Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

teska o jako śliczny fasolek. Rosnijcie zdrowo.

anella No ładny ten twój brzusio taki zgrabniutki. Mój też już wywaliło. W pierwszej ciąży to wiadomo że wolniej rośnie. A następne już szybciej. Chociaż powiem że w drugiej ciąży szybciej mi wyszedł brzuch ni teraz w tej trzeciej. Ale może to kwestia czasu bo tam zaledwie 5 Msc po porodzie była znowu w ciąży a teraz jakby nie patrzeć prawie 4 lata.

Madziak Ty masz 30tydzien i 92cm ooo ładnie. To ja miałam tak jakiś miesiąc temu. W najgrubszym miejscu. Ale właśnie twój post skłonił mnie do zmierzenia i zdziwienie. Po w każdym miejscu gdzie mierzylam mam po 2cm mniej? :D nie wiem o co chodzi.

A co do wagi to u mnie 3kg na minusie i 2kg na plusie. A więc jeszcze kg mam do odrobienia. I mam nadzieję że nie przytyje jak w pierwszej 17kg w drugiej już mniej bo 11kg.

misia i ja tule mocno. Który to twój dzień cyklu? A sny snami. To nasza podświadomość i chęci. Mnie też przed testowaniamj snkly się pozytywne teste albo że dzieci małe mam na rękach. Trzymam kciuki aby jeszcze się udało. Póki nie ma @ to jest nadzieja.

patunia czy ty mogłabyś podrzucić ten przepis na pasztet z cukinii? Zaciekawiła mnie to. Dziękuję z góry i życzę szybkiego zalecenia zęba.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

zrobiłam dziś test, w sumie tylko dlatego że mąż mnie o to poprosił. do tej pory chyba jestem w lekkim szoku, były tam dwie kreski :-). według testów owulacyjnych to owulacja przesuneła mi się o jakieś 2 dni a okres wypadał na jutro.

Odnośnik do komentarza

Patunia87
Magdalena robię zawsze z tego przepisu https://www.kwestiasmaku.com/przepis/pasztet-z-cukinii
Jest bardzo smaczny i na zimno i na ciepło, zamiast surówki, albo jako samodzielne danie obiadowe np. z sosem pieczarkowym.

O super, dziękuję.

marta to po cichu gratuluję. Szkoda że nie jesteś zalogowany to byś nam tu zdjęcie testu dorzucila.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...