Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hildegarda trzymaj się zdrowo, ja też byłam chora i brałam nawet antybiotyk ale powiedziałam ze staramy się z mężem o dziecko i chce taki bezpieczny, oczywiście dała mi taki ale powiedziała ze na tym etapie nie ma to znaczenia jeszcze. A robisz betę czy zaczynasz od testów? Iguana trzymam kciuki i czekamy do srody na Ciebie mam nadzieję ze będzie pozytywnie : -) Anella a co było powodem? Lekarz wyjaśnił? PAleksandra Ty już nie wymyślaj : -)

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny uspokoilyscie mnie, ja nigdy nie czułam owu, dopiero jak zaczęłam brać clo to dokładnie wiedziałam kiedy jest. Dzisiaj też jeszcze czuję macicę ale jakby juz mniej, chociaż nie dałam rady podskakiwac razem z córką bo mnie tak bolało podbrzusze.
Hildegarda mnie bardzo pomaga wymoczenie nóg w gorącej wodzie z solą, ale az mają być czerwone, później ciepłe skarpety i pod kołderkę.
Iguana jak nie ma symptomów to też jakiś symptom

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie to trzymam kciuki za owocny cykl.
Hildegarda dużo zdrówka. A jak tam sytuacja? Kiedy powtarzasz test?
Mona mnie też kłują jajniki, najbardziej jak wstanę szybko.
PannaEm i jak tam? @ przyszła? Kiedy powtarzasz test?
Ja dzisiejszą noc mam nie przespaną. Między 10-11 idę do lekarza. Boję się.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Iguana13
Patunia na początku może być widoczny tylko pęcherzyk. Za dwa tyg na pewno będzie już widać więcej. A z twoimi obliczeniami zgadza się tydzień ciąży?

Jeśli od om to nie bo późno miałam owulację. Dopiero w 21-22 DC. Dziś od owulacji minęło 3 tygodnie. Także sama nie wiem jak to liczyć. Staram się być dobrej myśli i się nie denerwować. Ta ciąża jest inna od tej straconej. Mam silniejsze objawy.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Tak, pracuję. W pracy powiem po następnej wizycie. Trochę kiepsko z tymi wyzytami przed południem, ale jakoś dam radę. Na L4 się jeszcze nie wybieram bo pracuję w biurze, nic nie dźwigam, tylko stres, ale chyba mniejszy niż jakbym w domu była i miała wszystko telefonicznie załatwiać. U mnie jest tak że muszę kogoś wdrążyć na moje miejsce. Teraz trochę kiepsko bo każdy dowalony pracą, ale trudno. Nie mam zamiaru żałować za kilkanaście lat że przez pracę nie mam rodziny takiej jaką bym chciała.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patuniu myśl pozytywnie i nie martw się na zapas. Za dwa tygodnie zobaczysz bijące serduszko. Zobaczysz zebedzie wszystko dobrze.

Ja dziewczyny jakoś przeżyłam ale chyba jednak dobrze mi zrobiło że nie byliśmy sami i maluszka też na raczkach i nosiłam i karmilam i jakoś tak dobrze nawet było. Ale tak bym chciała swoje przytulić.
U mnie niestety nawet nie ma @ dalej już wariuje. 8 dni od odstawienia luteiny, 47 dzień cyklu a tu dalej żadnych a żadnych oznak. Już w sumie powinnam mieć zaraz następna owulacja a tu nawet @ nie ma :(

Odnośnik do komentarza

Patunia jak tak późno miałaś owu to tym bardziej na spokojnie :)

U mnie dziś 25 dc, lekko zaczęłam czuć podbrzusze więc pewnie @ przyjdzie. Owu miałam ok 3.10 bo dzień szybciej byłam u gina i był pęcherzyk jeszcze widoczny. Więc @ pewnie pojawi się tym razem 28 dc jak przedtem. Ale korci mnie żeby zrobić test bo te moje wyniki jednak na jakąś nadkrzepliwosc wskazują ale z drugiej strony nie chce się nakręcać.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...