas długa i lekko otwarta ale tak może być po ciążach ponoć nawet jak się nie rodziło naturalnie. A w sumie nie wiem jak ta szyjka wędruje w czasie cyklu bo każdy pisze co innego 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...