Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Teska gratuluję dobrych wyników, ciekawe czy się dziewczynka potwierdzi czy ujawnicsie chłopiec jednak ;)
Aleksandra u mnie w obu ciążach w 12 tc było widsc siurki moich chłopaków, i to tak że przy pierwszym Pani dr przyłożyła głowice i powiedziała że możemy porozmawiać o płci i to było pierwsze co powiedziała, a w drugiej ciazy sama spytalam czy to jest chłopiec czy pepowina, ale Pani dr od razu powiedziała że chłopiec.
Mika mnie na parę dni przez pozytywnym testem bolały ale nie piersi tylko chyba gruczoły mlekowe, tak przy zebrach, od morska i od pach za piersiami był ten ból, takie coś jakby zakwasy, same piesi nie bolały i niby wyglądały tak samo ale czułam ze są cięższe.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

mika tak jak pisałam wcześniej,piersi zaczęły mnie „boleć” gdzieś już na początku październik,napisałam w cudzysłowiu bo nie był to ból bardzo mocny który mi przeszkadzał,ale zaczęłam odczuwać że to inny ból jak na @,stały się takie pełniejsze i cięższe,jednego dnia mrowiły tak jak napisała Patunia,innego delikatnie bolały ty przy pachach tak jak napisała MadziaK. No są inne,da się odczuć,teraz nie bolą ale są większe stanowczo,choć jeszcze mieszczą się w te staniki co mam :p

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

mika takie mierzenie jest chyba niemiarodajne. Musiałabyś codziennie mierzyć i najlepiej w pochwie lub ustach. W zeszłym cyklu miałam wysoką temp., a i tak nic nie wyszło, więc nie ma co się sugerować objawami. Ja teraz uwierzę jak zobaczę dziecko na USG ;P Miałam już tyle różnych objawów w nieudanych cyklach, że aż mi wstyd jak sobie o tym pomyśle hehe

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Mika tak,Hildegarda ma racje. Przydałoby się mierzyć tą temperaturę przez cały cykl,przed owu i po owu,No i najlepiej w środku,Czyt. Pochwie ustach lub odbycie. No i mierzenie najlepiej rano,przed wstaniem z łóżka o stałych portach.Poza tym gdzieś wyczytałam żeby aż tak nie kierować się temperaturą bo różnie to bywa i że każdy organizm jest inny. :*
Hildegarda Ta nasza psychika nieźle działa co? :D potrafimy sobie wkręcić,coś dopowiedzieć,wyolbrzymić :p
Chyba też każda z nas uwierzy na 100% wtedy kiedy zobaczy Mały Wielki cud na monitorku ;-)
Pani K No to daj znać po wizycie co tam się dzieje. A ilu dniowe masz cykle??

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Pani K spokojnie. 21 dc to nie moze byc cmienie na okres. Na tydzien przed okresem to progesteron szaleje i to powoduje bóle. Dopiero ok 12 dpo poziom progesteronu spadnie, jesli nie bylo zapłodnienia i wtedy mozna sie zastanawiac czy to objaey na okres czy na ciążę :) takze spokojnie i dbaj o siebie po prostu :)
Patunia, ja odkąd poznalam historię innej forumowiczki, Peny, takie kreski jak Twoje mnie nie dziwią. Ona zrobila pierwsza bete, miala 0,2. Druga, miala 3, zanim doszla do poziomu bladej krechy to z dobry tydzień minął :) spokojnie ;*
Ja dziś uznałam, ze nie mam objawow na ciążę (a raczej kazdego dnia mam slabsze) i odpalilam szklanke z grzanym winem. Moze to nieodpowiedzialne, ale tak sobie marzlam pod kocem ze smutną miną i cóż. Stalo sie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz po takim czasie czuje już taką frustrację .... na ostatnim badaniu kiedy podano mi zastrzyk to miałam 3 ładne pecherzyki:)
A który masz dc? Długo się staracie?
Trochę winka nie zaszkodzi, tym bardziej jak samopoczucie się poprawi :)
Ja się na dodatek przeziębiłem.... staram się nie brać żadnych leków tylko poradzić sobie bardziej domowymi sposobami.

Odnośnik do komentarza

Pani K my tez z mężem się bardzo długo staramy (dwa lata teraz w październiku mija, z lekarzami i kontrolowaniem) i doskonale znam ta frustracje i niemoc jaka ogarnia człowieka jak kolejny miesiąc nieudany, czuję się w tedy taka bezwartościowa.
Widziałam na innym wątku, że podobnie jak ja bierzesz trzeci cykl CLO? jakie ma plany Twój gin na kolejne miesiące w razie jakby nie wyszło? u mnie jak nie wyjdzie mam się zgłosić na laparo,a później nie wiem. Kiedy po laparo można znowu się starać? ja teraz w środku cyklu (13dc), dałam sobie spokój z testami owu i po prostu z mężem codziennie działamy. Śluzu płodnego nie zaobserwowałam, chociaż mój mąż mówi ze mokro, zobaczymy co to będzie.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Hejka,

U mnie dziś 27dc, wczoraj pokusilam się o test ale niestety jedna kreska była. Jutro powinnam mieć okres ale jak na chwilę obecną nic na niego się nie zapowiada. Ani bólu brzucha, ani pleców.
Od rana za to się jakoś kiepsko czuje bo albo zaszkodziło mi wczorajsze wieczorne ciacho albo wkrecam sobie objawy. Mam też bardzo dużo białego śluzu, przed okresem był on przeważnie wodnisty. Ale nic czekam dalej co z tego wyjdzie, jak nie przyjdzie @ to może w weekend zatestuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Ineeska90
Hejka,

U mnie dziś 27dc, wczoraj pokusilam się o test ale niestety jedna kreska była. Jutro powinnam mieć okres ale jak na chwilę obecną nic na niego się nie zapowiada. Ani bólu brzucha, ani pleców.
Od rana za to się jakoś kiepsko czuje bo albo zaszkodziło mi wczorajsze wieczorne ciacho albo wkrecam sobie objawy. Mam też bardzo dużo białego śluzu, przed okresem był on przeważnie wodnisty. Ale nic czekam dalej co z tego wyjdzie, jak nie przyjdzie @ to może w weekend zatestuje jeszcze raz.


Ja mam dzis 27 dc ale test zrobię najwcześniej w niedziele. Nie chce się stresować i łudzić jak wyjdzie jedna kreska ze jeszcze może ze wcześnie zrobiłam albo coś. Chce mieć jasna sytuacje wiec czekam. Póki co ból piersi i uczucie mokrosci ale to może znaczyć to i to wiec żadna podpowiedz

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Kasie
Pani K my tez z mężem się bardzo długo staramy (dwa lata teraz w październiku mija, z lekarzami i kontrolowaniem) i doskonale znam ta frustracje i niemoc jaka ogarnia człowieka jak kolejny miesiąc nieudany, czuję się w tedy taka bezwartościowa.
Widziałam na innym wątku, że podobnie jak ja bierzesz trzeci cykl CLO? jakie ma plany Twój gin na kolejne miesiące w razie jakby nie wyszło? u mnie jak nie wyjdzie mam się zgłosić na laparo,a później nie wiem. Kiedy po laparo można znowu się starać? ja teraz w środku cyklu (13dc), dałam sobie spokój z testami owu i po prostu z mężem codziennie działamy. Śluzu płodnego nie zaobserwowałam, chociaż mój mąż mówi ze mokro, zobaczymy co to będzie.

W clo to mój pierwszy cykl. Raz byłam stymulowana jeszcze lekiem lametta.
Również pierwszy raz miałam podany zastrzyk z pregnylu. Jak teraz się nie uda to w 5 dc mam mieć hsg.
Mąż ma wyniki idealne... A ja wcale nie mam jakiś złych... nie wydano czemu się nie udaje. Może faktycznie mam niedrozne jajowody.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...