Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

czarna skarbie cieszę się twoim szczęściem. Jeszcze to serduszko takie urocze. Aż mi łezka się zakrecila. Teraz dużo odpoczywajcie i oby czas szybko minął do następnej wizyty. Buziaczki dla ciebie.
No i koniecznie kuruj się. Polecam ten prenalen na gardło. Do picia podobno wali czosnkiem ale są saszetki do picia i to niby jest lepsze. Dziewczyny się nam dzielił opiniami bo dużo nas się pochorowall. Oby Ci szybko przeszło bo mnie tam odrazu na oskrzela wlazlo i nie obeszło się bez antybiotyku. Ale już jest dobrze. Został jakiś delikatny suchy kaszel od czasu do czasu.
Buzka wielka raz jeszcze dla wszystkim. I miłego dzionka zycze

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
poziomka kiedy robisz test??
Ktoś jeszcze robi test na dniach?

U nas powoli zaczynają się starania..może się uda.
Jak u reszty Was? Jak Wasze cykle??

Dobrej nocy!

Ja robię w czwartek, będzie 29dc, ale już dzisiaj mnie podbrzusze pokłówa, jakby ktoś w nie wbijał szpilki i myślę, że nie będę mieć okazji zatestowaćb :(

Czarna zazdroszczę zdjęcia, i życzę nudnej ciąży :) niecierpliwie się kiedy ja będę mogła tak się gapić na malutkie serduszko

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

poziomka też czekam na Twój test.
Tak sobie uświadomiłam dzisiaj. Człowiek ciągle na coś czeka. Tu na owu, tu na test, bądź @. W długich cyklach takich jak mój to wieczność. Czy owu na pewno była też nie jestem do końca pewna. Niby test owulacyjny wyszedł konkretny, ale tam temp. Wzrost tylko o 0,2. I czy się utraciło, czy nie za późno jak rano był test a przytulanki wieczorem. Na drugi dzień test z jedną kreską.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
poziomka taaaak,myśle o jutrzejszym dniu,Twoim testowaniu,też się doczekać nie mogę :D fajnie byłoby przeczytać tak dobre nowiny.
Zaraz po Tobie Kasie będzie testowała,super super!
Jakieś objawy typowe/nietypowe poziomka ?? :-)

niby jakies tam objawy sa, stad tez wydaje mi sie, ze w tym cyklu sie udalo, ale juz sama nie wiem co jest prawda, a co sobie wkrecam, jedna taka dosc spora zmiana to to, ze pod koniec cyklu zawsze zaczynalam byc dosc sucha w tym cyklu po owulacji tez mi zmalalo, a od wczoraj mam wiecej sluzu

Odnośnik do komentarza

Zaneta też mi się wydaje, ze powinnaś zgłosić się do lekarza, ale podziwiam Cie bo ja bym już świrowała, tylko że ja jestem panikara straszna
Poziomka jak test? zrobiłaś?
Mnie od rana brzuch boli jak na @, ale tak lekko i jednocześnie mam wrażliwe piersi i wogóle mnie nie wysypało na twarzy jak zawsze przed @. Nie chce się nakręcać, mąż mówi ze będzie co ma być i ma racje, ale mam taką nieprzyjemną sytuację w pracy, ze to byłby najlepszy moment na pójście na chorobowe.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Witam
Byłam tu na forum jakiś czas temu ale po kolejnych nieudanych cyklach odpuscilam
W sobotę zaczęły się jakieś dziwne objawy mdłości i ból piersi których nigdy nie mam przed @. W poniedziałek zrobiłam betę wynik 1,6 A we wtorek dziwne plamienie jedno razowe.
Dziś z głupot powtuzylam bete i wynik 14,6
Jak myślicie czy to faktycznie ciąża?
Dodam jeszcze że @ powinnam dostać 30 wrzesień czyli za 5 dni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...