Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mininka
Kasie, dziwne, że lekarz nie chciał zrobić badań Kiedy kdziesz na laparo? Może lekarz stwierdził że po laparo będzie w stanie więcej powiedzieć i wtedy cały komplet badań też zaleci?jak się wogole czujesz?

Na laparo szykuje się w następnym cyklu, to będzie pewnie początek grudnia. Ja w tym miesiącu totalnie zluzowalam, zresztą byłam chora na grypsko w poprzednim tyg i nadal biorę globulki dowcipne więc nawet nie liczę który to dzień cyklu. Niby dzien przed przewidywana owu było sereuszkowanie ale nie liczę na nic. Teraz mam tylko na głowie badania od gastrologa. A Ty jak w tym miesiącu?
Dziewczyny nie załamujemy sie! Kto jak nie MY sprosta temu wszystkiemu, jak nie ten miesiąc to Nast napewno będzie tym szczęśliwym.
Ja w poprzedniej ciąży zaczęłam mieć objawy długo po spodziewanej @ i było to tylko ciągle zmęczenie, spałam po 15 godz na dobę, a cycki tez bardzo pozno zaczęłam czuć,gdzieś w połowie ciąży ale wtedy nie zwracałam na to też takiej bacznej uwagi.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie, ja ten cykl całkowicie odpuściłam. Bez stumlacji, bez leków, zastrzyków totalnie nic. W czwartek mam wizytę u lekarza żeby się zastanowić nad kolejnymi krokami co robić dalej, ale powiem Ci jakoś tak się wyluzowałam w tym cyklu, że aż sama się zaskakuje..
Poza tym zauważyłam, że bez zastrzyków i stymulacji jestem też spokojniejsza. I tak jak i Ty sama nie wiem w ktorym dniu cyklu jestem ani nie sprawdzam jakie objawy daje mi organizm.. Robię co chce hahah

Odnośnik do komentarza

Hildegarda
Jak tam dziewczyny? :) Coraz bliżej do testowania. Nie chcę się nakręcać, ale to samo się dzieje. Mąż mówi, że ma dobre przeczucia w tym cyklu i jeszcze bardziej robi mi nadzieję. Trochę zaczął mnie boleć brzuch okresowo. Dzisiaj 26dc i jakieś 10dpo. Zaczynam się stresować.

U mnie już po ovu, zobaczymy co dalej pokaże temp
Mierzycie temp?
Kciuki za testujące!

monthly_2019_11/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_80061.jpg

Odnośnik do komentarza

Hildegarda, z tego co piszesz to u Ciebie bliżej niż dalej i jakieś tam szanse są. Więc może się uda. Poza tym jedną pociechę masz - więc dlaczego miałoby się nie udać z kolejną :)

Rysia, ja też planuję zrobić test w dniu planowanej miesiączki bo i tak ostatnio miałam najdłuższy cykl w życiu więc chyba już o dłuzszy będzie ciężko.
O ile temperatura się utrzyma oczywiście i @ nie dopadnie mnie wcześniej. I mam też cichą nadzieję, że pojawią się jakieś objawy. Cokolowiek. Na kiedy wypada Ci dzień @?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny witam was ponownie ja do spodziewanej mam jeszcze 3 dni co prawda bóle w podbrzuszu nie są już takie jak kilka dni temu ale nadal wieczorami czuje lekkie pobolewanie Co zauważyłam napewno to straszne parcie na pęcherz nie wiem czy to objaw zastanawiam się raczej nad zapaleniem dróg moczowych ale to znowu bardzo boli Hmm ale po wizycie w toalecie muszę natychmiast do niej wracać i to przede wszystkim z rana jest najgorzej . No cóż test robię w piątek rano chyba że nie będę już musiała Trzymam kciuki za wszystkie panie

Odnośnik do komentarza

Edyta P. ja też miałam takie parcie na pęcherz przedwczoraj. Raczej tego za objaw nie uznałam, bo miewałam takie przypadki wcześniej. Mi zazwyczaj jedna tabletka furaginy pomagała. Ale starałam sie nie szprycować chemią i gdy czuję, że coś się zaczyna dziać z pęcherzem to od razu żurawina jako przekąska. Wiadomo, że efekt nie od razu po 5 min. Ale w tym samym dniu już czułam ulgę. Jeśli to zapalenie pęcherza to polcecam żurawinkę. Nie masz nic do stracenia,a może Tobie też pomoże :) No chyba, że to objaw.

Odnośnik do komentarza

Patunia codziennie tu jestem czytam czytam : - ) ogólnie dobrze się czuje piersi cały czas bola ale od niedzieli znowu jakies plamienia jakby na koniec okresu takie brązowe. Dzisiaj jade znowu do lekarza, mam nadzieje zr będzie juz widać zarodek bo w sumie dwa tygodnie temu potwierdzony pecherzyk. Mocno wierze ze dzisiaj będzie zarodek : - ) a co u Ciebie? Jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj 27dc. Chciałam zatestować w czwartek, ale właśnie przeczytałam instrukcje tego mojego testu i on wykrywa betę, gdy jest minimum 25 tych jednostek we krwi. Czy jak będzie niższa beta to kreska będzie słabsza czy w ogóle? Dałam 20zł za ten test i nie chcę go zmarnować, a później się zastanawiać czy jednak nie za szybko zrobiłam ;P Mam mieszane uczucia, coś mi mówi że się udało, ale boję się w to uwierzyć żeby później nie ryczeć przez tydzień. Pobolewają mnie piersi i czasem mam coś takiego jak zgaga, ale chwilowe. Temp. ciała 37st chociaż nie wiem czy mogę ufać mojemu elektronicznemu termometrowi. Aha i mam wrażenie jakbym miała trochę opuchniętą pochwe. Nie boli ani nic, ale jest jakby taka napęczniała. Jak to nie ciąża to ja już nie wiem co ze mną jest. Trzymam kciuki dziewczyny :) Co u Was? Jak samopoczucie?

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Po wizycie kiepsko pecherzyk pusty wg @ powinien być 8t4d więc zarodek juz sswno powinien być z serdeuszkdim ale nie na...dostalam skierowanie do szpitala na zabieg. Nie wiem co myśleć jestem totalnie rozbita...chyba ppczekam na wizytę u mojej lekarki 19.11 i zobaczymy co powie. Przed chwila maz jeszcze mnie namówił na prywatna wizytę na piątek do mojej lekarki zapisalam się an wieczór jutro i w piątek jwszcze bete zrobię ale jestem źle nastawiona...

Odnośnik do komentarza

Rysia06 mierzę, mierzę. 17.11 powinna przyjść @ i to byłby 39 dc.
Dzisiaj mam 34 dc i ok. 10 dpo tak mówi apka chociaż skok miałam 8 dni temu.

Hildegarda ja zamówiłam sobie testy 10 mlU/ml na allegro. Coś ok. 4 zł za jeden do tego 7 owulacyjnych za 12zł. Wysyłkę miałam w gratisie. Z tego co mi wiadomo te 10 są bardziej czułe. Nie opłaca się w aptece

Odnośnik do komentarza

mona894 a co powiedział ten lekarz? Nie ma już nadziei? Idź jeszcze na konsultacje do tej swojej jak mąż sugeruje :* A robiłaś badania krwi? Masz jakieś objawy ciąży?

basiaczek Ja też kupiłam przez internet, ale mam test na krew, czyli muszę się ukłuć i pobrać krew taką małą pipetką. Podobno taki test jest bardziej wiarygodny. Na mocz też mam dwa w zapasie o czułości 10 i 25 ;)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...